Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040017 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4560 -: Декември 10, 2015, 02:51:54 pm »
Не знам, но има колеги, които ги карат така да работят с месеци.
В нашия град в Lafka не съм забелязала да работи само един човек в павилионите- на две смени са и само жени работят.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4561 -: Декември 10, 2015, 04:12:14 pm »
Веско, ти наистина пак започна ...

Знаеш ли, тези дни говорех с колега - в строителството няма общи работници - за 25лв надник се назландисват, значи за 30 може да се намери работа - 30 х 25 дни = 750 лв ....

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4562 -: Декември 10, 2015, 04:50:46 pm »
Не знам за какви уроци си предплатил, но Мерка У3 отива към квадрат с Марс У1 и по празниците квадратът ще е завършен. Нещо окултно ли ще изучаваш?  :)
В смисъл, че няма нищо да стане?  ???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4563 -: Декември 10, 2015, 04:57:54 pm »
Веско, ти наистина пак започна ...

Знаеш ли, тези дни говорех с колега - в строителството няма общи работници - за 25лв надник се назландисват, значи за 30 може да се намери работа - 30 х 25 дни = 750 лв ....
В смисъл, мислиш, че ме мързи да работя ли?
Ако е така, мноого грешиш!
Знам обаче, че ако човек вече е предубеден към някого, каквото и да казвам, няма смисъл, така че вярвай в каквото щеш.
В случая, освен всичко останало, ако остане само един човек, всичката стока, на която ѝ изтече срока на годност, ще остане за сметка само на този, който е работел през дадения месец (т.е. може да излезе само на мой гръб). В момента няма кой знае какви, но през януари и февруари ще останат много напитки. Аз не съм банка...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4564 -: Декември 10, 2015, 07:03:45 pm »
Преди около 2 седмици писах на "Господари на ефира" за случая с брат ми и за това, че полицията не си помръдва пръста, за да го намери. Ще се отзоват ли или не?
Не знам по кой дом да ги гледам, но като гледам негативните аспекти на Луната, май че няма да има реакция и от тяхна страна. :(
ОВ: Така и никой не се отзова. За съжаление този път аз се оказах прав.
Ето хорара: http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg79836#msg79836
Измина малко повече от половин година от задаването на въпроса, мисля, че на хорарната карта отдавна ѝ мина давността.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4565 -: Декември 10, 2015, 07:17:46 pm »
Здравейте!
Може ли да погледнете един хорар. Наскоро правих един , обаче той беше преди изпита ориентировъчен, сега след изпита въпроса ми е, дали съм го издържала като свършен факт.
Не знам, дали се вижда добре картата, направих я като снимка от телефона.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4566 -: Декември 10, 2015, 09:55:26 pm »
В случая, освен всичко останало, ако остане само един човек, всичката стока, на която ѝ изтече срока на годност, ще остане за сметка само на този, който е работел през дадения месец (т.е. може да излезе само на мой гръб). В момента няма кой знае какви, но през януари и февруари ще останат много напитки. Аз не съм банка...
Искаш да кажеш, че при вас каквото не се продаде и после продавачите го заплащат???
 :-\
Това не може да бъде истина!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4567 -: Декември 10, 2015, 10:00:27 pm »
Нали още преди, когато напусках, го бях казал? Още си стои, сега обаче е,ако е над 1 % от всичките храни и напитки. Не работя в центъра, на високо оборотно място, а 90 % от хората, които се спират, идват само за лотарии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4568 -: Декември 10, 2015, 10:07:22 pm »
ОВ: Така и никой не се отзова. За съжаление този път аз се оказах прав.
Ето хорара: http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg79836#msg79836
Измина малко повече от половин година от задаването на въпроса, мисля, че на хорарната карта отдавна ѝ мина давността.
Весо, те отразяват предимно измами, а теб в случая полицаите не са те излъгали нито с пари, нито с обещания. 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4569 -: Декември 10, 2015, 10:13:00 pm »
Така е, но се обърнах към тях, просто защото знам, че те не биха преиначили истината. Не са като бтв например, които често преиначават случващото се (например когато хората протестираха срещу цар Киро), вестниците пък как изкараха, че брат ми е глухоням, а той не е.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4570 -: Декември 11, 2015, 08:51:40 am »
В смисъл, мислиш, че ме мързи да работя ли?
Ако е така, мноого грешиш!
Знам обаче, че ако човек вече е предубеден към някого, каквото и да казвам, няма смисъл, така че вярвай в каквото щеш.
В случая, освен всичко останало, ако остане само един човек, всичката стока, на която ѝ изтече срока на годност, ще остане за сметка само на този, който е работел през дадения месец (т.е. може да излезе само на мой гръб). В момента няма кой знае какви, но през януари и февруари ще останат много напитки. Аз не съм банка...

Не знам дали те мързи или е нещо друго - просто отбелязвам и друга алтернатива за "спешни случаи", когато парите са кът.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4571 -: Декември 11, 2015, 01:09:04 pm »
Как ще се справя на изпита по информатика във вторник? Трябва ми 4 или поне 3, за да се освободя с 5-ца, че януари на изпита няма да ми гледат оценките по практика и е ужас.  :-X :lol_hitting: :lol_hitting:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4572 -: Декември 11, 2015, 01:22:09 pm »
Как ще се справя на изпита по информатика във вторник?

Хм, не много как :017:
Дали да не почетеш малко повече. Досегашният ти начин на подготовка няма да е много адекватен - или ще сменят формата на изпита, или изпитващият, или  ще се окаже, че си бил заблуден за изискванията. Поразтършувай се, разпитай твои колеги, които са по-близки с преподавателя или вече са се явили. 
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 01:25:12 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #4573 -: Декември 11, 2015, 06:12:19 pm »
Акрукс, давам ОВ за 2 хорара, за които ми беше писала. Единият, че не излиза да ходя на фитнес, но тръгнах от 2 седмици. Другият - за ваденето на мърдеца - зъболекарят потвърди, че ще го вади скоро.
Защо така стана разминаване, при мен като че хорарите работят наобратно :043:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4574 -: Декември 11, 2015, 06:30:33 pm »
Как ще се справя на изпита по информатика във вторник? Трябва ми 4 или поне 3, за да се освободя с 5-ца, че януари на изпита няма да ми гледат оценките по практика и е ужас.  :-X :lol_hitting: :lol_hitting:

Ще се справиш, но може с попреписване или подсказване да стане работата  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми