Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 236722 пъти)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1590 -: Април 05, 2023, 03:31:48 pm »

Правилното лечение ли съм започнала ?

Лечението се разглежда по 10д., а там управител е Уран, с когото Венера У1, У6 е извършила съвпад в 12д. (края на лечението), така че що се отнася до щитовидна жлеза (Телец) лечението е правилно. Сатурн У10 в  11д. Риби показва продължително лечение с лекарства, с билки и чрез групова терапия – нужно е да лекуваш психиката.
Късният АС показва, че скоро предстои промяна за теб.  АС съвпада с Алциона, най-голямата звезда от мъглявината Плеяди, която има неблагоприятно действие, а конкретно в хорарната астрология означава, че ситуацията няма да се развие добре. Съвпадът на сигнификатор в хорарната карта с Алциона е показателно, че човекът не е способен да вижда ясно ситуацията или е заблуден.
Луната е извършила хармоничен аспект с Плутон У7 в 9д. , което показва, че си направила добър избор на лекар-специалист. Обаче оставащите аспекти са негативни – квадрат с Марс, опозиция Слънце и последен – опозиция с Юпитер. И според това, което показва картата – отговорът е Не. Желателно е да се придържаш към лечение, назначено от лекарите, а не от съвети във ФБ.
Благодаря много за коментара. Да имам специалист който ме следи от много години и съм доволна от нея . Явно хранителната добавка която скоро почнах и мислех , че ще подобри положението не е за мен.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1591 -: Април 06, 2023, 02:32:36 pm »
qwe,

В края на зимата, а особено сега уж пролет, но е доста студено се наблюдава влошаване на симптомите при проблеми с щит. жлеза. Дори и при хора, които нямат установен проблем. Със затоплянето на времето и през лятото нещата ще се подобрят.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1592 -: Април 06, 2023, 03:01:01 pm »
qwe,

В края на зимата, а особено сега уж пролет, но е доста студено се наблюдава влошаване на симптомите при проблеми с щит. жлеза. Дори и при хора, които нямат установен проблем. Със затоплянето на времето и през лятото нещата ще се подобрят.
Да може  би наистина е така , времето е студено и това създава допълни трудности.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1593 -: Април 24, 2023, 03:02:58 pm »
Моля за мнение по моя хорар, тъй като не мога да взема решение.

"Ще бъда ли доволна от процедурата, ако я стартирам до края на този месец?"

Искам да си направя една процедура на лицето, но се колебая покрай този ретро Меркурий в телец дали да рискувам сега или да оставям за по-нататък. Ще са необходими като цяло 3 процедури, за да постигна ефекта, който искам. Дали е добре да започна сега или да оставя за по-нататък? ::)

Благодаря!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1594 -: Април 24, 2023, 04:57:45 pm »
Меркурий ,ретро невидим е твой управител и диспозитор на Венера и Безкурсна Луна. Вярно, че Венера и меркурий си разменят рецепция, но ако не е наложително, изчакай, щото после ще намериш косури, може още процедури да трябва да се довърши.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7341
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1595 -: Април 24, 2023, 06:50:52 pm »
Моля за мнение по моя хорар, тъй като не мога да взема решение.

"Ще бъда ли доволна от процедурата, ако я стартирам до края на този месец?"

Искам да си направя една процедура на лицето, но се колебая покрай този ретро Меркурий в телец дали да рискувам сега или да оставям за по-нататък. Ще са необходими като цяло 3 процедури, за да постигна ефекта, който искам. Дали е добре да започна сега или да оставя за по-нататък? ::)

Благодаря!
Не,няма да си доволна.На мнението на Ребека съм,че трябва да изчакаш ,заради ретро Меркурий.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1596 -: Април 27, 2023, 11:35:59 am »
Здравейте,
Отново имам проблеми със стомаха - газове, подуване и съотвено безсъние от спазмите.
Приемам по препоръка на гастроентеролог пробиотик и сашета за регулиране на тези симптоми.
Вчера имах криза и вече започвам да се плаша.
На режим съм - без сладко, без плодове, определени зеленчуци, без бобови и без всякакви дразнещи храни и съм свалила 2 кг от гладуване.
Въпросът ми е: Ще отшумят ли проблемите ми със стомаха и червата и кога, до колко време?
Ако можете и причината да ми кажете, ще бъда благодарна, стига да се вижда.

Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7341
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1597 -: Април 27, 2023, 11:45:05 am »
Fortunades, ти си представена от знак рак, който управлява гърдите и стомаха, но Луната, твоя управител не е добре поставена-в знак лъв, като предстоят много аспекти. Последният аспект е хармоничен, тригон с Юпитер, упр. на твоя 6ти дом. Понеже Луната е във фиксиран знак, нещата ще се случват по-бавно, но все пак е в ъглов, 1ви,така че, мисля, че след определените дни до сходящият аспект с Юпитер, ще има подобрение.
С Луна в 1ви дом - емоционалното състояние е напрегнато и насочено предимно към собственото си съществуване, Юпитер отговаря за кръвта и черния дроб, Луната - матка, течности в организма, като слуз, кръв, плазма и подобни.
Луната е психиката, възможно е да е на психическа основа.
« Последна редакция: Април 27, 2023, 12:04:37 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1598 -: Април 27, 2023, 12:12:15 pm »
Здравейте,
Отново имам проблеми със стомаха - газове, подуване и съотвено безсъние от спазмите.
Приемам по препоръка на гастроентеролог пробиотик и сашета за регулиране на тези симптоми.
Вчера имах криза и вече започвам да се плаша.
На режим съм - без сладко, без плодове, определени зеленчуци, без бобови и без всякакви дразнещи храни и съм свалила 2 кг от гладуване.
Въпросът ми е: Ще отшумят ли проблемите ми със стомаха и червата и кога, до колко време?
Ако можете и причината да ми кажете, ще бъда благодарна, стига да се вижда.
За тази цел е по-подходящо меко гладуване – приема се чай с мед, както и плодове. С пълен глад най-много да си увредиш стомаха.
По картата дома на здравето попада в Стрелец, а по този знак е черен дроб, при диети също се товари , нали организма изхвърля токсини и му създава работа... С Луна в 1д в Лъв, горещи емоции, драматизираш. Прочети за симптом на раздразнено черво, получава се и от стрес https://www.doppelherz.bg/produkti/dopelkhercr-iritakolin-pri-razdrazneni-cherva
Ще се оправиш, споко, движение на чист въздух, здравословна храна и по една лъжица майната му всяка сутрин на гладно  :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1599 -: Април 27, 2023, 12:17:12 pm »
Fortunades, ти си представена от знак рак, който управлява гърдите и стомаха, но Луната, твоя управител не е добре поставена-в знак лъв, като предстоят много аспекти. Последният аспект е хармоничен, тригон с Юпитер, упр. на твоя 6ти дом. Понеже Луната е във фиксиран знак, нещата ще се случват по-бавно, но все пак е в ъглов, 1ви,така че, мисля, че след определените дни до сходящият аспект с Юпитер, ще има подобрение.
С Луна в 1ви дом - емоционалното състояние е напрегнато и насочено предимно към собственото си съществуване, Юпитер отговаря за кръвта и черния дроб, Луната - матка, течности в организма, като слуз, кръв, плазма и подобни.
Луната е психиката, възможно е да е на психическа основа.

Сафо,
Първо, искам да ти благодаря за коментара по хорарния въпрос.
Виждам, че до 29.04 - Луната преминава от Лъв в Дева и тогава прави хармоничния тригон с Юпитер. Това означава ли, че може да се очаква известно подобрение на проблема и лечението, което съм предприела да окаже положителен ефект?
Много си права за психиката - изключително съм изморена, изнервена, депресирана и ще пътуваме за празниците, та мисля че това ще ми се отрази добре.
Има ли надежда нещата нещата след сходящия аспект с Юпитер, да останат добри и да се подобрят? Мисълта ми е да се регулират и да не се случват повече? Знам, че хорарните въпроси са за около период от 3 месеца?

Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1600 -: Април 27, 2023, 12:53:42 pm »
Марс ти е 12 дом каре У 6 Юпитер, освен че е на псих. основа Луната е диспозитор на Марс в 1- ви и се манифест. на физ. ниво. ,с Марс може да има някакво възпаление, което ще отшуми при  разпадане на карето.Ако приемаш хормони с тази Луна в 1 ви , може и от там да са газовете.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1601 -: Април 27, 2023, 12:54:09 pm »
Здравейте,
Отново имам проблеми със стомаха - газове, подуване и съотвено безсъние от спазмите.
Приемам по препоръка на гастроентеролог пробиотик и сашета за регулиране на тези симптоми.
Вчера имах криза и вече започвам да се плаша.
На режим съм - без сладко, без плодове, определени зеленчуци, без бобови и без всякакви дразнещи храни и съм свалила 2 кг от гладуване.
Въпросът ми е: Ще отшумят ли проблемите ми със стомаха и червата и кога, до колко време?
Ако можете и причината да ми кажете, ще бъда благодарна, стига да се вижда.
За тази цел е по-подходящо меко гладуване – приема се чай с мед, както и плодове. С пълен глад най-много да си увредиш стомаха.
По картата дома на здравето попада в Стрелец, а по този знак е черен дроб, при диети също се товари , нали организма изхвърля токсини и му създава работа... С Луна в 1д в Лъв, горещи емоции, драматизираш. Прочети за симптом на раздразнено черво, получава се и от стрес https://www.doppelherz.bg/produkti/dopelkhercr-iritakolin-pri-razdrazneni-cherva
Ще се оправиш, споко, движение на чист въздух, здравословна храна и по една лъжица майната му всяка сутрин на гладно  :)

Здравек, akruks. Благодаря и че ти се включваш.
Гастроентероложката ми изпрати информация точно са този синдром, който се среща предимно при жени и млади хора. Наясно съм, че е на психическа основа, затова ще предприемем пътуване и почивка в планината, защото аз от една година съм хоум офис + моите неща със забременяването и ходенето по доктори оказа много голямо влияние + проблемите на работа. За момент се замислих да ме освободят и да ходя на борсата за 1 година, защото не издържам.
Аз не гладувам, просто хапвам по малко и често, но без плодове, защото имат целулоза и скорбяла, която е трудно смилаема и разградима. Пия чай с мед, разбира се. Май ми трябват антидепресанти :D
Ще дам обратна връзка, когато нещата се подобрят!
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1602 -: Април 27, 2023, 01:01:01 pm »
Марс ти е 12 дом каре У 6 Юпитер, освен че е на псих. основа Луната е диспозитор на Марс в 1- ви и се манифест. на физ. ниво. ,с Марс може да има някакво възпаление, което ще отшуми при  разпадане на карето.Ако приемаш хормони с тази Луна в 1 ви , може и от там да са газовете.

Ребека,
Не, не приемам хормони, а хранителна добавка Витекс, която регулира хормоните.
Уж ме следи хематолог, ходя и на кръвни. TSH-то ми беше паднало много и трябваше да го вдигнем. Може и от там да е. Сега като ми каза се сетих. Предполагам, че когато се върне в нормалните граници ще се регулират нещата.
Благодаря и на теб за коментара.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1603 -: Април 27, 2023, 01:54:22 pm »
fortunades, причините са по  Овен, симптоматиката по у6, Юпитер,  Марс управлява, в периода причините. Юпитер е изгорял, тялото гори, много си импулсивна и недоволна, нарушила си баланса настояще и бъдеще. Виж диета жлъчка.
Луната е в първи дом, и в първите градуси, растяща, ще си поболедуваш по-дълго време. Луната Лъв ще направи тригон с Юпитер Овен, може да няма очакваното подобрение, защото Юпитер в дневна карта няма достойнства в Лъв, а Луната е в терма на Юпитер, у9 - търси лекар специалист.

Извън въпроса ти, аз съм със същите симптоми в периода, като лекарства пих : Дуспаталин, 1 блистер, иначе по-дълго време Цинарикс/ Артишок. Докато Марс е в Рак и натални точки в Овен не са подкрепени от Юпитер, Венера, е нужна щадяща диета и режим на ежедневно ниво. "Прибирай меча" в сферите, които управлява Марс.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7341
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1604 -: Април 27, 2023, 09:02:56 pm »
Fortunades, ти си представена от знак рак, който управлява гърдите и стомаха, но Луната, твоя управител не е добре поставена-в знак лъв, като предстоят много аспекти. Последният аспект е хармоничен, тригон с Юпитер, упр. на твоя 6ти дом. Понеже Луната е във фиксиран знак, нещата ще се случват по-бавно, но все пак е в ъглов, 1ви,така че, мисля, че след определените дни до сходящият аспект с Юпитер, ще има подобрение.
С Луна в 1ви дом - емоционалното състояние е напрегнато и насочено предимно към собственото си съществуване, Юпитер отговаря за кръвта и черния дроб, Луната - матка, течности в организма, като слуз, кръв, плазма и подобни.
Луната е психиката, възможно е да е на психическа основа.

Сафо,
Първо, искам да ти благодаря за коментара по хорарния въпрос.
Виждам, че до 29.04 - Луната преминава от Лъв в Дева и тогава прави хармоничния тригон с Юпитер. Това означава ли, че може да се очаква известно подобрение на проблема и лечението, което съм предприела да окаже положителен ефект?
Много си права за психиката - изключително съм изморена, изнервена, депресирана и ще пътуваме за празниците, та мисля че това ще ми се отрази добре.
Има ли надежда нещата нещата след сходящия аспект с Юпитер, да останат добри и да се подобрят? Мисълта ми е да се регулират и да не се случват повече? Знам, че хорарните въпроси са за около период от 3 месеца?

Поздрави!
Луната е в 1*,Юпитер в 25*-това са около 24 еденици време,което е 24 дни от задаване на въпроса.Според мен ,ще има подобрение след около 24 дни.