Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039161 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #6315 -: Ноември 25, 2017, 04:51:50 pm »
Приятел ли ти е Х? Защото Луната е в 11-тия дом (при това във Водолей).
Но си го назовала по име, затова ще го разгледам по 7-ми дом. Има взаимна рецепция между управителите ви Венера и Марс (по-скоро взаимна щедрост - биха казали средновековните астролози). Би трябвало да има взаимна симпатия/интерес помежду ви.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6316 -: Ноември 25, 2017, 07:10:09 pm »
Ще започне ли да идва отново X (може би и заедно с приятелите си) като клиент на работата ми? Работата е там, че още преди местенето на обекта спря да идва, а сега много напитки започнаха да ни остават за брак (когато идваше с тайфата, купуваха доста без да му мислят), а бракът остава за наша сметка, за съжаление.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #6317 -: Ноември 25, 2017, 08:40:35 pm »
Веско, според мен може и да минава отвреме-навреме, но не както преди. Хорарът показва положителен, но незадоволителен краен резултат за теб - Луната прави секстил към У на Х и към сигнификатора на въпроса - Меркурий.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6318 -: Ноември 25, 2017, 10:09:22 pm »
Ще започне ли да идва отново X (може би и заедно с приятелите си) като клиент на работата ми?
според мене- Да

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6319 -: Ноември 25, 2017, 11:02:41 pm »
Добре. Благодаря ви много!

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #6320 -: Декември 07, 2017, 08:28:46 am »
Благодаря за пожеланията!
По въпроса- малко след година може да стане твоя собственост жилището, с финансова подкрепа от партньора, помощ от приятели във връзка с кредит, но при всички случаи ще се увътриш финансово, според сходящите негативни аспекти на Венера у4 с Нептун У2 в 1д и Юпитер съУ2
ОВ...жилището стана моя собственост година и половина след задаването на въпроса с пълната финансова подкрепа на майка ми. Случаят беше доста заплетен и съвсем не опираше до намирането на средства, затова и бях пуснала хорар.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6321 -: Декември 08, 2017, 11:06:36 am »
Излъга ли Х. ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6322 -: Декември 08, 2017, 11:11:10 am »
По-скоро е възможна тенденция към блъф и преувеличаване, отколкото към злонамерена и подла лъжа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6323 -: Декември 08, 2017, 11:17:57 am »
И аз така мисля, Лили, с цел "вижте колко съм интересна личност".  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6324 -: Декември 08, 2017, 12:09:50 pm »
Излъга ли Х. ? Да.Последният аспект на луната у12 на Х е тригон със слънцето У1 на Х.Луната е в д1 на Х,лъжата ще се разбере.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6325 -: Декември 08, 2017, 09:42:32 pm »
Излъга ли Х. ?
Не, по-скоро се заблуждаваш по някакъв начин, особено ако има връзка с материални/морални ценности и с пари. Налице е недобра комуникация, от рода на- ти казваш едно, Х чува/разбира друго, още повече със заточен Марс У3 не му е било лесно да се изразява много добре, но скоро това ще отпадне, когато Марс премине в знака си на владение.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6326 -: Декември 08, 2017, 09:51:06 pm »
Акрукс, аз съм наблюдател, не участвам. Чух реплика и казах, че това е лъжа и наистина личността Х. излъга.  :)
Благодаря, на включилите се.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6327 -: Декември 08, 2017, 10:10:14 pm »
Акрукс, аз съм наблюдател, не участвам. Чух реплика и казах, че това е лъжа и наистина личността Х. излъга.  :)
Благодаря, на включилите се.
ами ти си питащата, дали само наблюдател или в пряк диалог с Х, казано/чуто е по 3д.
Не даваш подробности около въпроса, така може да те засипя с безброй въпроси за Х., а после да давам какъвто си отговор искам и да се кефя, че не позна ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6328 -: Декември 08, 2017, 10:33:05 pm »
Рени, лицето Х. е в собствен триплицитет и вашите сигнификатори се намират в един знак, имат общ диспозитор – Юпитер. И Луната в хорара е в разходяща квадратура с него. Някаква злонамереност лично към теб не видях, но не съм и гледала задълбочено. Луната е направила съвпад с Раху, който в традиционната западна астрология се смята за благотворен, а според ведите не се ползва с добра слаба. Може да бъде изпечен лъжец или блъфьор, манипулатор, но и с един престорен, показен маниер. А тук Луната е в една от най-коварните накшатри, където дава престореност и хитрост. И обикновено, когато е замесена тази лунна стоянка, не всичко е така, както изглежда на повърхността или преднамерено се афишира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6329 -: Декември 08, 2017, 10:43:44 pm »
ами ти си питащата, дали само наблюдател или в пряк диалог с Х, казано/чуто е по 3д.
Не даваш подробности около въпроса, така може да те засипя с безброй въпроси за Х., а после да давам какъвто си отговор искам и да се кефя, че не позна ;)
Това последното е плод на твоята фантазия, попитах, вие ми отговорихте, за което благодарих. Ако се съмнявам в нечие умения тук, няма да задам въпроса. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“