Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039372 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1185 -: Юни 27, 2014, 01:02:08 pm »
 :38: Много ви благодаря за помощта!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1186 -: Юни 27, 2014, 03:26:22 pm »
Каква е целта на Х. / защо прави нещата, които прави? / назовала съм я по име /
Не знам, дали картата може да се тълкува с толкова късен Асц, мен ме притеснява нейния управител в мой 12-ти дом.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1187 -: Юни 27, 2014, 03:52:46 pm »
Каква е целта на Х. / защо прави нещата, които прави? / назовала съм я по име /
Не знам, дали картата може да се тълкува с толкова късен Асц, мен ме притеснява нейния управител в мой 12-ти дом.
Чак толкова късен не е АСц, колкото до Марс в 12д, той не е само неин У1, а е твой У6, У2- укриваш пари или се притесняваш за тях, а въпросната Х да не ти е колежка? Мисля, че ще узнаеш все пак нейните тайни подбуди и няма да има напрежение между вас, защото вашите У1, у12 са в сходящ хармоничен аспект.
Интерсептирана Луна съу3, изгоряна от Слънцето у4 в 3д за Х, с ретро Мерк У3 за нея- приказки от нейна страна с цел оронване на твоя престиж пред висшестоящ, пред мъж, който е важен за теб, тя те коментира пред/ с твои приятели отдавна, не е от сега

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1188 -: Юни 27, 2014, 03:59:32 pm »
Чак толкова късен не е АСц, колкото до Марс в 12д, той не е само неин У1, а е твой У6, У2- укриваш пари или се притесняваш за тях, а въпросната Х да не ти е колежка? Мисля, че ще узнаеш все пак нейните тайни подбуди и няма да има напрежение между вас, защото вашите У1, у12 са в сходящ хармоничен аспект.
Интерсептирана Луна съу3, изгоряна от Слънцето у4 в 3д за Х, с ретро Мерк У3 за нея- приказки от нейна страна с цел оронване на твоя престиж пред висшестоящ, пред мъж, който е важен за теб, тя те коментира пред/ с твои приятели отдавна, не е от сега
Не е колежка, роднина е и я хванах да ми рови в личните вещи, докато беше вкъщи. Да, навремето изчезнаха пари от дома, а това й поведение не е от днес.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1189 -: Юни 27, 2014, 04:39:18 pm »
Не е колежка, роднина е и я хванах да ми рови в личните вещи, докато беше вкъщи. Да, навремето изчезнаха пари от дома, а това й поведение не е от днес.
аха, ясно
първоначално дори бях писала, но после го изтрих, че може да е свързано със стари мераци да спечели пари от продажба на имот, защото Мерка У3 за нея е в неин 2д, а Слънцето у4 в 3д за нея

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1190 -: Юни 27, 2014, 04:49:03 pm »
аха, ясно
първоначално дори бях писала, но после го изтрих, че може да е свързано със стари мераци да спечели пари от продажба на имот, защото Мерка У3 за нея е в неин 2д, а Слънцето у4 в 3д за нея
Има такова нещо, да. Ама това е стара история - имотът продаден, парите изхарчени от въпросната жена  :57:.
Благодаря, Акрукс  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1191 -: Юни 28, 2014, 12:56:44 pm »
Здравейте,

Утре ми е интервюто за виза за САЩ. Ще ми дадат ли виза?
Как премина интервюто, ако може обратна връзка по този хорар, който е останал неразгледан в навалицата от коментари не по основната тема?  :-X

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #1192 -: Юни 28, 2014, 01:50:22 pm »
Здравей akruks,

Благодаря за интереса. Интервюто мина много добре, дадоха ми 10 годишна виза:)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1193 -: Юни 28, 2014, 06:57:56 pm »
Здравей akruks,

Благодаря за интереса. Интервюто мина много добре, дадоха ми 10 годишна виза:)
Поздравления!
 :13:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #1194 -: Юни 28, 2014, 09:22:41 pm »
Леле, сега визам в темата и гледам, че брата на Веско изчезнал  :-\

Днес съвсем случайно видях съобяението във фб. Беше го шернаа една приятелка, която е от Пловдив. МВР не го ли търси , какво става ?

Дано да го намерят жив и здрав. Веско, пишеш, че не се сещаш за приятели и познати. Брат ти все пак е учил, може някой бивш съученик или състудент да знае нещо. Може да е поддържал връзка с някои от тях без да знаете.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1195 -: Юни 29, 2014, 05:42:56 pm »
Като гледам този хорар,май не са се виждали, обаче ме безпокои, че Венера У1 и У8 ще направи квадрат с Нептун, У6 за брат ми - възможно ли е в скоро време да има сериозни здравословни проблеми?  ???
Защо веднага го свързваш със здравето, като 6д е работата, която ще прекъсне, но Венера е в хармонични сходящи аспекти с Уран У5 и Марс У2- ще спечели пари от творчество, споменатия човек може да му помогне, защото Уран описва и него като назован във въпроса

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1196 -: Юни 29, 2014, 06:01:31 pm »
Весо, а няма ли начин да се свържете с въпросния Слави и сами да се убедите дали брат ти е при него?

Според хорара брат ти е на място, където трудно може да бъде открит, за което не можете да се сетите...
Луна в последния градус може да загатва и за това, че не вървите в правилната посока в издирването му, засега следите му остават скрити.

Дано сам да се появи, когато реши. Надявам се да си дава сметка под какво напрежение поставя цялото ви семейство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1197 -: Юни 29, 2014, 06:03:11 pm »
Благодаря, akruks! А при него ли е всъщност според тази карта? И какво означава Луната в последен градус?
не е при него, защото е в сходящ аспект
Луната е без курс, знаеш какво значи

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1198 -: Юни 29, 2014, 06:21:06 pm »
Луната без курс знам какво значи - че няма да има промяна.
Че питащият само пита с надежда да чуе различен отговор, вместо да действа по въпроса

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1199 -: Юни 29, 2014, 07:37:41 pm »
Аз го търся, да не би да си седя само вкъщи и си клатя краката...  :014:
Не мога да обиколя цяла България. Вече всички околни села обиколихме, тепетата също обходихме навсякъде. Затова питам да имаме някаква насока накъде. Финансовите средства на всички са ни много ограничени.
Ами точно защото не си в състояние да обикаляш има институция, която да върши това, тях трябва да натискаш, по два пъти на ден като трябва ще минаваш през полицията да питаш, намери някой познат там да ти съдейства.
Защо не си разрешил на Нова Тв като са ти идвали на крак да ти помогнат, друго е по телевизията да видят хората от всички краища на България, не като сега само тези, които имат интернет, и то малка част от потребителите на Фейсбук
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 07:40:15 pm от akruks »