Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040371 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6270 -: Ноември 10, 2017, 04:46:03 pm »
Ще имаме ли проблеми по време на пътуването?
Опасенията са ми следните, оказа се, че хотела, който съм запазила е в непрепоръчителен район, това го разбрах в последствие, нямам право на отмяна на резервацията и предвид напастта от араби с неясен произход ме хваща страх малко, да не стане беля, две сами момичета сме. Предстоящата лунация ми е в съвпад със Сатурн в 8-ми имам и действаща дирекция Сатурн/Марс, тр Марс ми е точно на Дсц по това време
На сестра ми гаджето тия дни се прибра от друг голям европейски град и разказа, как четири момчета ги е било страх да излязат по тъмно от хотела, който бил най-добрият в града. На тротоара покрай него само бездомни араби, бодели се с наркотици насред улицата, дърпали ги да им продават хероин, заобикаляли ги цели групички, полицаите ги било страх от тях и не ги закачали....

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #6271 -: Ноември 10, 2017, 05:16:38 pm »
Сатинче, в такъв случай по-добре не ходете. Ще изгорят доста пари сигурно, но животът е по-ценен от парите. Само като се сетя за изнасилванията на жени от араби в Германия, тръпки ме побиват.

Позицията на управителя ти Венера в картата потвърждава, че ще пътуваш с друго лице в чужбина - Венера в сходящ съвпад с у9 Юпитер на DC. Луната е в 5-ти дом - предвиждате да пътувате за забавление, предполагам. Така че считам, че картата отразява естеството на въпроса.

Луната има сходяща квадратура със Слънцето (у5) и съвпад с възела. Изглежда ми, че няма да успеете да се забавлявате, да се отпуснете, ще бъдете тревожни, напрегнати. Последният аспект на Луната е тригон със Сатурн на К9 - би трябвало да нямате проблеми. Но извън хорара... ако можете да намерите друг хотел или изобщо да не ходите там. Не знам кога тръгвате, но ще ви мисля.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6272 -: Ноември 10, 2017, 05:34:52 pm »
Е ходи ми се  :) Хотелът е без право на отмяна на резервацията /малко се прецаках в бързината/, а сумата не е никак малка, хотелът е хубав, локацията обаче не е , на място ще видим какво е положението и в краен случай ще се местим, че доста ме хвана шубето точно от изнасилване... А за атентати въобще не искам и да помислям...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #6273 -: Ноември 10, 2017, 06:36:19 pm »
Сатин, въпроса ти е за пътуването, а притесненията са ти други. Дали на самото място няма да има проблеми. За правилното разтълкуване на хорарните карти се изискват ясни и конкретно зададени въпроси. По въпроса ти мисля, че ДА, всичко ще е наред по пътуването. Представена си от не добре поставена Венера, което съвпада с несигурността ти и притесненията. Трябва да се увериш, че тези от сайта за резервации или хотела нещо не те подвеждат , че не можело отмяна. Струва ми се, че нещо се крие от теб относно пътуването. Не знам дали приятелката ти нещо премълчава, но няма да се забавлявате , така както сте искали и може би ще си останете повече в хотела с по-малко разходки навън. Последния аспект на Луната е тригон с Уран У11 в 12 дом. Може да се появят и нови приятели от далече. Късмет.  :)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6274 -: Ноември 12, 2017, 08:10:08 pm »
Здравейте,
Моя близка пита, ще забременее ли и след колко време ? Мен не ме бива в хорарите, и не моа да ѝ го разтълкувам, така, че ще се радвам някой да се включи с тълкуване по въпроса.
Ето и карта :

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6275 -: Ноември 12, 2017, 09:02:10 pm »
Луната е съвпад с фортуна и ще направи тригон с този рошавия астероид-Юнона май беше  ;D  в нейният първи съвпад с Плутон, тъй че да, ще забременее.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6276 -: Ноември 12, 2017, 09:08:51 pm »
Луната е съвпад с фортуна и ще направи тригон с този рошавия астероид-Юнона май беше  ;D  в нейният първи съвпад с Плутон, тъй че да, ще забременее.

Благодаря ти Ребека, тя ще се зарадва от отговора :)
Хареса ми това с Рошавия астероид  :85:


elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6277 -: Ноември 12, 2017, 09:12:02 pm »
Интересно, но защо казваш нейния първи ?
Нали тя задава въроса ? У1 Луна ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6278 -: Ноември 12, 2017, 09:19:00 pm »
Седми дом също има отношение към зачатието.

Да не би Бека да си мисли, че ти задаваш въпроса от нейно име?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6279 -: Ноември 12, 2017, 09:21:00 pm »
Тя пита теб ,ти -астролога задаваш въпроса за нея поименно- по7ми ,така реших аз  :017: Пък и да не е тъй ,Луната е сигнификатор на въпроса -пак става. Иначе на този и още няколко женски астероиди, които все не запомням им викам рошавите гарги-прозерпина, Юнона ,Палада ..

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6280 -: Ноември 12, 2017, 10:09:09 pm »
Седми дом също има отношение към зачатието.

Да не би Бека да си мисли, че ти задаваш въпроса от нейно име?
Сигурно, но всъщност тя пита.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6281 -: Ноември 12, 2017, 10:11:34 pm »
Тя пита теб ,ти -астролога задаваш въпроса за нея поименно- по7ми ,така реших аз  :017: Пък и да не е тъй ,Луната е сигнификатор на въпроса -пак става. Иначе на този и още няколко женски астероиди, които все не запомням им викам рошавите гарги-прозерпина, Юнона ,Палада ..

Не съм я назовавала по име, защото тя сама си пита. Беше решила, че аз мога да разчитам хорари :) ама нъцки  :P

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6282 -: Ноември 12, 2017, 10:13:23 pm »
Луната е У1 и в сходящ квадрат с У8- скоро не се очертава да зачене

Аха, значи ....
Мерси много. Чудех се аз дали да включвам У8 .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6283 -: Ноември 12, 2017, 10:17:02 pm »
Ами Луната е естествен сигнификатор по темата и осван гореизброените аспекти ще направи секстил със Слънце в 5 дом на децата. Отделно Управителите на 8ия голям дом са в тригон .Според мен налице са няколко от класическите показатели за положителен отговор, така че ще стане, кога- как не знам, хорар-да или не -да  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6284 -: Ноември 12, 2017, 10:20:07 pm »
А квадратурата на Луната със Сатурн според вас как може да се тълкува? Това е последният ѝ аспект.

Но пък и сходящият секстил със Слънцето би могъл да изиграе положителна роля, то е часови управител на въпроса. Ъглов сигнификатор също е добре, макар че в случая Луната няма достойнства по знак.
« Последна редакция: Ноември 12, 2017, 10:26:28 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui