Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1029061 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #360 -: Март 05, 2014, 02:00:11 pm »
+ 1 към мнението на акрукс.
De omnibus dubitandum est

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #361 -: Март 06, 2014, 07:36:16 pm »
Това лице, назовано по име, ще ми отговори ли някога на имейла, който му пратих. Имаме общ интерес, дали пък не съм го подразнила? Бях си съвсем искрена, хм...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #362 -: Март 06, 2014, 08:34:29 pm »
Това лице, назовано по име, ще ми отговори ли някога на имейла, който му пратих. Имаме общ интерес, дали пък не съм го подразнила? Бях си съвсем искрена, хм...
Не, поне по 4 параграфа, хорарът важи месеци в случая.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #363 -: Март 06, 2014, 09:02:27 pm »
Е, мерси, Енигма! Вижда ли се причина за това, в смисъл, засегнала ли съм го нещо този човек?

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #364 -: Март 06, 2014, 09:16:55 pm »
Ние с него сме на практика непознати. Той имаше обществена реч, която ме впечатли, и после аз го питах за имейл, защото съм впечатлена от нещата, които е казал, и той се зарадва, каза че с радост ще чуе обратна връзка, много беше емоционален на словото, личеше си, че иска всичко да даде от себе си. И аз му писах положителна обратна връзка, но през моите лични преживявания, малко на неговия език, защото той е човек на изкуството, а с това с изкуство и аз се занимавам. И като не ми отговори два дена, освен че си помислих, че е зает, се зачудих, дали пък не съм го засегнала, в мен ли е причината или просто съдбата така е решила. Не ми беше хрумнало, но сега се чудя, дали не си е помислил, че му се натискам в сферата на изява, а то нямах такива намерения, исках само да му благодаря за положителната емоция, защото ми направи денят специален, аз имах тържество... абе дълго е за обяснение. Никакви любовни работи няма, той е женен и т.н.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #365 -: Март 06, 2014, 09:40:24 pm »
Сходящ тригон между У3 домове - ще ти върне на имейла.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #366 -: Март 06, 2014, 09:42:48 pm »
Дано си прав, Азазел, в полза на Смарта, но безкурсната луна/ след последния аспект със сатурн/ ...не знам. :)
« Последна редакция: Март 07, 2014, 08:20:58 am от enigma »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #367 -: Март 06, 2014, 09:52:38 pm »
Видях тригона след много градуси, видях и късния ац, а луната има един куинконс да направи с Марс, което не разбрах какво е, вие не го броите, затова пуснах хорара. Благодаря ви, момичета и момчета! Знаете ли, мога да кажа, че част от хорарите ми не работят. И то първите по въпроса, айде, повторенията по темата е ясно. Не знам на какво се дължи. Като има сходящи аспекти, то се вижда. Не се съмнявам в тъкувателите, нито пък в самата хорарна астрология. Но някъде нещо не се получава. В моето мислене ли да е, чак пък да урочасвам хорарните карти, което само по себе си е тъпа идея. Както и да е. Имам да давам и ов, но нека мине още малко време.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #368 -: Март 07, 2014, 08:03:52 am »
Аз,лично, тези далечни тригони не ги отчитам. Луната не е без курс, а куинкокса, винаги го определям като отрицателен отговор. Другият вариант е да се промени ситуацията, когато си задала въпроса и да се наложи да питаш пак, след време.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #369 -: Март 07, 2014, 12:35:47 pm »
Благодаря ви за отговорите! Луната наистина отразява моята пасивност вече. Нямам намерение да му досаждам, ако иска ще ми отговори, аз му казах, каквото исках. За фейсбук даже не ми хрумна, но няма да го търся. Акрукс, имам да ти давам ов за два хорара от другия форум от миналата година, но още не са се сготвили. Ще почакаш още малко. :) 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #370 -: Март 09, 2014, 02:05:09 pm »
По какъв начин ме приема С.  :engel016:
Задала си въпрос, на който не може да се отговори с да или не, не си пояснила какъв или каква ти се пада С., ти как го/я приемаш, какви взаимоотношения имате, имате ли изобщо, за какво изобщо питаш? Ако е за любовна връзка има отделна тема за любовни хорари...
 картата е с изрязана под нея информация, липсва табличката с градусите на планетите и домовете, не е форматирано добре изображението, което я прави трудна за разчитане

Накратко от това, което виждам- ти имаш чувства към С или най-малко го/я харесваш, а за С. си част от миналото, може да ти предложи само приятелство, С. крие чувствата и флиртовете си, не ги излага на показ
« Последна редакция: Март 09, 2014, 02:13:22 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #371 -: Март 10, 2014, 03:21:17 pm »
ВЪПРОС: Да купувам ли сега самолетни билети за Франция?

Аз, Слънце съм в 8д, Луната е в 11д в съвпад с Юпитер, но върви към опозиция с Плутон. Марс У9 е в квадрат с Венерата (финансово ще ми дойде нанагорно), а самите 9, 11 и 5 са в Тао - може да не остана доволна... -  това е тълкуване не от птичи поглед, ами направо от самолет  :D
Помагайте.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #372 -: Март 10, 2014, 03:47:00 pm »
Транзитите са останали, Веско, защото така съм настроила картата - работих върху стара карта  :d030: да си призная, хич не съм обърнала внимание, че ги има.

Ам, да, чудя си се аз... щото имам 2 пътувания преди това и това става трето, всяко с по една седмица разлика едно от друго. Ще се разцепя направо.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Общи хорари
« Отговор #373 -: Март 12, 2014, 10:42:05 pm »
Ами, Веско, има неща, които са притеснителни
Венера ще направи квадрат с ретро сатурн, луната-също
Обаче последният аспект на луната е секстил с марс, да се надяваме това "да" да надделее
И освен това, лекарят, на който си я завел, може да му се вярва, че ще направи всичко възможно
« Последна редакция: Март 12, 2014, 10:45:04 pm от Papy »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #374 -: Март 13, 2014, 12:39:46 am »
Веско, пожелавам и да се оправи и да бъдете заедно колкото се може по-дълго време!