Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039670 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5625 -: Февруари 24, 2017, 08:23:10 pm »
Дано надеждите се оправдаят!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5626 -: Февруари 25, 2017, 09:32:55 am »
извън хорара,ако си с нат.ретро юпитер,сега на тр.ретро е успешно обжалването,виж си натала какво казва

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Общи хорари
« Отговор #5627 -: Февруари 25, 2017, 08:07:22 pm »
извън хорара,ако си с нат.ретро юпитер,сега на тр.ретро е успешно обжалването,виж си натала какво казва

Защо? Ако насрочат делото след този период?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5628 -: Февруари 25, 2017, 11:24:38 pm »
извън хорара,ако си с нат.ретро юпитер,сега на тр.ретро е успешно обжалването,виж си натала какво казва
Blagodarq za komentara! :)
Iupiter mi e stacionaren i se e gotvel da stava retrograden kato sym se rajdal. :) Az si napravih nov horar, koito pokazvashe otchetlivo, che shte spechelq ama to ne stava da pitash 100 pyti.  :012: Imam dvusedmichen srok za objalvane i predpolagam do mesec shte se nasrochi deloto ama ne znam vsyshnost v okryjniq sofijki kolko se bavqt .. Vseki sluchai zanimavam se s tova ot kraq na septemvri - egati byrzata procedura.

Malko mi e sprql mozyla naposledyk - podseti me da pogledna kyde se namira tranzitniq Iupiter v natala mi - pravi shodqsht trigon s natalna Venera U1,6, koqto e vyv 2-ri dom ...
« Последна редакция: Февруари 25, 2017, 11:31:49 pm от Теодор »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5629 -: Февруари 26, 2017, 12:41:04 pm »
9 дом ,У9 как са ти също
важно е кога подаваш -обжалването

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #5630 -: Февруари 27, 2017, 02:37:50 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще преодолея ли най-накрая страха си от шофиране, вече няколко години не смея да карам кола,а имам книжка. Благодаря предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5631 -: Февруари 27, 2017, 03:45:33 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще преодолея ли най-накрая страха си от шофиране, вече няколко години не смея да карам кола,а имам книжка. Благодаря предварително.
Реално погледнато, не те е страх да шофираш, а се страхуваш от шофиращите насреща, което е оправдан страх, като се знае какви са ни пътищата и колко карат без книжки, и не спазват закона за движение?  На този етап не се очертава да преодолееш страха си, може да е за твое добро, нали знаеш поговорката "Страх лозе пази"

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #5632 -: Февруари 27, 2017, 04:08:14 pm »
Благодаря, да точно така, от другите шофьори ме е страх и от агресията, но си мислех да отида на опреснителни уроци и да покарам с учител, защото ми омръзна да искам да ида някъде и да се съобразявам с автобуси/влакове. А процеса ще е дълъг, няма как за една седмица да стана уверен шофьор.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5633 -: Март 03, 2017, 07:20:42 am »
Момичета тези дни се чудя   ще успея ли да смогна да си завърша образованието покрай малката и всичко останало или нещата ще си останат така.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5634 -: Март 03, 2017, 12:46:18 pm »
Момичета тези дни се чудя   ще успея ли да смогна да си завърша образованието покрай малката и всичко останало или нещата ще си останат така.
не си уточнила за какъв вид образование иде реч, но дали за средно или висше, на този етап не се дава дипломиране, може успешно да продължиш да следваш, ако питаш за висше

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5635 -: Март 03, 2017, 05:01:40 pm »
Да за висше става въпрос.Благодаря то не е останало много да се дипломирам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5636 -: Март 04, 2017, 11:02:15 pm »
Ще се оправят ли финансовите ми затруднения? Сатурн в 2ри дом... ;(

Бавно и трудно, положението изглежда доста нестабилно.
В случая и Юпитер е така поставен, че сходящият тригон на Луната с него не е особено бенефичен.

На този етап единственият съвет, който мога да дам, е да се потърси начин да се оптимизират разходите и изтичането на средства, доколкото е възможно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5637 -: Март 04, 2017, 11:43:53 pm »
Ще се оправят ли финансовите ми затруднения? Сатурн в 2ри дом... ;(
Сатурн във 2д показва финансова дисциплина. По въпроса- Да, ще се се оправят финансите ти, благодарение на чужда подкрепа- Луната на К8 в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У2, който е ретро, оттам и затрудненията.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5638 -: Март 07, 2017, 11:01:04 am »
Ще се оправят ли финансовите ми затруднения? Сатурн в 2ри дом... ;(

когато разходите надвишават приходите = финанс.затруднения -У2 Юпитер в 12 ретро показва,че това е факт,някаква измама  или юпитер у2,5 в 12 отпуск по майчинство или безработица
У12 разходи Венера е в 5 /2 от 4/ +луна в 8 каре у 8,11  изгорял,в изгнание/приходи от работа са мизерни или липсват,изгарят/- изплащаш кредити,ипотека,заеми
 липсва обективност, дистанция, яснота как да промениш положението
венера у 7,12 в 5,затруд.положение е заради човек ,който обичаш, партньор,брат/сестра,дете,но венера е близо до к6 може и заради работа,здравословно състояние
марс у1-ти е в изгнание в знака на у2,ненавиждаш това си положение,чувстваш се в безизходица
у1 съвпад у4 опозе у2 ,др.у4 в 2 -имот ли е причита за въпроса ти или ангажименти към семейството гълтат всички ресурси
последния асп. на луната е опозе със сатурн отказваш се от нещо по някаква причина,нещо лично,луната е в един градус с асц.,луна в 8 -ситуацията е критична,в опозе на сатурн у3 ,документи/близко обкръжение,брат,сестра/, които ти пречат да получиш желаното
час на Марс,той у1,6 в 6 и е тронов всичко е твой ръце да промениш нещата чрез по добри доходи
 у2 юпитер  триплицитет у за нощно в знака на марс,приятелство,помощ от приятели,но за да я получиш  се изисква -марс 6 тригон сатурн 2 ,строга финансова дисциплина,планиране приходи-разходи,да не си на червено,много и упорит труд,търсене на алтернативни доходи плюс основните,доходи от две дейности или по-високи,ако имаш заеми,предоговаряне на лихвен процент

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5639 -: Март 07, 2017, 05:51:03 pm »
последния асп. на луната е опозе със сатурн
последният аспект е секстил с Марс