Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038244 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2040 -: Септември 28, 2014, 05:44:02 pm »
Г.М. и/или жена му имат ли нещо общо с изчезването на брат ми? Някой от тях ли му е казвал, че не го бива за художник и че е некадърник?
Няма напрегнат аспект между техните У1, У3 с тези на брат ти, Г. попада в приятелския кръг на брат ти

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2041 -: Септември 28, 2014, 05:59:44 pm »
Здравейте! Моля Ви за помощ по хорара -  до края на 15 октомври ще ми бъде ли преведена заплатата за месец август. Благодаря Ви предварително!!
Ще си получиш парите, те са преведени от работодателя, но явно банките ги бавят с изплащането

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2042 -: Септември 28, 2014, 06:09:25 pm »
Благодаря ти, Акрукс  :-*  Ще ти дам ОВ, когато ги получа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2043 -: Септември 28, 2014, 06:30:02 pm »
Благодаря много, akruks! А разходящия квадрат на Луната У3 за Г.М. с Юпитер, У3 за брат ми, каквоби могло да значи?
  за У3 на брат ти съм гледала Нептун

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2044 -: Септември 29, 2014, 12:45:11 am »
Здравейте! Моля Ви за помощ по хорара -  до края на 15 октомври ще ми бъде ли преведена заплатата за месец август. Благодаря Ви предварително!!
Плащането на заплатата ще закъснее. Сатурн У1 в сходящ квадрат с Юпитер У2.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2045 -: Септември 29, 2014, 01:37:17 pm »
Този човек ще ми помогне ли финансово за жилището, както твърди?

Разпитва ме тази сутрин колко ще ми трябват, но отложих разговора за по-късно, не вярвам в безплатния обяд, макар че ми се иска да вярвам в искреността му - роден е на датата на баща ми, малко по-възрастен от него, но баща ми почина. Понякога човек се чуди защо съдбата го среща с определени хора  :)

Само да добавя, че най-вероятно ще обслужвам фирмата му с преводи безвъзмездно, докато се издължа :) До сега от там имам солидни приходи и съм ценен кадър...
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 01:41:30 pm от Eaglet »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2046 -: Септември 29, 2014, 02:24:26 pm »
Квадрата няма да се осъществи засега, понеже декември Сатурн минава в Стрелец, а Юпитер ще е тръгнал ретрограден. Затова пък Юпитер ще направи отново тригон с Уран, също У1.
Преди всичко, асцендентът е ранен, така че може да стане нещо, което да обезмисли въпроса. Иначе, ако гледаме сходящия тригон между Меркурий У8 с Нептун У2, може да значи, че ще преведат парите.
Това, че Юпитер тръгва ретрограден не е положителна насока и въпреки това има знакаво квадратура между двете планети. Меркурий У8 е в знаков квадрат (и той ще става ретро) със Юпитер У2. У1 е ретро Уран във втори дом.
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 02:49:45 pm от Теодор »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2047 -: Септември 29, 2014, 02:25:53 pm »
Този човек ще ми помогне ли финансово за жилището, както твърди?

Щом не се уточнява какъв ти е - роднина, шеф, приятел, може да го разгледаме по 7 дом. Няма значение, че не е назован конкретно по име, достатъчно е в момента на задаване на въпроса си мислила за него като за "човека Х.". Или най-малкото защото попада в категорията познати - те също са по 7 дом.

Първо - ако гледаме този хорар, за теб самата препоръката е да си по-борбена и инициативна, да действаш по-напористо, да не се колебаеш. На ДС изгрява Алдебаран - това е добър показател за финансовите възможности на човека Х. Твоят сигнификатор Юпитер е в неговия 2 дом, а Луната (неговия у2 и сигн. на въпроса) апликира към тригон с него и е в юпитерв знак, растяща.

От друга страна малко ме притеснява, че неговият сигнификатор Меркурий вече е навлязъл в ретро сянка и предстои преминаване на заден ход. Ако за втори негов сигнификатор вземем Слънцето, то се намира в знак на падение, но апликира към секстил с Юпитер (твоя сигнификатор).

Според мен, най-вече заради фазата на Меркурий, е възможно да има някакви колебания и впоследствие де излязат други моменти и обстоятелства, но мисля, че в една или друга форма можеш да разчиташ на  подкрепа. Луната (неговите пари) апликира към съвпад с Марс (твоя у4 и у11) и тригон към Юпитер (твоя сигнификатор).





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2048 -: Септември 29, 2014, 02:27:22 pm »
Този човек ще ми помогне ли финансово за жилището, както твърди?

Разпитва ме тази сутрин колко ще ми трябват, но отложих разговора за по-късно, не вярвам в безплатния обяд, макар че ми се иска да вярвам в искреността му - роден е на датата на баща ми, малко по-възрастен от него, но баща ми почина. Понякога човек се чуди защо съдбата го среща с определени хора  :)

Само да добавя, че най-вероятно ще обслужвам фирмата му с преводи безвъзмездно, докато се издължа :) До сега от там имам солидни приходи и съм ценен кадър...
Да, ще помогне според мен.

Може нещата да се случат малко по - бавно. :)
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 02:30:38 pm от Теодор »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #2049 -: Септември 29, 2014, 03:29:56 pm »
Един технически въпрос относно днешните хорари: имаме Луна в началото на Стрелец и Венера на последен градус Дева. Ако така гледаме, последен аспект на Луната е квадрат Венера. Само че довечера около полунощ Венера отива във Везни, а Луната има още половин знак да минава. Тогава последният аспект е тригон с Юпитер. Кое е вярното? Хорарната карта снимка ли е или е филмче?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2050 -: Септември 29, 2014, 03:33:32 pm »
Един технически въпрос относно днешните хорари: имаме Луна в началото на Стрелец и Венера на последен градус Дева. Ако така гледаме, последен аспект на Луната е квадрат Венера. Само че довечера около полунощ Венера отива във Везни, а Луната има още половин знак да минава. Тогава последният аспект е тригон с Юпитер. Кое е вярното? Хорарната карта снимка ли е или е филмче?
Филмче, но само в рамките на знака, в който се намира планетата. В този случай, Венера ще изпревари Луната и последен нейн аспект е с Юпитер.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2051 -: Септември 29, 2014, 03:33:45 pm »
В случая Луната няма да завърши престоя си в Стрелец с квадрат към Венера. Венера сменя знак, прави ингрес във Везни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #2052 -: Септември 29, 2014, 03:39:07 pm »
Браво! Благодаря ви! И аз така го мислех, че Луната с движението в нейния знак определя времето на филмчето, но не ме бива много в хорарите и затова реших да попитам! :) Е, днешните хорари си имат тригон, а не квадрат. Прелест!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2053 -: Септември 29, 2014, 03:43:22 pm »
Днес ви е ден за обнадеждаващи хорари - задавайте въпроси, на които искате да получите утвърдителен отговор  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2054 -: Септември 29, 2014, 04:53:40 pm »
Благодаря ви - тази помощ ми е обещана отдавна, днес ми се напомни да разчитам и се искаше по-подробно обяснение от моя страна каква точно е вероятната сума, но не бях сама, а чакам тая банка да каже почвай да търсиш жилище. Разговорът се отложи за след няколко седмици, а аз пък ще отложа търсенето на жилище и сключване на договор по ретро Меркурий. Може би така забавянето си има обяснение?