Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040045 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #990 -: Юни 16, 2014, 02:19:17 pm »
Благодаря! От себе си бих добавила също, че Луната е в сходящ хармоничен аспект с К6 и с Венера у6, а 6д е 4-ти от 3-ти, показващ крайното развитие на въпроса.
Happy , благодаря и на теб за включването!

моля, ама няма за какво ... аз се опитвам да попивам от вас, ама всичко минава през строго аналитичния ми ум, и нещо като не си пасне и изпадам в питанки :) - но ако въпроса е помогнал на някой за нещо, радвам се.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #991 -: Юни 16, 2014, 03:06:58 pm »
Ще пътувам ли до... ( извън страната) до края на август? Това пътуване се отлага от доста време и като гледам ретро Меркурий У1 май пак ще се отложи  ??? Иначе Венера У9 е добре поставена та съвсем се оплетох  :017:
Ретро Меркурий може точно това да показва, е било отлагано, а не че пак ще се отложи...
Ако пътуването е свързано с майка, съпруг или професията ти и а ко е до островна/морска страна то ще стане. Венера У2, У9 в 9д и диспозитор на ПФ в 8д показва, че ще имаш финансова подкрепа от чужбина във връзка с това пътуване.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #992 -: Юни 16, 2014, 03:31:32 pm »
Ретро Меркурий може точно това да показва, е било отлагано, а не че пак ще се отложи...
Ако пътуването е свързано с майка, съпруг или професията ти и а ко е до островна/морска страна то ще стане. Венера У2, У9 в 9д и диспозитор на ПФ в 8д показва, че ще имаш финансова подкрепа от чужбина във връзка с това пътуване.
Благодаря, Akruks  :)!
Непременно ще дам обратна връзка.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #993 -: Юни 16, 2014, 10:05:46 pm »
Oбзела ме е, пак, лека параноя, че "някой" ме чете тук и на още едно място. Въпросът ми е: "Х ли пусна песните?"

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #994 -: Юни 17, 2014, 12:27:36 am »
Oбзела ме е, пак, лека параноя, че "някой" ме чете тук и на още едно място. Въпросът ми е: "Х ли пусна песните?"

подозренията ти изглеждат основателни.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #995 -: Юни 17, 2014, 01:55:50 am »
Oбзела ме е, пак, лека параноя, че "някой" ме чете тук и на още едно място. Въпросът ми е: "Х ли пусна песните?"

Мисля, че прекалено голямо внимание обръщаш на Х. , който определено е затруднен по отношение на комуникацията и това да изрази себе си в момента, зает е изцяло със себе си.
След време ще изгладите отношенията помежду си и съмненията ти ще отпаднат.  Нептун У3 в 3д в отминал хармоничен аспект с Юпитер У1, 12 в 1д на Х. показват твоите заблуди/илюзии за чуто/прочетено във връзка с Х.
« Последна редакция: Юни 17, 2014, 10:47:40 pm от akruks »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #996 -: Юни 17, 2014, 01:02:31 pm »
Ще пътувам ли до... ( извън страната) до края на август? Това пътуване се отлага от доста време и като гледам ретро Меркурий У1 май пак ще се отложи  ??? Иначе Венера У9 е добре поставена та съвсем се оплетох  :017:
Колебая се малко, но мисля, че отговора е, да. :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #997 -: Юни 17, 2014, 05:11:07 pm »
Може ли да се зададе такъв въпрос за хорар:
Х. ще бъде ли щастлив в живота си?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #998 -: Юни 17, 2014, 05:17:24 pm »
Колебая се малко, но мисля, че отговора е, да. :)
Благодаря, дано  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #999 -: Юни 17, 2014, 05:29:09 pm »
Не, този въпрос е твърде общ за хорар.
Благодаря ти Веско :)
А тарото дали би отговорило на такъв въпрос?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1000 -: Юни 17, 2014, 08:32:26 pm »
Благодаря, Дияна и Акрукс. Този форум ми е много личен и приемам четенето му, от мои познати, като воайорство. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1001 -: Юни 17, 2014, 10:48:25 pm »
Благодаря, Дияна и Акрукс. Този форум ми е много личен и приемам четенето му, от мои познати, като воайорство. :)
картата по въпроса е изчезнала

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1002 -: Юни 19, 2014, 02:03:48 pm »
Да, искането ти ще бъде уважено

ОВ, отказах се да го обжалвам, срока почти изтече, адвокатката не се свърза с мен, а аз няма да й досаждам, защото и без това на предното дело ми направи услуга и минах безплатно.  :012:




Сега друг въпрос (защото тези дни не съм достатъчно досадна, явно  :D :D ) Ще имам ли 6 по Наказателен процес? Влюбих се в тази дисциплина, много е интересна ... но очакват малко повече от мен, защото искат да я науча за 4 дни.  :012:


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1003 -: Юни 19, 2014, 02:11:57 pm »
ОВ, отказах се да го обжалвам, срока почти изтече, адвокатката не се свърза с мен, а аз няма да й досаждам, защото и без това на предното дело ми направи услуга и минах безплатно.  :012:
прекалено е рано да даваш Ов
Венера У1 в 7д на трон по знак и по дом в сходящ хармоничен аспект с екзалтиран Юпитер У3 в 9д, където му е мястото, само ретро Мерк У9 в 9д показва забавяне и отлагане, но не се отказвай, само за едната опозиция на Луната с У1 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1004 -: Юни 19, 2014, 02:18:46 pm »
Ще имам ли 6 по Наказателен процес? Влюбих се в тази дисциплина, много е интересна ... но очакват малко повече от мен, защото искат да я науча за 4 дни.  :012:
С този сходящ квадрат на Луната у10 с ретро Мерк У9, който е в съвпад със Слънецто, едва ли, но пък на предния изпит ти прогнозирах 6, а ти ми прецака прогнозата с 5-ца, та може и този път да не позная  :012: