Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039373 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5790 -: Април 11, 2017, 02:24:58 pm »
Вероятно причината е в българската банка, тук такива практики са по–разпространени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5791 -: Април 11, 2017, 05:27:24 pm »
Браво, Лили, много се радвам!  :clap:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5792 -: Април 11, 2017, 05:34:10 pm »
Направи ми впечатление интересна взаимовръзка в двата хорара. В първия, ако правилно съм сметнала, въпросът е зададен в час на Юпитер. А във втория Луната апликираше към съвпад с Юпитер. В събитийната карта, построена за момента на постъпване на въпросната сума, Луната е в съвпад със Спика /и моя СЛВ в 11 дом/ – благоприятна развръзка. В първия хорар имаме Луна точно в градуса на нодалната ос, съвпадът с Раху е обнадеждаващ. Възлите често го играят "посредници", може да е имало проблем някъде "по пътя", напр. с кореспондентската банка. Или наистина някаква системна грешка да е станала – парите да са отпътували, да са дошли, но да не са били заприходени по сметката. Клиентката е коректна, що се отнася до разплащания, гарантирано ми е за нея от друга дългогодишна моя клиентка, те са колежки. Това са вещи лица – съдебни преводачи, не са случайни и съмнителни клиенти, дошли от сайт за фрийланс услуги.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5793 -: Април 11, 2017, 05:50:05 pm »
За такива закучени ситуации, които обаче не са свързани с разни любовни, емоционални въпроси и са зададени абсолютнo спонтанно и конкретно, и аз съм се учудвала колко точно описват пътищата/ развитието, които изминава ситуацията, въпросът .Сега да не запееш възхвални оди за Юпитер, че ме дразни тоя  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5794 -: Април 11, 2017, 05:51:32 pm »
Сега да не запееш възхвални оди за Юпитер, че ме дразни тоя  :012:

Юпитер си е бенефик за всичко, що е извън моя натал.  :29: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5795 -: Април 12, 2017, 09:37:19 am »
Забих нещо. Бивши съпрузи по кой дом гледаме?  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5796 -: Април 12, 2017, 09:56:54 am »
Ами бивш, ако е първи съпруг си е пак по седми, къв да е, втори съпруг, трети, пети вече производни домове  :017:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5797 -: Април 12, 2017, 10:56:49 am »
Ще си намеря ли перлата на обицата?
Цяло чудо е, че останалата част я намерих заплетена в косата, но камъкът го няма.
Като гледам картата, не ми се вярва, тези обици направо имат девет живота- то не беше губене, разлепване, намиране и толкова години носене.
По Луна са- перли и бяло злато.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5798 -: Април 12, 2017, 05:07:30 pm »
Ще си намеря ли перлата на обицата?
Цяло чудо е, че останалата част я намерих заплетена в косата, но камъкът го няма.
Като гледам картата, не ми се вярва, тези обици направо имат девет живота- то не беше губене, разлепване, намиране и толкова години носене.
По Луна са- перли и бяло злато.
То има отделна тема за изгубени неща
Луната У2 в падение, Мерка У1 ретро, предстои опозиция между тях, но последен аспект на Луната е хармоничен- с Венера, която е диспозитор на заключен знак в 5д, който е производен 4-ти от 2-ри, но и тя е ретро, така че намирането ще е трудно и отнеме време.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5799 -: Април 12, 2017, 05:23:57 pm »
Днес, официално получих призовка за кучешката глоба-100так. Яд ме е и не искам да сe примиря ,искам да подам обжалване, но ще бъде голямо разкатаване, докато разбера къде и как .А и не вярвам без адвокат да настъпи промяна. Не ми се занимава, още повече от 7дневния срок за обжалване поне 5 са почивни, а ако се плати на адвокат не е рентабилно, въпреки големия шанс за печелене на дело. Питам: ще има ли положителен ефект, да подам обжалване или е напълна загуба на време? Трудно преглъщам несправедливост, но ще се чувствам трижди прецакана, акo загубя и два дни в бюрократски разкатавания . Ps . Въобще с тази ретро стационарна Венера в седми в каре с Ретро Сатурн ми  изглежда -надежда всяка оставете и разни фактори други, уж положителни, по-добре да игнорирам и да не си губя времето. Ще видя утре ,ама надали ще ми е до това.
« Последна редакция: Април 12, 2017, 09:21:21 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5800 -: Април 12, 2017, 09:42:55 pm »
Днес, официално получих призовка за кучешката глоба-100так. Яд ме е и не искам да сe примиря ,искам да подам обжалване, но ще бъде голямо разкатаване, докато разбера къде и как. Не ми се занимава, още повече от 7дневния срок за обжалване поне 5 са почивни, а ако се плати на адвокат не е рентабилно, въпреки големия шанс за печелене на дело. Питам: ще има ли положителен ефект, да подам обжалване?
по 50 кинта на куче?  :)
7 работни дни, почивните дни не влизат в срока

то и ти си ретроградна и Луната от 2д е извършила опозиция с Мерка У1, У10
последен неин аспект е секстил с Венера У2- пробвай, откъдето е пратена призовката, там се обжалва
това не е съдебно дело, че да ти е нужен адвокат

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5801 -: Април 12, 2017, 09:55:47 pm »
В. ще се върне ли в живота ми?
//разнежила съм се нещо и си позволявам разни хора да ми липсват

Тази Луна, която ще премине АСЦ и, ако не броим транссатурновите, е без курс, как да я разбирам?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5802 -: Април 12, 2017, 10:22:12 pm »
Че емоцията ти е променлива-не е чувство, въпреки, че заради скорпи луна се заблуждаваш, че е интензивно и силно чувство. Да но само сега, после луната ще изпердаши в Стрелец и лунните емоции ще станат на прах .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5803 -: Април 12, 2017, 10:25:15 pm »
Ще пробвам Акрукс ,мерси ,въпреки че ме съмнява, някой да ги чете .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5804 -: Април 13, 2017, 02:44:06 pm »
В. ще се върне ли в живота ми?
//разнежила съм се нещо и си позволявам разни хора да ми липсват

Тази Луна, която ще премине АСЦ и, ако не броим транссатурновите, е без курс, как да я разбирам?
Луната си е в курс и с досатурновите, защото има да прави опозиция с Марс и последен аспект- тригон с Венера У7, с която Марс У1 ще извърши секстил по Великден, когато вече е директна. Така че- Да.