Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038600 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7665 -: Юни 06, 2020, 07:09:29 pm »
Обади се на хората, при които може да е отишъл, много вероятно да е там.
Ако е наблизо може да вземеш някой отново със себе си и да отидеш да провериш...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #7666 -: Юни 06, 2020, 07:22:27 pm »
Благодаря, Романтика!

Келеша ей сега се включи. Добре че не отидох до райнното, голям цирк щеше да стане. Както се бях наплашила, че съм го оставила сам, щеше да ми тежи цял живот на съвестта. А този човек е супер безотговорен, пълна липса на самоконтрол като му дойде музата да пие и много развинтена фантазия, сякаш е малко дете. На дълги периоди ограничава алкохола, дори не близва, но и трезвен съм забелязала, че е със сбъркани представи, далеч от реалността. Има Марс в Риби квадрат Юпитер и Луна в Близнаци, в опозиция.

Ами да ми е честито затъмнението в 8ми дом. Не ми се иска да преживявм такива стресови ситуации отново, ако зависи от мен. В този случай сама съм си виновна и си навлекох негативни емоции, предвид че съм наясно с проблемите му и се случва нещо подобно за втори път.  :-[ :-[ :-[
« Последна редакция: Юни 06, 2020, 10:23:13 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7667 -: Юни 24, 2020, 01:36:45 pm »
Здравейте,

Вчера на вечеря обсъдихме една тема, която свекър ми беше предложил още предната година- да пътуваме семейно до Барселона тази година 2020.
И тъй като се събрахме всички се повдигна пак този въпрос.
Обаче девер ми каза, че щели да ходят на море и вероятно нямало да имат финансова възможност да дойдат с нас октомври месец в Барселона.
И преди малко, докато мих чиниите си се запитах (както сте ме съветвали, когато изникне въпросът в главата ми), дали девер ми и приятелката му, ще успеят да дойдат с нас.
Тъпото в тази ситуация е, че ако не дойдат, няма как да си наемем бус, с който да пътуваме до там, защото ако сме само 4 човека, ще ни излезе доста скъпо. Пък искаме да постим много места. Иначе със самолет ще видим само Барселона.
И така въпросът ми е "Девер ми и приятелката му ще дойдат ли с нас до Барселона?"
Благодаря!
на девер ти по тази карта не му излиза път в чужбина или кратко пътуване, почивката му също не е сигурна. Не виждам какво ти пречи да пътувате с кола, няма да е по-скъпо от бус.

akruks,

Давам ОВ - девер ми бяха на почивка в Гърция и днес ще се прибират.
Въпреки че висяха 8 часа на границата.
Благодаря.

Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7668 -: Юни 24, 2020, 02:01:42 pm »
И така въпросът ми е "Девер ми и приятелката му ще дойдат ли с нас до Барселона?"
Благодаря!
на девер ти по тази карта не му излиза път в чужбина или кратко пътуване, почивката му също не е сигурна. Не виждам какво ти пречи да пътувате с кола, няма да е по-скъпо от бус.

akruks,

Давам ОВ - девер ми бяха на почивка в Гърция и днес ще се прибират.
Въпреки че висяха 8 часа на границата.
Благодаря.

Поздрави!
Само че картата е за въпрос, дали девер ти и неговата приятелка ще пътуват с вас през октомври до Барселона! Твоята обратна връзка няма връзка с поставения въпрос и отговорите към него. Моят отговор е конкретно по въпроса и картата към него, а не че въобще никога няма да пътува в чужбина...
 Всичко добро! И честит професионален празник :)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7669 -: Юни 24, 2020, 02:24:53 pm »
Днес е 24 юни, Еньовден, ден на билките.
Празник на билкарите, лечителите.

Това си го представям повече за празник за бабата, която има тараба на кооперативния пазар и продава бабини зъби, мащерка, хмел, бял имел, жълт кантарион, глог, подбел и Сие.

По принцип, международен ден на фармацевта е 25 септември.
Тази дата е по-сериозна и приляга за честитка към магистър фармацевт.

Нека и двете се празнуват, пък който иска и на други дати да се позове. ;)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7670 -: Юни 24, 2020, 02:28:07 pm »
Аз имам въпрос. Чакам важно обаждане от един мъж назован по име. Та въпросът ми е: "Кога ще се обади"?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7671 -: Юни 24, 2020, 03:20:35 pm »
Днес е 24 юни, Еньовден, ден на билките.
Празник на билкарите, лечителите.

Това си го представям повече за празник за бабата, която има тараба на кооперативния пазар и продава бабини зъби, мащерка, хмел, бял имел, жълт кантарион, глог, подбел и Сие.

По принцип, международен ден на фармацевта е 25 септември.
Тази дата е по-сериозна и приляга за честитка към магистър фармацевт.

Нека и двете се празнуват, пък който иска и на други дати да се позове. ;)
По принцип Еньовден 24 юни е ден на българският фармацевт, а не на бабичките от женски пазар, които продават мерудия и джоджен...
Художниците също имат междунареден ден и ден на българските художници, поетите и музикантите също.
Поздравила съм българка с българския празник, не знам защо го смяташ за несериозно? Може би щото е след ов, според което "не съм познала"? Ами рекламации се приемат на място на закупуване, тук не съм продала нищо, на доброволни начала пишем :)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7672 -: Юни 24, 2020, 03:28:49 pm »
Който иска така да го тълкува.
Днес е несериозно.
Едно е само билки, тревички едно са и изцяло синтетичните лекарства.
Едно е да си някакъв от телевизията научил 3 фрази на изуст, че живовлека е панацея за бели дробове, друго е да си учил дебел фармакологичен речник и не само, ами и да го разбираш като смисъл чрез практика, опит, поднания в дълбочина, не само зубрене и т.н.
В шопско ако празнуват ден на млекаря на 1 август примерно, то това сериозно ли би било да се нарече ден на млекаря, дори в конкретно шопско село?

Празник е - тогава когато празнуващия го чувства като такъв.
Но административно, директивно речено - 25 септември е сериозната дата.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7673 -: Юни 24, 2020, 03:31:32 pm »
Аз имам въпрос. Чакам важно обаждане от един мъж назован по име. Та въпросът ми е: "Кога ще се обади"?
нещо се укрива назования по име, с този ретро Мерк няма да е скоро, а по картата не виждам комумикация да имате или когато се случи ще е обтегната, ще има противопоставяне
Твоят АС аха да влезе в изгорял път, У1 ретро, не си добре поставена, явно наистина е важен за теб този човек и обаждане

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7674 -: Юни 24, 2020, 03:36:36 pm »
Който иска така да го тълкува.
Днес е несериозно.
Едно е само билки, тревички едно са и изцяло синтетичните лекарства.
Едно е да си някакъв от телевизията научил 3 фрази на изуст, че живовлека е панацея за бели дробове, друго е да си учил дебел фармакологичен речник и не само, ами и да го разбираш като смисъл чрез практика, опит, поднания в дълбочина, не само зубрене и т.н.
В шопско ако празнуват ден на млекаря на 1 август примерно, то това сериозно ли би било да се нарече ден на млекаря, дори в конкретно шопско село?

Празник е - тогава когато празнуващия го чувства като такъв.
Но административно, директивно речено - 25 септември е сериозната дата.
Несериозно е това, което пишеш! И си крайно неразбран/а, щом не схващаш, че днес е административно български празник, а през септември е международен. Нима като са отделили дата на българския фармацевт, това го унижава??
И ти адвокат ли си на фортунадес, защото аз нея поздравих, а не теб!!!

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7675 -: Юни 24, 2020, 04:27:59 pm »
Аз имам въпрос. Чакам важно обаждане от един мъж назован по име. Та въпросът ми е: "Кога ще се обади"?
нещо се укрива назования по име, с този ретро Мерк няма да е скоро, а по картата не виждам комумикация да имате или когато се случи ще е обтегната, ще има противопоставяне
Твоят АС аха да влезе в изгорял път, У1 ретро, не си добре поставена, явно наистина е важен за теб този човек и обаждане
Да, свързано е с важни документи и образование. Дано не ми прави спънки... Но тая опозиция е нещо на кавга.  :(

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7676 -: Юни 24, 2020, 04:49:42 pm »
И така въпросът ми е "Девер ми и приятелката му ще дойдат ли с нас до Барселона?"
Благодаря!
на девер ти по тази карта не му излиза път в чужбина или кратко пътуване, почивката му също не е сигурна. Не виждам какво ти пречи да пътувате с кола, няма да е по-скъпо от бус.

akruks,

Давам ОВ - девер ми бяха на почивка в Гърция и днес ще се прибират.
Въпреки че висяха 8 часа на границата.
Благодаря.

Поздрави!
Само че картата е за въпрос, дали девер ти и неговата приятелка ще пътуват с вас през октомври до Барселона! Твоята обратна връзка няма връзка с поставения въпрос и отговорите към него. Моят отговор е конкретно по въпроса и картата към него, а не че въобще никога няма да пътува в чужбина...
 Всичко добро! И честит професионален празник :)

akruks,

Може би не уточних за кое давам ОВ, а именно за това: " почивката му също не е сигурна."
Споделих, че щели да ходят на море и поради тази причина няма да могат да дойдат в Барселона (то сега никой не може и да иска с тоя вирус де).
Иначе по отношение на Барселона: да, определено никой от нас няма да ходи.
Извинявам се, ако съм била некоректна спрямо поста си.
Благодаря за пожеланията.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7677 -: Юни 24, 2020, 04:53:14 pm »
Аз имам въпрос. Чакам важно обаждане от един мъж назован по име. Та въпросът ми е: "Кога ще се обади"?
нещо се укрива назования по име, с този ретро Мерк няма да е скоро, а по картата не виждам комумикация да имате или когато се случи ще е обтегната, ще има противопоставяне
Твоят АС аха да влезе в изгорял път, У1 ретро, не си добре поставена, явно наистина е важен за теб този човек и обаждане
Да, свързано е с важни документи и образование. Дано не ми прави спънки... Но тая опозиция е нещо на кавга. 
кавга има при квадрат, опозицията е противопоставяне на различни мнения, възгледи, което не е задължително да означава скандал
Луната е безкурсна, тъй че не би трябвало да очакваш нещо лошо да се случи, а и предстои да извърши хармоничен аспект със северния възел, което дава положителен отговор

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7678 -: Юни 24, 2020, 05:06:49 pm »
Днес е 24 юни, Еньовден, ден на билките.
Празник на билкарите, лечителите.

Това си го представям повече за празник за бабата, която има тараба на кооперативния пазар и продава бабини зъби, мащерка, хмел, бял имел, жълт кантарион, глог, подбел и Сие.

По принцип, международен ден на фармацевта е 25 септември.
Тази дата е по-сериозна и приляга за честитка към магистър фармацевт.

Нека и двете се празнуват, пък който иска и на други дати да се позове. ;)
По принцип Еньовден 24 юни е ден на българският фармацевт, а не на бабичките от женски пазар, които продават мерудия и джоджен...
Художниците също имат междунареден ден и ден на българските художници, поетите и музикантите също.
Поздравила съм българка с българския празник, не знам защо го смяташ за несериозно? Може би щото е след ов, според което "не съм познала"? Ами рекламации се приемат на място на закупуване, тук не съм продала нищо, на доброволни начала пишем :)

Искам да уточня нещо за билките и синтетиката!
Всички, абсолютно всички ситетични лекарства са произлезли от химичния състав на билките.
Винаги са се извличали и се извличат по естествен начин, а след това индустрията е успяла да измисли как да направят ситетичен продукт със същата характеристика, в пъти по-силни от тези на растенията.
Не можеш да сравняваш един чай от лайка, който е запарен за 2 минуни и една капсула в която има 100 цветове!
И ще вметна нещо за да бъда разбрана правилно: алкалоидите са природни вещества от растителен произход, които съдържат азотни атоми в състава си. Та тези алкалоиди се използват за направата на лекарства от групата на наркотичните вещества, както и ги има в натурален вид в зеленчуците (това са Стероидни алкалоди).
akruks, много правилно ти е казала, че не е сериозно да смяташ че днес не е наш празник.
« Последна редакция: Юни 24, 2020, 05:09:27 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7679 -: Юни 24, 2020, 05:12:21 pm »
Аз имам въпрос. Чакам важно обаждане от един мъж назован по име. Та въпросът ми е: "Кога ще се обади"?
утре, или след една седмица