Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1029660 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #795 -: Май 27, 2014, 01:06:06 pm »
Благодаря, ВЕСО. ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #796 -: Май 27, 2014, 05:42:18 pm »
Здравейте, питам имам ли проследяващ файл в компютъра си? Инсталирано ли ми е нещо, което да следи дейността ми?

Благодаря,
ако работата ти е свързана с банки и съда, юридически инстанции, то може и да са ти пуснали червей в компютъра- Юпитер У6, съУ9 в твоя 12д, където е вмъкнат знак, чийто диспозитор е Луната- искаш да узнаеш дълбоко скритите от теб неща, които най-вероятно имат общо с кариерата, с професионалния растеж. Прекалено ранният АСЦ подсказва, че нещо ще се случи или ще разбереш, което ще обезсмисли въпроса.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #797 -: Май 28, 2014, 09:22:09 am »
Благодаря и на теб, Акрукс! :-* Не, работата ми не е свързана с тези типично юпитерови дейности, но тълкуването е в сила, защото наистина имам основания за съмнения. Натално юпитер ми у мц.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #798 -: Май 28, 2014, 06:04:13 pm »
Благодаря и на теб, Акрукс! :-* Не, работата ми не е свързана с тези типично юпитерови дейности, но тълкуването е в сила, защото наистина имам основания за съмнения. Натално юпитер ми у мц.
включих работата, защото Юпитер е У6 по картата, но пропуснах основното, че  в картата и като естествен У9 може да има връзка с чужбина, с островна или презокеанска държава, поради разположението му в 12д
на малката ми дъщеря навремето подслушваха телефона покрай нейна приятелка, с която беше тройка акробатика, тъй като нейния баща се забъркал с наркотици и беше в пробация, и понеже дъщерята веднъж се беше обадила на приятелката си от моя телефон започнаха и него да прослушват, не го вярвах отначало, докато малката не ми каза и показа нагледно как още не съм отговорила на повикване или на мен не са отговорили а на дисплея на телефона вече текат секундите на разговора

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #799 -: Май 29, 2014, 10:22:09 am »
Задавам въпроса дали ще имам оценка на изпита по Търговско право, която да ме устройва? Устройват ме 5 или 6.  :012: Изпита е на първи юни ...

Виждам, че сигнификатора на трети дом, нали по този дом се гледаха изпитите, е с единия крак с съседния знак и се чудя дали трябва да се гледат аспектите, които ще извърши там, или не. Благодаря предварително!  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #800 -: Май 29, 2014, 06:02:23 pm »
Задавам въпроса дали ще имам оценка на изпита по Търговско право, която да ме устройва? Устройват ме 5 или 6.  :012: Изпита е на първи юни ...

Виждам, че сигнификатора на трети дом, нали по този дом се гледаха изпитите, е с единия крак с съседния знак и се чудя дали трябва да се гледат аспектите, които ще извърши там, или не. Благодаря предварително!  :)
Да, Мерка ще смени знак в рамките на хорара и е в сходящ хармоничен аспект с У9
Луната е извършила съвпад със Слънцето У1, 2 и заедно с него са в сходящ хармоничен аспект с Уран У7,8 в 9д., което е неин последен аспект- разсъждавайки от страната на това, че тази оценка ти е нужна за парички, то ДА, ще изкараш изпита с необходимата ти оценка, предполагам с шестица, тъй като и ПФ от 1д е намесена в играта.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #801 -: Май 29, 2014, 06:51:43 pm »
Благодаря ви много за тълкуванията - Уич и на тебе за окуражителните думи! Иначе да, и за парички трябва изпита.  :012: Иначе материята е толкова гадна, че едва ли щях да бъда толкова безкомпромисна по нейно отношение.  :)

Относно предложението на Веско, че ще си променя отношението към изпита - ДА. Мислех си, че съм схванала втората част, по кяото сега ми е изпита, повече от първата част, изпита за която мина. И днес отидох на лекции и седя и си мисля, че може би не е така, все пак. Но я има тенденцията при този професор да говори по такъв начин и такива неща, че по-скоро обърква всички ни, отколкото друго. А държи на присъствие на лекции и така, определено се притесних.  :012:
« Последна редакция: Май 29, 2014, 07:45:09 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #802 -: Май 29, 2014, 11:07:42 pm »
Задавам въпроса дали ще имам оценка на изпита по Търговско право, която да ме устройва? Устройват ме 5 или 6.  :012: Изпита е на първи юни ...

Виждам, че сигнификатора на трети дом, нали по този дом се гледаха изпитите, е с единия крак с съседния знак и се чудя дали трябва да се гледат аспектите, които ще извърши там, или не. Благодаря предварително!  :)
Не съм оптимистично настроен по хорара. Само разположението на парса с аспектите ми харесва. Дано помогне.
Изпита го гледам по 9-ти дом а крайното развитие по У12 (4-ти от 9-ти дом).
Луната и У1 са в разходяща квадратура с Нептун У9 - имало е объркване и неразбиране на материала от изпита.
« Последна редакция: Май 29, 2014, 11:11:57 pm от AzaZaeL »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #803 -: Май 29, 2014, 11:49:21 pm »
С моя титуляр тази дисциплина винаги съм я чувствала (но не и само аз, а всички колеги) много Нептунова, да. Мистериозна.  :043: Поне да беше поетична.   :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #804 -: Май 30, 2014, 12:15:40 am »
Ужас ... Мен ми разказаха за един преподавател на 90 г., който обяснява така все едно разказва приказка ...
Дори и да не го вземеш после пак ще имаш шансове за добра оценка по предмета, нали така.  :29:
« Последна редакция: Май 30, 2014, 12:17:13 am от AzaZaeL »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #805 -: Май 30, 2014, 12:19:59 am »
Знания да го взема със сигурност имам и определено нямам намерения да се явявам втори път, защото ако го направя, тотално ще се бъгна.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #806 -: Май 30, 2014, 12:23:19 am »
Знания да го взема със сигурност имам и определено нямам намерения да се явявам втори път, защото ако го направя, тотално ще се бъгна.  :012:
Значи може да се взима с оценка под 5, така ли? Просто мисля, че отговора на въпроса е не, а не че няма да го вземеш. Да не те уплаша без да искам.  :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #807 -: Май 30, 2014, 12:49:16 am »
То може, но не ми влияе добре.  :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #808 -: Май 30, 2014, 03:15:18 pm »
А Весо, моля ти се, 90 е втората младост! И в моя университет е имало преподавател на 90 години, миналата година вече се оттегли, но пък беше с гадже - някаква девойка от нашия университет, която да е по-голяма от мен с 3-4 години най-много.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Общи хорари
« Отговор #809 -: Май 30, 2014, 08:34:28 pm »
По-вероятно е била с някакъв вид психо проблеми,щото туй и с пари не става.Ами той е по-сух от мумията на Рамзес, набора му,но пък Авраам над стотака-кожена тояга в гащите ми шава.Сигурно има Венера/Сатурн,те освен,че си падат по по-дърти,са и много продажни-меркантилни. ;D