Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038803 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #2130 -: Октомври 07, 2014, 09:53:07 am »
Вероятно вече обучените ще ти се явят конкуренция след няколко месеца, иначе фирмата като цяло и колегите не ме притесняват

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2131 -: Октомври 07, 2014, 10:04:24 am »
Ще видим, мен конкуренцията не ме притеснява, а и засега не ги възприемам като такива.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2132 -: Октомври 07, 2014, 03:42:25 pm »
Да, с този заключен Нептун в 1д действително имаш нужда от психолог...
По въпроса, според мене няма да запазиш връзката си с този човек или ако я запазиш ще е трудна- Луната прави последен аспект със Сатурн, а Уран У1 за теб във 2д (мислиш за парите, които бързо печелиш и бързо харчиш) е в сходяща опозиция със СЛънцето у1 за партньора ти, който вероятно е хубав мъж, но егоист, мисли за себе си и за собственото си благоденствие- венера у2 за него в негов 1д съвпад с У1

Бях на адвокат, според нея да ходим на семейна терапия. Да, но след два слънчеви дни, снощи човекът премина към домашно насилие - виках полиция снощи и тази сутрин също, защото се прибра още по-пиян. Звънях на фондация, полицейски участък, агенцията за защита на детето, приятелка, преминала през същото и едно ми стана ясно - по-добре не да съдя, няма да помогнат кой знае колко, само пари ще похарча, а най-добре да пестя ресурси и да намирам бързо жилище за купуване. Не мога да работя от нерви, дано не пропадна в работата заради това, въпросът ми е ще се справя ли със събирането на парите за жилището - питам за онези несъбрани от мен15%, които трябва да имам кеш + за брокер и нотариус... Неговата майка ми предлага да се местим при тях, брат ми (чрез майка ми) и познатият ми казват да търся жилище и днес в 17 съм на първи оглед :) Смятам да напускам в кутиите в района, че търся жилище - първата брокерка ми иска 3%, втората 2%, може пък някой от продаващите да попадне на моите листчета :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2133 -: Октомври 07, 2014, 09:00:44 pm »
Бях на адвокат, според нея да ходим на семейна терапия. Да, но след два слънчеви дни, снощи човекът премина към домашно насилие - виках полиция снощи и тази сутрин също, защото се прибра още по-пиян. Звънях на фондация, полицейски участък, агенцията за защита на детето, приятелка, преминала през същото и едно ми стана ясно - по-добре не да съдя, няма да помогнат кой знае колко, само пари ще похарча, а най-добре да пестя ресурси и да намирам бързо жилище за купуване. Не мога да работя от нерви, дано не пропадна в работата заради това, въпросът ми е ще се справя ли със събирането на парите за жилището - питам за онези несъбрани от мен15%, които трябва да имам кеш + за брокер и нотариус... Неговата майка ми предлага да се местим при тях, брат ми (чрез майка ми) и познатият ми казват да търся жилище и днес в 17 съм на първи оглед :) Смятам да напускам в кутиите в района, че търся жилище - първата брокерка ми иска 3%, втората 2%, може пък някой от продаващите да попадне на моите листчета :)
Последният аспект на Луната е тригон с Юпитер У2, така че да ще успееш да намериш пари.

Много кофти ситуация е при теб.  :(

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2134 -: Октомври 07, 2014, 09:27:48 pm »
Благодаря ти  :) Старая се да съжителствам мирно, но за втори път не ми се получава, а това вече си е диагноза за мен :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #2135 -: Октомври 07, 2014, 09:41:51 pm »
Eaglet, ще отнеме време, изнеси се при родата временно, защото той като разбере, може по-лошо да стане
Съжалявам, че минаваш през това

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #2136 -: Октомври 07, 2014, 09:54:02 pm »
Ще има препятствия, но ще събереш парите.

Също мисля, че е хубаво да се изнесеш по възможност веднага, щом се е стигнало до полиция и те е страх, нито за теб нито за децата е здравословна такава обстановка. Ако те е наранил отивай да си вадиш и медицинско за всеки случай, може да ти потрябва. Никоя жена не заслужава подобно отношение!

Няма ли някой брокер тук, да помогне в търсенето на апартамент на добра воля?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2137 -: Октомври 08, 2014, 04:29:29 pm »
Ще си тръгне ли утре?
Обратна връзка по този въпрос?

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2138 -: Октомври 08, 2014, 10:35:57 pm »
Здравейте :)
Моля Ви за помощ при тълкуването на хорар, касаещ следната ситуация: поканих приятеля ми да остане у дома за няколко дни. Родителите ми живеят на друго място, но понякога ме навестяват неочаквано. Въпросът ми е, дали докато приятелят ми е вкъщи ще се срещне с родителите ми, ако случайно те наминат. Благодаря ви предварително. Скоро ще дам ОВ. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2139 -: Октомври 09, 2014, 01:49:49 am »
Здравейте :)
Моля Ви за помощ при тълкуването на хорар, касаещ следната ситуация: поканих приятеля ми да остане у дома за няколко дни. Родителите ми живеят на друго място, но понякога ме навестяват неочаквано. Въпросът ми е, дали докато приятелят ми е вкъщи ще се срещне с родителите ми, ако случайно те наминат. Благодаря ви предварително. Скоро ще дам ОВ. :)
Луната е без курс, АСЦ е късен, не уточняваш този приятел само приятел ли ти е или е гадже/партньор, за да се определи по кой дом е, но предполагам е по 7д, Юпитер У1, У4 за него е в негов 9д в сходящ хармоничен аспект със Слънцето У9 в 11д за него- предстои му пътуване надалеко при приятелка, тъй като Венера У11 е също в 11д
не виждам обаче по картата връзката му с теб и твоя дом- Меркурий У1, У4 за теб е също в негов 11д, но ретрограден и в знаков квадрат с Юпитер, може би ще се отложи гостуването при теб, с което ще избегне евентуална среща с родителите ти

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2140 -: Октомври 09, 2014, 07:35:50 am »
Здравей, Акрукс. Благодаря ти за тълкуването на хорара. Не ми е гадже, а близък приятел от чужбина.
Приятен и усмихнат ден!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #2141 -: Октомври 09, 2014, 10:37:33 am »
Eaglet, сама едва ли да сколасаш, ще ти трябва помощ от партньора/чужбинец ли беше онзи, за когото питаше преди? Обърни се към него сериозно, намеренията му са почтени и е честен с теб, ще се напъне.

Иначе, майки, баби, братя и прочее са по-добър вариант от това, да се подлагаш на този стрес сега.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2142 -: Октомври 09, 2014, 05:11:28 pm »
Здравей, Акрукс. Благодаря ти за тълкуването на хорара. Не ми е гадже, а близък приятел от чужбина.
Приятен и усмихнат ден!
Няма значение, че не ти е гадже, пак 7-ми дом го описва-  Юпитер У1 за него в негов 9д показва, че живее в чужбина

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2143 -: Октомври 10, 2014, 02:42:43 pm »
Обаждам се днес на моя приятелка, да я поздрвая с чрд, а тя ме атакува с въпрос/и:
Случаят при нея е следния:
беше уволнена без предизвестие, осъди ги и я върнаха на работа, като до юни месец на следващата година каза, че не могат да я махнат, но като започна отново работа са започнали да я товарят с непосилна за нея работа, наскоро лежа в болница с асма, тъкмо се позакрепи и последните десет дни се наложи да лежи в болница, покрай операцията на нейната възрастна майка, а тази сряда като е започнала пак работа са започнали неволите отново... Предстои ѝ разговор във вторник с директора, а нейният въпрос е как ще премине разговора, ще бъде ли в нейна полза? Другото, за което пита е дали ще окаже съдействие бивш неин началник, който се е издигнал в йерархията и стои над директора, и с когото е имала разговор по телефона, а той е обещал да разговаря с директора и да помогне.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2144 -: Октомври 10, 2014, 02:54:53 pm »
Обаждам се днес на моя приятелка, да я поздрвая с чрд, а тя ме атакува с въпрос/и:
Случаят при нея е следния:
беше уволнена без предизвестие, осъди ги и я върнаха на работа, като до юни месец на следващата година каза, че не могат да я махнат, но като започна отново работа са започнали да я товарят с непосилна за нея работа, наскоро лежа в болница с асма, тъкмо се позакрепи и последните десет дни се наложи да лежи в болница, покрай операцията на нейната възрастна майка, а тази сряда като е започнала пак работа са започнали неволите отново... Предстои ѝ разговор във вторник с директора, а нейният въпрос е как ще премине разговора, ще бъде ли в нейна полза? Другото, за което пита е дали ще окаже съдействие бивш неин началник, който се е издигнал в йерархията и стои над директора, и с когото е имала разговор по телефона, а той е обещал да разговаря с директора и да помогне.
По тази карта мисля, че или няма да има среща между нея и директора, или той ще се отметне от обещанията си. За момента питащата няма да има задоволителен резултат по въпросите си. На Мерка У10 предстои да смени знак много скоро и в някой  момент ще извърши секстил с Марс у1. Чак тогава, би могла да се срещне с висшестоящ (не знам кой обаче) и да има подкрепа.