Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 236911 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1470 -: Януари 11, 2022, 05:31:50 pm »
666,много важно уточнение за крака... Това е луната в сх. аспект Сатурн. Човекът е силен, ще се оправи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1471 -: Януари 11, 2022, 05:45:34 pm »
И аз мисля, че има ресурс да се справи, Луната тригон Слънце у2.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1472 -: Януари 11, 2022, 06:39:36 pm »
Много ви благодаря! Окуражихте ме. Уплашил се е, защото негов приятел почина от ковид и сега е паника. А го закъса последните 10 дни отвсякъде, и с крака, и с тая пневмония. Благодаря, ще дам Ов после :)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1473 -: Януари 16, 2022, 01:50:17 pm »
Няколко пъти пусках хорар и го трих, страх ме е дори да попитам. Въпросът е - ще се оправим ли, ще се възстановим ли скоро? Вече 10 дена с тоя ковид и постоянното субективно усещане, че не ми е добре. Страхувам се и за половинката. Освен това психически затварянето тук ми влияе много зле.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1474 -: Януари 17, 2022, 07:18:04 am »
Няколко пъти пусках хорар и го трих, страх ме е дори да попитам. Въпросът е - ще се оправим ли, ще се възстановим ли скоро? Вече 10 дена с тоя ковид и постоянното субективно усещане, че не ми е добре. Страхувам се и за половинката. Освен това психически затварянето тук ми влияе много зле.
Лисана,това че няколко пъти правиш хорар с един и същи въпрос-Виж Луната у3ти дом точен квинконс Меркурий у1.Ако разглеждам твой/ваш 6ти дом-Венера и Марс като упр.Венера е ретроградна ,което забавя нещата,а Луната сх.опозиция с Венера.Меркурий уп.на 1ви и той ретрограден в 9ти дом-тесни специалисти.Мисля,ще посетите лекар.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1475 -: Януари 17, 2022, 11:47:24 am »

Лисана, задаваш два въпроса:" Ще се оправим ли?" "Ще се възстановим ли скоро ?"
Луната е силно поставена, във 2-ри дом, домът на физическите ресурси, значи такива съществуват да се противопоставят на заболяването. Луната прави само твърди аспекти и расте, значи предстои кулминацията на заболяването. Опозициите изискват съобразяване със обстоятествата. Кардиналната Луна бърза, но е във фиксиран дом. Меркурий у1 е ретрограден, бавен, в падащ дом, няма достойнства, но няма да направи точния съвпад със Сатурн, диспозитор на Меркурий- ще се оправите, но няма да се възстановите бързо. Ще се върнат заболявания или някои оргаби ще сигнализират, че имат нужда от внимание.

Извън въпроса, възстановяванеро е продължително и се иска търпение, режим, поне 6 месеца. Между 7 и 10 ден идват паник атаките, депресивни състояния, покачване рязко на температурата. Ще премине. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1476 -: Януари 17, 2022, 05:05:58 pm »
Благодаря ви, момичета!
Ов за момента - минахме снимки и половинката трябва да постъпи в болница с пневмония. Отрицателен е, но докторът се съмнява това което вижда на снимката да не е друг проблем, а не ковид пневмония. ??? Правят му допълнителни изследвания. Моля се всичко да е наред.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1477 -: Януари 19, 2022, 12:31:15 pm »
Пълнолунието вече даде резултат при мен. Излязоха изследванията на баща ми, има рак.  :'(
Картата е ужасна и все пак да попитам: Ще бъде ли успешна онко операцията?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1478 -: Януари 19, 2022, 02:50:31 pm »
guapa79,искрено ти съчувствам за този филм на ужасите,в който наполедък живееш.Ще си трябва дълго лечение,Луната му е у1 и у12,но все пак последният аспект на Луната преди да смени знака е тригон с Марс,сигнификатор на хирурзи и хирург.интервенция.Та навярно интервенцията ще е успешна.Сатурн е диспозитор на съУ1 Слънцето,също У6 и У8 в опозе Луна,ще отнеме повечко време лечението.Операцията ще е ок,но недостатъчна може би.
« Последна редакция: Януари 19, 2022, 02:58:09 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1479 -: Януари 19, 2022, 07:07:10 pm »
Картата е ужасна и все пак да попитам: Ще бъде ли успешна онко операцията?
Ще е успешна операцията, но лечението като цяло ще е продължително.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1480 -: Януари 19, 2022, 07:11:19 pm »
guapa,операцията ще се състои,но ретро Венера в негов 6ти-като възвръщане на нещо на по-късен етап.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1481 -: Януари 20, 2022, 11:11:20 am »
Много ви благодаря за отговорите!
Да, мисля, че след операцията ще се наложи и лъчетерапия, така че се очертава борбата да е продължителна. Само се надявам Сафо да не е права, защото ми се ще кошмарът никога да не се повтори и вече само здрави хора да има около мен

marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1482 -: Януари 30, 2022, 01:55:26 am »
Здравейте баба ми ще се оправи ли. Благодаря за отговора

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1483 -: Януари 30, 2022, 06:02:31 pm »
Здравейте баба ми ще се оправи ли. Благодаря за отговора
  А ти как мислиш, нали си профи астролог от години?
https://www.facebook.com/maria.simova.lazarova.1.9.8.1/


marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1484 -: Януари 30, 2022, 09:39:29 pm »
Здравейте баба ми ще се оправи ли. Благодаря за отговора
  А ти как мислиш, нали си профи астролог от години?
https://www.facebook.com/maria.simova.lazarova.1.9.8.1/
Г-н, Г-жо Акарус, хайде без заяждане!Като не искате да отговорите, просто кажете, че не желаете! И моля да си говорим на Вие нито Вие ме познавате, нито аз Вас.
Желая Ви успешна седмица