Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037850 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1860 -: Август 18, 2014, 10:27:00 pm »
Тц, не искам да е там  :012:
Ясно.  :012: Няма да има комуникация в рамките на хорара. Вашите У1 са в сходящ квадрат. Луната е в 3 дом и ще прави куинконс с Марс У1. Няма връзка между У3.
И на него не му върви в любовта - негов У1 Венера е в сходящ квадрат със Сатурн У5.
Негов У1 е в твой 5 дом; Луна У на твой 5 дом и последно е правила секстил с Венера негов У1; Твой У1 е в негов 1 дом. Живи са още чувствата ти по него. Иначе по хорара от километри личи, че "тъпанара" е любовна история.  :)
« Последна редакция: Август 18, 2014, 10:41:36 pm от Теодор »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1861 -: Август 18, 2014, 10:28:47 pm »
По 7 дом, но пък чудно, че там има и включен знак.

Ако е по 7ми, тогава и колата, и майсторът са представени от една и съща планета - Меркурий в собствен знак и собствена терма. Ще я оправи.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1862 -: Август 18, 2014, 10:45:42 pm »
Малко в стил женска седянка - грозотия ще простя, ама тъпотия... тц  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1863 -: Август 19, 2014, 12:13:34 am »
Въпросът е: Необходимо ли е наистина да сменя съединителя на колата?

Съни, майсторът ти е наистина читав, добросъвестен и точен - Слънце в домицил и в шести дом. Тъй че каквото ти казва, това е, не те работи.
Само че за колата не съм сигурна дали да е по Меркурий с тази гранична куспида на трети или по Венера. Меркурий е подходящ кандидат, но все пак часът е на Венера, а третият знак от асц. е Телец, не е Близнаци. По Меркурий в Дева повредата не личи или по-скоро вече би трябвало да е отстранена, по Венера в Лъв е по-закучена сякаш. Според мен ще си те мъчи пущината бая време.
De omnibus dubitandum est

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1864 -: Август 19, 2014, 12:20:21 am »
Колата е представена от тронов Меркурий, мисля си, че нищо не и е за сменяне.

О, не, не е нищо, скоростната кутия със сигурност умря завинаги. :41: Да беше дребно..., за другото си права, Лили. Желязна е, почти не ми създава грижи обикновено.

Мисля, че дребният проблем с колата в крайна сметка ще се реши в полза на кверента - Луната откъм 3 дом прави секстил с Уран в първи и вече е направила тригон с твоя сигнификатор - Юпитер. Квадратът с Меркурий (у3) е разходящ - да, има някакъв проблем, но според мен ще се реши.

А майстора по 7 дом ли го гледаме? Или като занаятчия по 6ти?  :017:

По 7-ми бих го гледала и аз. Ще я оправи той, къде ще иде, може да се разчита, но колебанието ми беше само за съединителя. Не съм забелязала да се "обажда", докато карам и взех, че се усъмних в думите му, че и той е за спешна смяна. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1865 -: Август 19, 2014, 12:30:18 am »
Съни, майсторът ти е наистина читав, добросъвестен и точен - Слънце в домицил и в шести дом. Тъй че каквото ти казва, това е, не те работи.
Само че за колата не съм сигурна дали да е по Меркурий с тази гранична куспида на трети или по Венера. Меркурий е подходящ кандидат, но все пак часът е на Венера, а третият знак от асц. е Телец, не е Близнаци. По Меркурий в Дева повредата не личи или по-скоро вече би трябвало да е отстранена, по Венера в Лъв е по-закучена сякаш. Според мен ще си те мъчи пущината бая време.

Аха, значи не съм го надценила, наистина не ме е подвеждал досега. Колата е Теле иначе - по рождение. : ) Немско - това вече по Марс, ни Венера, ни Меркурий...  Часът може да е такъв, защото въпросът стана критично финансов днес. ; )) Ще ме мъчи сигурно, не се намери веднага кутия за смяна, предстои голямо издирване.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1866 -: Август 19, 2014, 12:30:59 am »
О, не, не е нищо, скоростната кутия със сигурност умря завинаги. :41: Да беше дребно...,
А тя скоростната кутия. е вече сменена, така ли?

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1867 -: Август 19, 2014, 12:34:41 am »
А тя скоростната кутия. е вече сменена, така ли?
Не, не е още.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1868 -: Август 19, 2014, 12:45:37 am »
Не, не е още.
И все пак ти питаш дали ще има друга странична повреда, а аз под "нищо и няма" имах това на предвид. Старата повреда се вижда по разходящия квадрат на Меркурий У3 с Луната - неин диспозитор.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1869 -: Август 19, 2014, 12:48:51 am »
Благодаря ви. Ще пиша пак.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1870 -: Август 19, 2014, 01:39:09 am »
Въпросът е: Необходимо ли е наистина да сменя съединителя на колата?

Чудя се дали е правилна преценката на майстора. Имам му голямо доверие по принцип, точен е и има усет. И все пак нещо ме гризе, защото същинският проблем е със скоростната кутия, а покрай нея се оказа и това.
Ако колата гледаме по Меркурий У3, то нейните чаркове са по 3-ти от 3-ти, с у-л Луната в 3д, която е извършила квадрат с Меркурий У3, така че действително има повредена част.
Това, че те гризе е отразено от разходящия квадрат на Луната с Нептун У1 за теб.
Предстои опозиция на Меркурий У3, У7 с Нептун, покрай твоите съмнения може майсторът да те загуби като клиент за в бъдеще.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1871 -: Август 19, 2014, 09:42:05 am »
По 7-ми бих го гледала и аз.

Майсторът е по шести дом - там са ни "слугите", водопроводчикът, икономът, кабелджията, фризьорката, козметичката, масажистът и въобще всички, които работят за нас или ни предоставят някакви услуги срещу заплащане под някаква форма. По-високо квалифицираните ни консултанти - финансов анализатор, личен адвокат и прочее "довереници" са ни по втория дом - това са секундантите ни, нашите сиви кардинали, дясната ни ръка, доверените съветници.
De omnibus dubitandum est

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #1872 -: Август 19, 2014, 10:42:41 am »
покрай твоите съмнения може майсторът да те загуби като клиент за в бъдеще.

Трябва много да е сгафил... Ако имам сериозни съмнения, бих започнала с разни проверки, че да не го виня напразно, а досега не съм си губила времето в глупости.

Майсторът е по шести дом - там са ни "слугите", водопроводчикът, икономът, кабелджията, фризьорката, козметичката, масажистът и въобще всички, които работят за нас или ни предоставят някакви услуги срещу заплащане под някаква форма. По-високо квалифицираните ни консултанти - финансов анализатор, личен адвокат и прочее "довереници" са ни по втория дом - това са секундантите ни, нашите сиви кардинали, дясната ни ръка, доверените съветници.

Да, права си. Ще кажа защо приемам 7-ми в случая. Трудно ми се удава да гледам на околните като подчинени, особено тук, в моите очи е като консултант едва ли не, капацитет с мнение, а съм възприела този начин на проследяване в картата. Втората причина е ,че аз се съмнявам в думи и дела на отсрещния човек, независимо кой, без значение, назован по име или не - това малко сляпо и буквално се следва.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1873 -: Август 19, 2014, 04:30:05 pm »
Трябва много да е сгафил... Ако имам сериозни съмнения, бих започнала с разни проверки, че да не го виня напразно, а досега не съм си губила времето в глупости.
Нямах предвид, че ти ще го отрежеш и няма да му търсиш услугите, а обратното  :)

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #1874 -: Август 20, 2014, 01:09:25 pm »
Здравеите,съфорумки,моля ви за помощ за разчитане на този хорар.Въпроса  засяга съпруга ми-в момент на афект напуска работа.Въпроса е дали ще се върне отново там.Работодателя му го цени,но го натоварва с прекалено много отговорности,оттам и недоволството.
Луната е в седми дом ,което е показателно за хорара-въпроса засяга партньора.Обнадежаващ е и предстоящия аспект между цлънцето и луната.
Моля да споделите мнения.