Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038377 пъти)

малина

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Общи хорари
« Отговор #6300 -: Ноември 16, 2017, 03:06:56 pm »
Здравейте,
предстои ми ин витро процедура до края на ноември 2017 г.
Ще има ли зачеване и раждане на дете?
Рождени данни: 05.06.1978 г., 11,32 часа, гр. Пловдив

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6301 -: Ноември 16, 2017, 04:08:35 pm »
Рождени данни не съм гледала.Прочетох въпроса ти и направих хорар с час 15:55,гр.София.Отговорът е Да.

малина

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Общи хорари
« Отговор #6302 -: Ноември 16, 2017, 07:28:21 pm »
Благодаря Ви!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6303 -: Ноември 17, 2017, 08:33:03 am »
С рожден хороскоп може да пишеш в темата за зачеване и бременност, тук е темата за хорарни въпроси от общ характер, опнеже има тема хорари за здраве.
За построяване бна хорарна карта е нужно време на задаване на въпроса и населено място, където се намираш когато питаш.
Построих карта за 15:06ч Пловдив и нещата по нея са 50:50 - Луната У5 в сходящ хармоничен аспект с Плутон У8, но Марс У1 е в квадратура с него.
akruks,разбирам твоята логика,мисля това е добър урок за мен,за да разбера работи ли този метод.Надявам се жената да даде обратна връзка.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6304 -: Ноември 18, 2017, 07:25:45 pm »
Привет  :) Ще замине ли Х за Щатите?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6305 -: Ноември 19, 2017, 07:10:44 pm »
По тази карта ми се струва, че май не, но се затруднявам, понеже е новолунна и може да греша.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6306 -: Ноември 19, 2017, 07:47:03 pm »
Мерси за отговора, ако някой още се включи ще съм благодарна, макар и не с твърд отговор, но поне някакъв коментар...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6307 -: Ноември 19, 2017, 08:17:19 pm »
Хлъзгав и съмнителен хорар. Безкурсна и невидима Луна в знака си на падение. Ако не се брои съвпадът ѝ със Слънцето, но това е фаза и символично "изгаряне" /скриване/. Сигнификатори в кадентни домове.

Този човек, ако го гледаме по 7 дом, сякаш повече на късмета си разчита, с лекота да се наредят нещата, отколкото той самият да се задейства, да бъде по-инициативен. Или не споделя някои детайли относно това заминаване с теб. Не разполагаш с достатъчно информация по този казус - нещо или се укрива, или се споделя с недомлъвки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6308 -: Ноември 19, 2017, 08:22:26 pm »
Ами уж най - общо ми сподели всичко, само че има един детайл, поради който се тревожи, че няма да му дадат виза. Ако се разбере. Може и да не се разбере..сигурно това е, което виждаш, не знам .....аз имам някаква интуиция, че няма да замине, но на хорар вярвам повече.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6309 -: Ноември 19, 2017, 09:15:14 pm »
И на мен ми се стори, че може да има нещо недовършено с документалната част или някакви обстоятелства, които биха могли да попречат. Но е забулено в неяснота. Може би това показва хорарът – обстоятелства, които квезитът има интерес да скрие, за да се реализира това пътуване. В този хорар има някакви недомлъвки. Не казвам, че е преднамерена лъжа. Просто има хора, които не обичат да коментират подробности във връзка с важни за тях планове, проекти. Затова може да зададеш хорар и да излезе неясен, особено щом не пита директно човекът, за който се отнася.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6310 -: Ноември 19, 2017, 09:17:29 pm »
Да, има интерес да скрие информация....благодаря за коментара и на теб  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6311 -: Ноември 19, 2017, 09:18:38 pm »
Да, има интерес да скрие информация....

С тази Луна не съм изненадана да го чуя.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6312 -: Ноември 19, 2017, 10:31:37 pm »
Привет  :) Ще замине ли Х за Щатите?
Вероятно Да, ще успее да пребори документацията и да замине.

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #6313 -: Ноември 22, 2017, 10:06:52 am »
Здравейте, вижда ли се дали ще си купим апартамент/а? Това ми беше въпроса.... Много ви благодаря :58: в голяма дилема сме

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #6314 -: Ноември 22, 2017, 02:25:43 pm »
Благодаря, с моя партньор ще го взимаме заедно.. не сме женени. Да, нямаме парите и ще теглим кредит, имаме малко самоучастие.. Затова и сме в дилема, дали ще се справим.. А аз не съм и сигурна в моя партньор дали занапред ще изкарва пари.

"ще купим" - колко човека ще го го купувате тоя апартамент и какви ти се падат, за да определим по кой дом да ги гледаме  :)
Асцендентът е ранен- нещо не си наясно с всички обстоятелства около въпроса. Ако ти участваш в покупката има вероятност да те излъжат с парите покрай Нептун У3 във 2д, който е ретрограден, Луната У1 за отсрещната страна е извършила хармоничен аспект с него, така че успешно те баламосва отсрещната страна- продавача или твой партньор. Ако твоя партньор разчита на кредит или пари от тебе, няма да ги получи. Ако гледаме продавача по Луната У7, тогава пък ще ти опразни джоба, тъй като е в сходящ квадрат с Уран У2 за теб/за вас общо, които ще купувате. На първо време нямаш/те необходимите средства за закупуване на недвижима собственост, трудно и бавно ще ги събереш/те- Марс У4 в сходяща опозиция с Уран У2 на IC, след това ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У1, У2 в 12д- ще извадиш/те наяве скътани пари, но впоследствие пак ще има разходи около имота, тъй като Уран е ретрограден.
« Последна редакция: Ноември 22, 2017, 03:16:04 pm от iivvaa »