Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037775 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5580 -: Януари 20, 2017, 01:19:22 am »
Мила, Акрукс
Имота не ми се полага по закон, а е знак на добра воля от страна на Десцендента, който поиска от мен да свърша нещо в замяна. Десцендента е човек, с няколко дела зад гърба си, две от които-опит за убийство. С не съвсем стабилна психика, ако мога да го окачествя най-правилно бих казала "психопат", но искрено се надявам да има капка човечност в него и да се е променил.
Благодаря за отделеното време!
Милo захарче, тези неща се уточняват предварително когато се пита, а не след това!
Понеже ми омръзна почти всеки път да питам кой какъв е и за какво се бори, затова отговорих директно, като се надявах все пак да става на въпрос за наследствен имот, към което насочва Луната У4, а не за фантастики :)
Със здраве!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5581 -: Януари 21, 2017, 09:23:46 am »
Съдебен процес
1 дом +Луна +планети в 1 дом-  питация,7- противник,ответната страна
10 дом арбитър или съдия,съдията се представлява от Юпитер
4 дом-вердикт,решение,изхода от делото,съдебно решение или споразумение
7 дом-юридическа коннсултация,адвокат
9 дом-когато съдията представлява питащия в съдебен иск по закона,юриста се определя по 9 дом
Съдебният процес също е по 9 дом
3 дом- са всички свидели,независимо за коя страна
11 дом-съдебни заседатели
12 дом скрити мотиви на противника
При криминални дела – Сатурн е полицията,,а Меркурий-улики,доказателства,алиби

хорар за съд.дело това ли са осн.неща


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5582 -: Януари 21, 2017, 01:23:33 pm »
Съдебен процес
4 дом-вердикт,решение,изхода от делото,съдебно решение или споразумение
9 дом-когато съдията представлява питащия в съдебен иск по закона,юриста се определя по 9 дом
Съдебният процес също е по 9 дом

хорар за съд.дело това ли са осн.неща
сама си написала, че съдебния процес е по 9д., така че изходът му показва 4-ти от 9-ти дом, управител, планети в него, К12 - аспектите им с Луната и У1 на човека, за когото се пита

10 дом арбитър или съдия,съдията се представлява от Юпитер
на 10д управител е Сатурн, Юпитер е управител на 9д, по който е съда

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5583 -: Януари 23, 2017, 11:09:30 pm »
Много се ядосах на една жена, която поръча нещо, а сега заяви, че въобще не знаела дали може да го вземе. Защо поръчват тогава  :lol_hitting:

Въпроса е ще си вземе ли пратката в крайна сметка?


666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5584 -: Януари 25, 2017, 02:14:19 pm »
Много се ядосах на една жена, която поръча нещо, а сега заяви, че въобще не знаела дали може да го вземе. Защо поръчват тогава  :lol_hitting:

Въпроса е ще си вземе ли пратката в крайна сметка?

Mакар че нямаше мнения по този хорар, мога да обясня какво стана. Интересно се получи, че и със скандал.  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5585 -: Януари 25, 2017, 03:06:22 pm »
не си взе пратката

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5586 -: Януари 25, 2017, 03:38:59 pm »
Ами взе я, платила я, НО сега иска да я върне. Не й дали да я види преди да плати, а сложих опция "преглед",според мен лъже. Не знам в хорара какво се вижда, но или тя лъже или е грешка на фирмата, със сигурност обаче не е в мен и не приех да ми я върне.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5587 -: Януари 29, 2017, 01:52:31 pm »
Малко помощ може ли :)

Да купувам ли самолетните билетите? Тоест, ако ги купя, ще отидем ли на почивка или само ще ги купя, без да ги ползваме и ще трябва да удуша един/двама приятели  :)

Миналата седмица ги информирах, че ще ходим някъде си, единия ми вика, добре избирай си къде, все ми е тая, само ми кажи на кои дати, другата ми вика добре и аз искам да дойда. Сега, единия не ми отговаря, другата се чуди. Та мисля да ги поставя пред свършен факт  :) Първия не го знам къде се ската, обикновено той ме поставя в такива ситуации- да ми стои пред вратата и да ми вика събирай багажа. Основната цел на това пътуване е да проверя, дали ще издържа полета, заради тая клаустрофобия дето развих, защото искам да ходя на друго място, но там е 30 часа път и ме е страх.

Като гледам по харара, ще трябва да ги душа  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5588 -: Януари 29, 2017, 04:15:58 pm »
Сати,ти си по-напред от мен в хорарите ма тази Луна У2,3 билети -без курс ,и ти и те в каре,ще рискуваш ли

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5589 -: Януари 29, 2017, 05:04:43 pm »
Ми хорара е категоричен, ама Овена ми не си е мил ушите, нали Марс мина в Овен  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5590 -: Януари 29, 2017, 05:11:58 pm »
По-добре изчакай засега с пътуването. И без това зимната обстановка не е особено благоприятна за пътувания с какъвто и да е транспорт.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5591 -: Януари 31, 2017, 05:08:37 pm »
Здравейте, близък приятел изгуби кучето си и е много разтревожен, моля кажете дали Х ще намери кучето си? Аз доколкото разбирам у6 на домашните любимци е в 12ти дом, има нещо мътно  в тази история, дали е живо?
да, но в случая У6 на Х е Сатурн в негов 4д и Уран в негов 7д
кучето е живо, близо до дома си, не е само, дано се върне при Х

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5592 -: Януари 31, 2017, 09:42:45 pm »
Като казваш, че не само, имаш предвид, че някой го е взел т.е е отвлечен или се скита в квартала?
скита в квартала

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5593 -: Февруари 04, 2017, 08:49:59 am »
градус до точния асп. между У7,"Х" И у6 в кардинални знаци - означава ли скоро ,една седмица,десет дни

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5594 -: Февруари 04, 2017, 05:22:24 pm »
градус до точния асп. между У7,"Х" И у6 в кардинални знаци - означава ли скоро ,една седмица,десет дни
аспектът е квадрат, освен това се гледа Луната- след повече от 5* прави последен аспект - съвпад с Венера У4 на кучето, затова написах, че може да се прибере у дома и дано!