Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039899 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5385 -: Ноември 04, 2016, 04:05:28 pm »
Акрукс, тоя стих все едно Радой Ралин го е писал без думата пич в първи ред.  ;D Браво, ти ли го написа наша неДевствена поетеса  :012:

marushka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5386 -: Ноември 05, 2016, 06:02:27 pm »
Като срешнах един пич
-Олеле боже Много ми хареса рекох си аз
Чи кат ма заведе в гората
-Олеле боже Тук ще става нещо рекох си аз
Чи кат ми навири краката
-Олеле боже Много гот ми стана рекох си аз
Чи кат ми са наду тумбака
-Олеле боже Много боб съм яла рекох си аз
Чи кат са роди едно копеле
-Олеле боже Май че съм е...ана рекох си аз

 :19:

Чета те и се превивам от смях ........Чак сълзи ми потекоха .... и не мога да спра бе ...



« Последна редакция: Ноември 05, 2016, 06:14:36 pm от marushka »
Не говори Богам, что ты в беде.
Скажи беде, что ты всегда с Богами...

marushka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5387 -: Ноември 05, 2016, 06:15:45 pm »
Момичета, за протокола да ви кажа, че не съм бременна, направих си тест.
Ще отида до гинеколог тези дни и ще дам обратна връзка.
Лили, хормоните по кой дом са ?
« Последна редакция: Ноември 05, 2016, 06:27:54 pm от marushka »
Не говори Богам, что ты в беде.
Скажи беде, что ты всегда с Богами...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5388 -: Ноември 05, 2016, 06:30:12 pm »
Лили, а хормонит епо кой дом са ?

По Луна и Венера би трябвало да са в женски организъм. Тия, които отговарят за хормоналния баланс и репродуктивната функция на яйчниците. А 6 дом като цяло отговаря за здравето, често се гледа и по двойки домове - 6/12.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

marushka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5389 -: Ноември 05, 2016, 06:58:28 pm »
По Луна и Венера би трябвало да са в женски организъм. Тия, които отговарят за хормоналния баланс и репродуктивната функция на яйчниците. А 6 дом като цяло отговаря за здравето, често се гледа и по двойки домове - 6/12.

Благодаря ти :)
Не говори Богам, что ты в беде.
Скажи беде, что ты всегда с Богами...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5390 -: Ноември 05, 2016, 07:01:44 pm »
Отиди на преглед за всеки случай, за повече яснота. Времевият фактор също е застъпен в твоя хорар - може да не е критика, но да са наченки на някакви възрастови промени в репродуктивната система. А и след 40-45 профилактично трябва да се ходи по прегледи, с цел превенция и ранна диагностика.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

marushka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5391 -: Ноември 05, 2016, 09:34:09 pm »
Отиди на преглед за всеки случай, за повече яснота. Времевият фактор също е застъпен в твоя хорар - може да не е критика, но да са наченки на някакви възрастови промени в репродуктивната система. А и след 40-45 профилактично трябва да се ходи по прегледи, с цел превенция и ранна диагностика.

Ходя аз редовно на профилактика и всяка година цитонамазка правя.
И критика да е карай да е весело...:) Аз доколкото знам цикъла не спира отведнаж, а отначало започва да идва по-нарядко, пък ще видим кога ще дойде.
Не говори Богам, что ты в беде.
Скажи беде, что ты всегда с Богами...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5392 -: Ноември 06, 2016, 04:10:05 pm »
Акрукс, тоя стих все едно Радой Ралин го е писал без думата пич в първи ред.  ;D Браво, ти ли го написа наша неДевствена поетеса  :012:
копирах го от нета, мои нецензурни няма, но не е късно: Ребека е добра душичка, тя има готина п(ол)ичка, откакто беше ученичка и я потърка мъжката ръчичка...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5393 -: Ноември 06, 2016, 05:21:19 pm »
Ку куу  :-\ Ти вярно си разклонение на Радой Ралин  :D

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #5394 -: Ноември 09, 2016, 10:35:44 am »
  Венера в натала телец ли е или в близнаци, защото близнаци е мъжки знак?
В хорарната карта К7 и Меркурий У7 са в мъжки знаци, обаче Луната, като основен сигнификатор на въпроса е в сходяща опозиция с Мерка, последен неин аспект също е негативен- квадрат с Марс У12 на К12, може би не ти е дадено на този етап да узнаеш тайната  :)
За втората ми дъщеря ми бяха казали първоначално, че ще е момче, като ме гледаха на видеозон, после се оказа, че е момиче- случвало се пръстче на ръчичката на бебето да го вземат за фалос.  :)

ОВ Вече категорично трябва да е момче ;-) Това, което обаче ме вълнува в момента е "Бебето, с което съм бременна ще се роди ли по естествен път?" Реших да задам така въпроса, щото нещо не иска да се обръща както трябва, а отдавна му е време.
Нали У7 трябва да се гледа, тъй като е второ дете? Иначе от картата набързо реших, че раждането трябва да е леко понеже лъната прави тригон към У8 ;-)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5395 -: Ноември 09, 2016, 03:35:28 pm »
ОВ Вече категорично трябва да е момче ;-) Това, което обаче ме вълнува в момента е "Бебето, с което съм бременна ще се роди ли по естествен път?" Реших да задам така въпроса, щото нещо не иска да се обръща както трябва, а отдавна му е време.
Нали У7 трябва да се гледа, тъй като е второ дете? Иначе от картата набързо реших, че раждането трябва да е леко понеже лъната прави тригон към У8 ;-)
Луната заема негов 1д и се намира в негов 8д в сходящ квадрат със Сатурн У8 и сходящ съвпад с Нептун У9 - според мен по естествена път душичката ще се появи, няма да има операция.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5396 -: Ноември 10, 2016, 08:15:08 pm »
Добра идея ли е да взема едно бездомно бебе кученце? Тази идея е изключително под влиянието на емоциите, видях го на снимка, помислих си че искам да я взема и се разревах, моето много ми липсва и това ми желание е породено от нуждата ми нещо да я замени, че да намали болката. Емоционалните ми решения не са много разумни по принцип и често са погрешни

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #5397 -: Ноември 10, 2016, 08:56:19 pm »
Мисля,че не е добра идея,точно сега.Според мен моментът още не е настъпил да си вземеш ново кученце,мисля,че ще имаш след време,но не точно това. Дано вече да си е намерило дом.Не е твоето кученце това.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5398 -: Ноември 10, 2016, 09:01:23 pm »
Взеха я, дано е попаднала в добри ръце  :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #5399 -: Ноември 10, 2016, 09:03:51 pm »
Добра идея ли е .....

по-скоро не