Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039990 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1725 -: Август 13, 2014, 02:14:13 am »
Абе за вас няма ли падащи звезди да зяпате, ами си чешете пръстите по клавиатурите  ;D
Личи си кои са в отпуска и утре няма да стават рано за работа  :d030:

Абе, какви звезди, бе при тая облещена Луна. Толкова е светло, че си виждам носа, комай се облещя към небето.

За отпуската позна :P... Дъъъълга. първо планинска после презморска.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1726 -: Август 13, 2014, 02:19:56 am »
Не е тъп въпросът. Много си е хубав. И картата си е радикална за Я. и Г. И сега я гледах пак, и - пак тъй отсъдих - няма да излезе заек от тая трънка. Изобщо не мога да измисля защо се е получил заекът.
Така че Съни си е напълно права в случая и темата придоби рязко образователен характер. За мен. ;D
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1727 -: Август 13, 2014, 02:21:39 am »
Абе, какви звезди, бе при тая облещена Луна. Толкова е светло, че си виждам носа, комай се облещя към небето.
Луната си е супер- гледах ѝ кратерите с телескопа си, но остатъци на кометата не видях
а миналото лято по това време надничах звездите от един мега як телескоп на пъпа на Мадрид
 :73:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1728 -: Август 13, 2014, 02:27:37 am »
Луната си е супер- гледах ѝ кратерите с телескопа си, но остатъци на кометата не видях
а миналото лято по това време надничах звездите от един мега як телескоп на пъпа на Мадрид
 :73:

Блазе ти. Аз миналия звездопад го гледах от лег на една ливада на връх Рожен, беше толкова вълшебно, че ни домързя да се врем в Обсерваторията. Синът ми има рожден ден сега в неделя и приема от 4-тата си година насам Персеидите като личен подарък от небето :engel016:. Утре ще го погна към Стара планина, за да хванем опашката.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1729 -: Август 13, 2014, 02:32:02 am »
Няма да питам повече
Това не го прочитам за първи път от теб.  :57:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1730 -: Август 13, 2014, 02:40:36 am »
Това не го прочитам за първи път от теб.  :57:
тедко , не злобей  :D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1731 -: Август 13, 2014, 02:42:01 am »
тедко , не злобей  :D
сссссссссССССССССССССССССССССсссссссссссссссСССССССССССССССССССССССссссссссссссссссССССССССССССССССССССССССССС  :d030: :d030: :d030: :d030: :d030: :d030: :d030: :d030: :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1732 -: Август 13, 2014, 02:48:34 am »
сега си изясних защо има нерадикални карти - защото има тъпи въпроси  :D
Не намирам въпросите на Съни за тъпи, но всеки си има собствено виждане  :)
Сигурно е много интелигентно на лични да ме пита някоя, дали любовникът ще ѝ обръща и занапред хастара, докато съпругът топли брачното ложе, а после открито във форума да ме хули и изкарва некадърна, че и такъв случай помня  :012:
 


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1733 -: Август 13, 2014, 08:03:56 am »
Повярвай ми никой не държи на живот и смърт да познае точно за твоя хорар.

И не само по хорарите на Сънили, а по принцип - тук не сме на конкурс, изпит, нито на състезание по познаваемост.  :)
Аз лично считам за доста нелогични опитите да се изманипулира вече даденият отговор или да се изопачава зададеният въпрос, ако в крайна сметка отговарящият не е познал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1734 -: Август 13, 2014, 08:24:11 am »
Може ли и вие да погледнете този хорар
Въпросът е зададен от Х.: "Да се разведа ли с мъжа ми и да започна живота си на чисто или да му дам последен шанс"

Забравих да дам ОВ
Първо реши да се върне при мъжа си, но много бързо разбра, че няма да го бъде и избра новия мъж.

Хорарът е на стр.100

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #1735 -: Август 13, 2014, 09:13:26 am »
Май, не виждам глоба. ;)


Привет - ОБРАТНАТА  ВРЪЗКА !

Не  само , че нямаше глоба, но  и  предписания  нямаше / още не мога да повярвам !!! / :72:

Благодаря

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1736 -: Август 13, 2014, 09:23:37 am »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни. Днес и правят операция за хистология на друго място.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1737 -: Август 13, 2014, 09:47:34 am »
Х. има ли разсейки в белия дроб. На снимките са излязли петна, на скенер е след 3 дни. Днес и правят операция за хистология на друго място.

Болестта е силна, но се развива бавно, обаче може вече да е в по-напреднал стадий.
За наличието на разсейки не мога да кажа със сигурност - Луната е без курс. Може и скенерът да не даде ясен резултат, засега (има ли по принцип такава вероятност?). Впоследствие може да се наложи да повтори изследванията. Болната е представена от Юпитер в Лъв - това според мен дава сили, устойчивост, силно изразено желание да се бори за живота си, но как е с имунната система в момента (да вземе с нещо да я подсили)?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1738 -: Август 13, 2014, 10:21:30 am »
Беше в ремисия, след операция и локална химио терапия, бяхме спокойни, нямаше разсейки, уж всичко махнато. Преди 3 месеца пак се появи образование. Днес него ще изследват. Смени болницата и лекарите. Не се притеснявахме, защото е локализирано, няма никакви разсейки и с висок процент на пълно оздравяване. Но ако се окаже, че има разсейки в белия дроб, вече е лошо, дано тия петна не са това  :( Тя е много силна жена

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1739 -: Август 13, 2014, 10:25:28 am »
Ясно ми е защо се засегнахте :012:

Не, не е ясно, затова ще обясня.
Ако беше попитала например: "заради квадрата на това към онова ли казваш не?", щеше да получиш конкретен отговор. Но ти изрази раздразнение-и те ти отговориха със същото. Всяко предсказание (лунар, хорар, солар и т.н.) си е усилие и всеки отделя колкото може и желае време.
А относно твоето желание да учиш-прочиташ х книги, избираш си някоя техника, която ти е симпатична, проверяваш я с многото страници с въпроси, които имаме, и ако се докаже, всичко е ок
Друг вариант-задаваш конкретни въпроси по дадена карта, хората не са свидливи към знания
И последно-не беше съвсем коректна с въпроса-"дали да тръгне" и "ще тръгне ли" са различни неща
Та...не тропай с краче, просто повече внимание към подробностите :)