Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021686 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #825 -: Май 31, 2014, 09:46:42 pm »
Според това, което виждам в хорара като по-нататъшно развитие, финансово не си представена зле - ще вземеш и заплатата, която ти бавят, а може и нещо допълнително.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #826 -: Май 31, 2014, 10:01:13 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата (назована по име) ? Ще бъда/бъде ли успешна?
Да, ще останеш, но забавянията в плащанията ще са тенденция за натам. Търпение, в крайна сметка ще си получиш всички заслужени пари.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #827 -: Май 31, 2014, 10:48:43 pm »
У10 е в начални градуси - изглежда съвсем отскоро има някаква промяна там и е започнала да се стабилизира. Ти си си ОК. Луна е върху Сириус - още едно хубаво да. Другите вече са описани.

Часът е на Меркурий, което единствено ме озадачава в картата. Ако например заплащането ви е в зависимост от сделки и разчитате на някаква твърда уговорка с клиент, се подсигурете здраво - у7 е влязъл в знака ти на екзалтация, но става ретро, преди да направи съвпад с теб, и всъщност точно след тригона с Венера - възможно е сделка да няма, или "благата" от сделката да не стигнат до теб или да се забавят. Ако ти директно преговаряш с клиентите и чакаш пари от тях - техните пари /Луна/ ще направят тригон с джоба ти - Сатурн след 4 градуса, Сатурн се намира във втори от 10-ти и т.н.

Марс - някаквия шеф, дето ти е тровил нервите досега, можеш да го игнорираш, защото няма да се бърка повече в ситуацията, Венера е в сходящ тригон с теб и в добра есенциална и акс. кондиция. Предстоят хубави аспекти и си в сила, а работата с Меркурий може и да е такава - проверявай по три пъти думи, документи, уговорки, и т.н. за всякакви опити да те заблудят или измамят нещо.



De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #828 -: Май 31, 2014, 11:00:05 pm »
И от мен един въпрос, дойде изненадващо.  ;D

С този (назован по име) струва ли си да продължа познанството, свестен ли е?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #829 -: Май 31, 2014, 11:03:16 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата (назована по име) ? Ще бъда/бъде ли успешна?
Управителят на 10-венера е тронова, във фиксиран знак-продължителност и стабилност. Прави положителни аспекти с управителя на 1 дом, освен това у-лите на 1 и 7 съвпадат при луна в рак и ...ами, "харесвате се" с фирмата.
Предстоящото опозе на венера и сатурн-след повечко време може да не си доволна от заплащането, или от оценката на твоя потенциал.
така поставен въпросът с фирмата, "назована по име4-тя става 7 дом, а твоят мерк ще съвпадне юпитер, а последният е с най-голям градус. Сатурн също е по трайните неща, да не забравяма тригона му. Вероятно финансов скок в заплатата скоро няма да има ,но има сигурност в по-малкото.
Дали да си доволна?-по луната, за пари сигурно говориш...
Асц е на линията на катастрофите...защо картата е хубава, а ти казваш друго...

Да, страннна работа ,сега ти прочетох ОВ, ще изтрия...
« Последна редакция: Май 31, 2014, 11:08:28 pm от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #830 -: Май 31, 2014, 11:05:10 pm »
И от мен един въпрос, дойде изненадващо.  ;D

С този (назован по име) струва ли си да продължа познанството, свестен ли е?
Свестен е, но сте различни като характери. Има ли ангажимент по 5-ти дом - деца, жена?
Ха-ха твой У1 е в 10 дом, а У10 е на твоя асц, У1 и У10 са във взаимна рецепция. Ти си обвързана с работата си.  :85:
« Последна редакция: Май 31, 2014, 11:07:11 pm от AzaZaeL »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #831 -: Май 31, 2014, 11:07:09 pm »
Засега не разполагам с информация, утре може и да поразпитам.

Но изглежда много приказлив, с лекота заговаря и завързва контакти. Не му знам датата на раждане, но не е изключено да има "въздух". И възпитан, дано не е някой мазен тип.

Ами да, направо съм омъжена за работата си. Но в един момент и това би трябвало да се промени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #832 -: Май 31, 2014, 11:09:49 pm »
По сходящите аспектите ми се струва, че дружбата ви ще се развива и продължи. Това, че си много заета изглежда, че ще е пречка. Той е малко по - незрял и емоционален - тронова Луна, а ти си представена от сериозния Сатурн.  :29: Да не му станеш като майка.  :012:
« Последна редакция: Май 31, 2014, 11:11:30 pm от AzaZaeL »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #833 -: Май 31, 2014, 11:10:53 pm »
Благодаря, Дияна. :)
Заплащането е процент от комисиона. Днес напусна един от най- фините хора там- сам, по собствено желание, а се опитаха (по- скоро опита се) да ми обяснят, че не го смятат за подходящ.  :012:
 Прекият ми ментор е жена и имам известни разногласия с нея. Идвам й прекалено балансирана, каквото и да значи това.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #834 -: Май 31, 2014, 11:14:08 pm »
И от мен един въпрос, дойде изненадващо.  ;D

С този (назован по име) струва ли си да продължа познанството, свестен ли е?
ти си с по-слаби с-ри по отношение на въпроса, сатурн в дома на работата, в знак, който не долюбва неговата луна. Не си съвсем вътре в отношенията.
Той се достатъчен, каквото и да казва, според мен. Дали е свестен-в какъв смисъл?
Има апликация на сигнификаторите, на 5 домове, но твоят мерк е без достойнства в рак, значи средна хубост. Ще има развитие, скоро ще си размените някакви диалози, вероятно по твоя инициатива.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #835 -: Май 31, 2014, 11:17:18 pm »
Ама аз не се и натискам, да ти кажа, той ми се натресе. Да видим как ще тръгне приказката и дали има за какво да си говорим, извън тривиалните неща. В случая той е представен по-силно и той е инициаторът, аз само "отразявам".  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #836 -: Май 31, 2014, 11:19:07 pm »
Той ще те търси занапред ми се струва.  :29:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #837 -: Май 31, 2014, 11:19:54 pm »
Управителят на 10-венера е тронова, във фиксиран знак-продължителност и стабилност. Прави положителни аспекти с управителя на 1 дом, освен това у-лите на 1 и 7 съвпадат при луна в рак и ...ами, "харесвате се" с фирмата.
Предстоящото опозе на венера и сатурн-след повечко време може да не си доволна от заплащането, или от оценката на твоя потенциал.
така поставен въпросът с фирмата, "назована по име4-тя става 7 дом, а твоят мерк ще съвпадне юпитер, а последният е с най-голям градус. Сатурн също е по трайните неща, да не забравяма тригона му. Вероятно финансов скок в заплатата скоро няма да има ,но има сигурност в по-малкото.
Дали да си доволна?-по луната, за пари сигурно говориш...
Асц е на линията на катастрофите...защо картата е хубава, а ти казваш друго...

Да, страннна работа ,сега ти прочетох ОВ, ще изтрия...
Да, на линията на катастрофите е и не знам как да го тълкувам. Неуютно ми е заради един -единствен човек, а само с него трябва да работя. Имам да научавам нещо..явно. :) Различни светове сме. Каза, че избрала мен, заради доверието, което вдъхвам иначе....сме доста различни, но пък покривам профил, който е малко далеч от нея. (Явно ще се тровим)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #838 -: Май 31, 2014, 11:21:10 pm »
Ама аз не се и натискам, да ти кажа, той ми се натресе. Да видим как ще тръгне приказката и дали има за какво да си говорим, извън тривиалните неща. В случая той е представен по-силно и той е инициаторът, аз само "отразявам".  :)
Нищо де, поне се забавлявай, пък може и да излезе някоя хубава работа.
когато с-р в хорари за отношения екзалтира е малко " в повече", затова казвам, че може и да си е достатъчен на този етап. Между другото и аз помислих, че не е свободен, но не оправдано астрологически по 5 и 7 при него, а именно заради еекзалтацията...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #839 -: Май 31, 2014, 11:23:52 pm »
когато с-р в хорари за отношения екзалтира е малко " в повече", затова казвам, че може и да си е достатъчен на този етап.

И аз това си помислих за силно представения му сигнификатор - да не би просто да се "пробва" и аз далеч не съм единствената. С такива повече нямам намерение да си губя времето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui