Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037156 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5025 -: Май 18, 2016, 05:10:36 pm »
Не са нежелани, а самопоканили са се. И е възможно да си променят плановете в последния момент. Ако дойдат, добре дошли са, но ако кажат, че са решили да идват, а не дойдат е много изнервящо. По принцип не обичам изненадите.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5026 -: Май 18, 2016, 06:30:53 pm »
Ще успея ли да се освободя от изпит по математика?  :lol_hitting: :o :o :-\ Главата ми гърми в момента от тия задачи. Леко съм притеснен.  :012: Понеделник вечер ни е контролното.
освободих се с шестица! хаха

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #5027 -: Май 18, 2016, 07:09:54 pm »
Взех участие в един журналистически конкурс, та ми е интересно дали ще грабна голямата награда  :012:

 Ще дам ов към средата на май месец  :)

Не съм спечелила никаква награда. Браво на Дияна и Акрукс.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5028 -: Май 18, 2016, 08:52:10 pm »
освободих се с шестица! хаха
:clap:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5029 -: Май 18, 2016, 09:01:03 pm »
На 24 май Х (назован по име) ще дойде ли на гости в къщи (заедно със съпругата си) за ден - два?
Не

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5030 -: Май 20, 2016, 01:51:03 pm »
До 25-ти ще успея ли да се видя с В и Т?
Това са независими една от друга срещи, както и хората са по различни домове, но понеже съм ги назовала поименно, мисля че са по7-ми дом.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #5031 -: Май 20, 2016, 05:23:20 pm »
 Тази карта не е правилна за посоченият час. С  този час АСЦ е 1гр на Лъв.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #5032 -: Май 21, 2016, 10:49:04 am »
Перфектно език се учи поне за 5г, може би това показва ранният АСЦ, че е нужно повече време за изпълнение на въпроса. Успех!
Много ти благодаря, akruks. Хепи, просто искам да го знам и да ми е лесно да чета книжки, занимава ми се нещо с него... Опитвам се да го науча чрез тв, но заради слуха ми понякога не разбирам.  :38:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5033 -: Май 21, 2016, 11:12:36 am »
Тази карта не е правилна за посоченият час. С  този час АСЦ е 1гр на Лъв.
Кое не е правилното?
Часът е 13.24, 20 май.
Пак я направих , пак това излиза..
Иначе, ако трябва да си я тълкувам, имам желание за срещите- Луна в 3 дом, но с този сигнификатор ретро е много вероятно да ми щукне друго или да променя плановете, защото аз ще гостувам, не те на мен.
Малко ми е 50/50.
« Последна редакция: Май 21, 2016, 11:15:36 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #5034 -: Май 24, 2016, 08:59:38 pm »
Кое от две да избера:
1. Серия Х
2. Серия Т

и двете от високия ценови клас, става дума за техника

тъй като гледам нито едно от двете :017:



ОВ: нито едното от двете
в крайна сметка се спрях на dell xps 13

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5035 -: Май 25, 2016, 12:05:17 pm »
До 25-ти ще успея ли да се видя с В и Т?
Това са независими една от друга срещи, както и хората са по различни домове, но понеже съм ги назовала поименно, мисля че са по7-ми дом.
Давам обратна връзка- не се състояха и двете срещи, напълно по моя вина, както си и мислех.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #5036 -: Май 25, 2016, 12:22:40 pm »
Може ли да помоля за коментар по този хорар:

"Как ще премине делото?"

Делото е възпитателно и е във връзка с един инцидент между двама ученика. Всички документи ги подготвях по ретро Меркурий. Много ми се искаше да не се занимавам с това, но на мен го възложиха. "Затворих" си очите за много неща, само и само да не провалям бъдещето на децата. Родителите са наели адвокати, предполагам, че ще има сблъсък, предвид, че знам на какво са способни...  :-X

Благодаря!
« Последна редакция: Май 25, 2016, 12:24:52 pm от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5037 -: Май 25, 2016, 01:19:08 pm »
Може ли да помоля за коментар по този хорар:

"Как ще премине делото?"


По принцип взаимодействието на страните се разглежда по АС/ДС, а ти не си страна по делото, така че ситуацията може да се разгледа директно по тези домове. Само че не може да се каже коя страна по кой дом е. Насрещната/противниковата страна е по 7 дом, по 1 дом е питащият.

Според мен делото може да се проточи поради заинатяване и нежелание за компромис между двете страни. Едната страна – тази, която е представена по първи дом, е поставена в по-изгодна ситуация. И вероятно разполага с повече полезни контакти, които може да използва. Адвокатът на тази страна ми се вижда по-ангажиран с интересите на клиента си.

Но и между процесуалните защитници на страните има тенденция към противопоставяне, всеки се е надъхал да спечели делото, трудно ще се споразумеят. Нямат интерес да стигат до доброволно сопразумение и делото да приключи в по-ранна фаза.

Изходът от делото може да не се окаже много справедлив, от обективна гледна точка. Пак ще повторя – и страните, и адвокатите им са нахъсани за битка, а не за компромис. Дава им се мъничък шанс да премислят и да не стартират този цирк, но ми се вижда малко вероятно да се споразумеят, не са с такава нагласа. Има по-голяма вероятност страната, представена по 7 дом, да изгуби делото.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5038 -: Май 25, 2016, 03:17:24 pm »
Тази карта не е правилна за посоченият час. С  този час АСЦ е 1гр на Лъв.
Univ. Time е времето по Гринуич, което се равнява на 13.24ч бълг. време, сега по лятно време сме 3ч напред от универсалното време  :)
Подчертаното е излишно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5039 -: Май 25, 2016, 03:20:53 pm »
До 25-ти ще успея ли да се видя с В и Т?
Това са независими една от друга срещи, както и хората са по различни домове, но понеже съм ги назовала поименно, мисля че са по7-ми дом.
ретро Марс У3 за ответната страна е в сходяща опозиция на Венера У3 за тебе, няма срещи, както и се разбра от обратната ти връзка