Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1034712 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4650 -: Януари 01, 2016, 07:00:01 pm »
Според мен, възможно е някой да му е причинил нещо (вероятно човек, който не познаваш).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4651 -: Януари 01, 2016, 08:34:14 pm »
Честита Нова година , здраве и успех на всички!
Влизам с един хорар:
Ще се върне ли / намери ли/ Боби?
Боби е куче, което го няма от вчера, дворно е и в момента е разгонено, бяха две,от две седмици обикалят по улиците, предната нощ едното е било блъснато от кола и предположенията ни са, че това е видяло и се е скрило от страх.
Обаче и кучето на съседа липсва, та не е изключено и да са убити или прибрани за улични.
Боби заедно с партньорката си е избягал се някъде надалеко и се крие; с помощта на приятели, съседи, ще го намериш- последен аспект на Луната е хармоничен - с Меркурий в негов 1д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: Общи хорари
« Отговор #4652 -: Януари 03, 2016, 11:10:44 pm »
Благодаря, дано се върне !!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #4653 -: Януари 05, 2016, 10:28:40 am »
"Ще стане ли моя собственост дома, в който живея в Бг?"

Честита Нова Година! Нека носи здраве, любов и светлина в домовете ви!  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4654 -: Януари 05, 2016, 11:54:34 am »
"Ще стане ли моя собственост дома, в който живея в Бг?"

Честита Нова Година! Нека носи здраве, любов и светлина в домовете ви!  :engel016:
Благодаря за пожеланията!
По въпроса- малко след година може да стане твоя собственост жилището, с финансова подкрепа от партньора, помощ от приятели във връзка с кредит, но при всички случаи ще се увътриш финансово, според сходящите негативни аспекти на Венера у4 с Нептун У2 в 1д и Юпитер съУ2
« Последна редакция: Януари 06, 2016, 01:52:55 pm от akruks »

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #4655 -: Януари 05, 2016, 10:53:28 pm »
Днес имахме събрание на работа с искания най-вече за увеличение на заплатите и бонуси за празниците...Въпросът ми е/ако някой желае да погледне разбира се-ще съм мн.благодарна/-Ще има ли някакви положителни промени/финансови/?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4656 -: Януари 06, 2016, 01:14:40 am »
Кармен, бих казал да.

Акрукс, чак пък години. Все пак в подвижен знак са Венера и Сатурн, макар и следващ дом.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4657 -: Януари 06, 2016, 08:30:33 am »
Днес имахме събрание на работа с искания най-вече за увеличение на заплатите и бонуси за празниците...Въпросът ми е/ако някой желае да погледне разбира се-ще съм мн.благодарна/-Ще има ли някакви положителни промени/финансови/?

Не. Луната е без курс и паднала, а тя управлява парите на фирмата, управителят на първи и десети е ретрограден и назлява, управителят на твоите пари и часови господар е в падащ дом и върви към среща със Сатурн. Има да минете през още проблеми и ограничения, преди да тръгнат да се подобряват нещата.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4658 -: Януари 06, 2016, 02:21:26 pm »
Днес имахме събрание на работа с искания най-вече за увеличение на заплатите и бонуси за празниците...Въпросът ми е/ако някой желае да погледне разбира се-ще съм мн.благодарна/-Ще има ли някакви положителни промени/финансови/?
Според мен има изгледи за положителни промени, макар Луната да е без курс, предстои да извърши секстил с К5 (4-ти от 2-ри), а Венера У2 е в сходящ съвпад със Сатурн у5, у6- парите от работа и бонуси за празниците

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4659 -: Януари 06, 2016, 02:24:46 pm »
Накара ме най-после да си отворя книжката и проверя изчислявамето на времето:
 Взема се разликата в градуси между У1 и У4 в случая, която е 4гр. 17'
Тази разлика се умножава с множителя, според знака и дома, в който се намира Луната- в случая е в паднал дом и неподвижен знак, и за тази позиция в таблицата е дадено 0,25
4гр 17' х 0.25 се получава 1, 07 което е година и 24 дни

Акрукс, може ли да дадеш повече информация за изчисляването на времето в хорарите? Коя е книжката, която цитираш?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4660 -: Януари 06, 2016, 03:46:13 pm »
Здравейте,

По тази карта виждате ли пътуване в чужбина? Питах за до края на февруари, относно служебни въпроси.

Благодаря!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4661 -: Януари 06, 2016, 04:30:08 pm »
Здравейте,

По тази карта виждате ли пътуване в чужбина? Питах за до края на февруари, относно служебни въпроси.

Благодаря!
Да ще има - Луната е в сходящ съвпад със Сатурн У9 в 6 дом и тригон с Уран съУ9.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4662 -: Януари 06, 2016, 04:39:25 pm »
Благодаря, Тео! Надявам се и резултатите от пътуването да са положителни, да видим.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4663 -: Януари 06, 2016, 05:41:18 pm »
Здравейте,

По тази карта виждате ли пътуване в чужбина? Питах за до края на февруари, относно служебни въпроси.

Благодаря!
Мерка У1 е в сходящ секстил с Уран У9, У10, тъй че може да пътуваш служебно след 24 дни. Луната У2 е с последен аспект-нехармоничен, от гледна точка на финансите няма да си удовлетворена в крайна сметка.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4664 -: Януари 06, 2016, 06:35:57 pm »
Офф, то трябва да ходя да се уговаряме работа да вършим и пари да изкарваме. Ако няма да съм доволна финансово, за какво ми е да ходя изобщо.

Макар че това пътуване само по себе си няма как да ми донесе пари, по-скоро в перспектива е важно какво ще стане.

Благодаря за коментара, Акрукс.
« Последна редакция: Януари 06, 2016, 06:53:35 pm от Bobolina »