Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040079 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5040 -: Май 25, 2016, 03:33:59 pm »
Може ли да помоля за коментар по този хорар:

"Как ще премине делото?"

Делото е възпитателно и е във връзка с един инцидент между двама ученика. Всички документи ги подготвях по ретро Меркурий.
Няма значение кога си подготвяла документите, нали самото дело няма да е по ретро Мерк, че да има връщане към него след това, а ако има връщане ще е от ретроградието на Марс У9, а по 9д са юридическите дела. Уран У7 е в 9д, а Луната прави последен аспект квадрат с него, така че няма да мине изцяло гладко, може да береш ядове, че Луната за теб е У12.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #5041 -: Май 25, 2016, 04:09:20 pm »
Благодаря Лили и Акрукс!

Ще дам обратна връзка как е минало.

То ядовете и сега ги имам по това дело, ръководството си измиха ръцете с мен. Но най-неприятното е, че и от мен ще зависи решението, а аз не искам да съм на ничия страна :( Скрих инфо, защото нещата са сериозни и се притеснявам за безопасността си.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #5042 -: Май 25, 2016, 04:56:05 pm »
Ако делото е гражданско, защо не се направи опит да се извикат родителите и да им се обясни, че едно такова дело само би навредило на децата им, имиджа им и т.н.? У1 и у7 отиват на опозиция, но все пак имат взаимна рецепция по триплецити. Няма ли директор или някой друг с ръководна позиция, който да им влее разум в главите? Луната е в тригон с Меркурий. Слаба е позицията на Луната, но все пак заради този тригон си мисля, че комуникация, изясняване биха помогнали в ситуацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5043 -: Май 27, 2016, 09:03:30 pm »
Какво ще се случва с мен? Ами сега....
Каквото има да се случчва ще е след две години- промените ще са свързани с дом, родители, може да смениш дома и населеното място, а на настоящ етап, от година насам и следващата година, събитията, свързани с работа, здраве, ежедневни грижи.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #5044 -: Май 28, 2016, 01:46:52 am »
ОВ по този хорар: http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg120743#msg120743

Вселената "чу" молбата ми и час преди делото ми се обадиха супер неочаквано да не се чувствам задължена да присъствам  :-\ Документите, които съм била подготвила били достатъчни.

Решението са го взели още същия ден, за около два часа, след като са разпитали и двете страни. За мен лично решението не е много справедливо, за едната страна, която е била без адвокат. Другото дете с "особената" майка е била с адвокат и са се разминали по-леко.
Не ми споделиха да е имало големи проблеми по време на делото. Били са уплашени от решението и всички са се държали прилично.

Още веднъж ви благодаря за коментарите!
« Последна редакция: Май 28, 2016, 01:49:55 am от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5045 -: Май 28, 2016, 12:09:30 pm »
Много добре е станало!

За пръв път виждам гаден хорар така да проработи. Имаше партилен тригон между Луната и Меркурий, но все още апликиращ. Да не би той да е проработил? Стори ми се, че дава някакъв минимален шанс нещата да се уредят преди съдебната зала...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5046 -: Май 28, 2016, 02:23:20 pm »
Решението са го взели още същия ден, за около два часа, след като са разпитали и двете страни. За мен лично решението не е много справедливо, за едната страна, която е била без адвокат. Другото дете с "особената" майка е била с адвокат и са се разминали по-леко.
Последният аспект на Луната, когато е негативен, показва неудовлетворение на кверента относно крайното развитие по въпроса, в случая твоето вътрешно недоволство, че тарикатчето се е разминало леко, а пострадалото момче е било без адвокат.  Но поне не се е налагало да присъстваш лично. Намери начин да утешиш пострадалото момче, в такива случаи и една добра дума върши чудеса. В края на 11-ти клас ми намалиха незаслужено поведението, защото отидох на спортно състезание, вместо да пея на тържеството на училището, много плаках, минаваха ми мисли да последвам края на П. Дубарова, а класната ни, която всички имахме за смахната и беше постоянен прицел на нашия присмех, най-неочаквано ме намери, бърса ми сълзите, прегръщаше ме, галеше ме по лицето и гърба с утешителни думи, че още в началото на 12кл на учителския съвет ще съдейства да ми повишат поведението, което за времето си беше нужно- за следване или започване на работа, навсякъде искаха характеристика от училището, в която е отразено поведението- примерно, добро, незадоволотелно.  :) Те поведение намаляваха тогава и за повече от 15 неизвинени отсъствия в края на годината.
« Последна редакция: Май 29, 2016, 04:34:54 pm от akruks »

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5047 -: Май 29, 2016, 11:07:51 am »
Здравейте. Може ли за помощ по хорара. Въпроса е, дали И. Н. реално ще плати за часовника, който пожела да закупи. Става въпрос за един скъп часовник на брат ми. Омръзна му да го носи и реши да го продаде онлайн. Наскоро четох, мисля, че беше из този сайт, за човек, който е правил поръчка, а де факто след като е изпратена умишлено не я е потърсил. Та и тук да не става въпрос за някой номер. Може ли да погледнете хорара. 

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5048 -: Май 29, 2016, 11:09:21 am »
На 24 май Х (назован по име) ще дойде ли на гости в къщи (заедно със съпругата си) за ден - два?
ОВ - казаха, че ще дойдат, но не дойдоха.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Общи хорари
« Отговор #5049 -: Май 29, 2016, 11:23:29 am »
Кой ми открадна 140 лв от портомнето днес на битака :Dвъпросът е зададен 11.18 гр.Русе плюс 12 мин -11.30 София-не мога да качвам карти-ако на някой му се занимава .Аз вече съм сигурен 90%,сигурно Асц ще е късен .А тъкмо се чудех как ще се изрази пр Венера в козирог квадрат натално Слънце,ретро Марс е в орбис на съвпад все оше с Венера/у2/.По-точно е съвпад МП Венера/Нептун .
« Последна редакция: Май 29, 2016, 11:32:12 am от Bin »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5050 -: Май 29, 2016, 12:26:04 pm »
ретро Марс У3 за ответната страна е в сходяща опозиция на Венера У3 за тебе, няма срещи, както и се разбра от обратната ти връзка
Среща имаше, едната се осъществи вчера, другата ще стане факт днес
Ненапразно е имало положителен аспект между У1 и У 7, навярно ретрото на Мерк е означавало временно забавяне.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5051 -: Май 29, 2016, 12:56:16 pm »
Кой ми открадна 140 лв от портомнето днес на битака :Dвъпросът е зададен 11.18 гр.Русе плюс 12 мин -11.30 София-не мога да качвам карти-ако на някой му се занимава .Аз вече съм сигурен 90%,сигурно Асц ще е късен .А тъкмо се чудех как ще се изрази пр Венера в козирог квадрат натално Слънце,ретро Марс е в орбис на съвпад все оше с Венера/у2/.По-точно е съвпад МП Венера/Нептун .

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&gm=a1&nhor=426794&nho2=426794&btyp=2&mth=gw&sday=29&smon=5&syr=2016&hsy=-1&zodiac=trop&ayanam=0&helgeo=geo&rs=0&add=18&orbp=&ast=

Сигурно ли е, че са откраднати, а не "преместени", или забравени, вадени и оставени някъде тези пари?
« Последна редакция: Май 29, 2016, 12:58:52 pm от enigma »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Общи хорари
« Отговор #5052 -: Май 29, 2016, 01:11:48 pm »
Сигурно е :) Най се кефя как спокойно го приемам-то това като имунизацията-отдавна-от 2003 не ме бяха крали,време беше за реимунизация ::) Всъщност ако ме беше хванал амока щях да им съборя палатката на тия цигани,оттърваха се че поне като взели парите върнали документите и кр.карта-макар че тя е почти празна-по-добре да я бяха взели ,щях да ги спипам при тегленето .Както и да е-явно квадрата на пр.Венера към нат.Слънце е проблем с пари .Сега гледах клип на Лада Дунчева ретро Марс при ингреса в скорпион също прави бели-вчера се порязах леко с нож,днес други ме,,порязаха,, ;D Няма смисъл да се ядосвам-забелязал съм закономерност-който ме е прекарал скоро му се връща,а при мен скоро е някаква компенсация  :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5053 -: Май 29, 2016, 04:44:07 pm »
Среща имаше, едната се осъществи вчера, другата ще стане факт днес
Ненапразно е имало положителен аспект между У1 и У 7, навярно ретрото на Мерк е означавало временно забавяне.
Въпросът ти беше дали до 25-ти ще се срещнеш с В. И Т., като товца са две различни персони и отделни срещи. 25-ти мина, картата я бях разтълкувала правилно, а пък ти си мисли и пиши каквото искаш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5054 -: Май 29, 2016, 04:46:17 pm »
ОВ - казаха, че ще дойдат, но не дойдоха.
Благодаря за ОВ! Тогава нямах клавиатура и с мишката копирах и постнах краткия си отговор  :)
Не