Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040234 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2565 -: Декември 17, 2014, 02:39:12 pm »
Привет, ако на някой му се занимава с мен 
Организирам за  първи път / нямам право на провал /фирменото коледно парти  с доста богата и скъпа програма /поканила съм медийно извстни ... / Много се притеснявам дали ще се получи без издънки.  Според картата май  ще се представя добре и  ще  мине гладко. Ще се получи ли добре партито ? Как мислите
Партито ще мине добре, няма за какво да се притесняваш относно организацията, хората ще се забавляват, а ти не, може да те заболи глава от нерви, ако проведеш реч да блокираш неочаквано или дребен проблем с техника, с украсата да имаш, която може да е стара- Мерка и Венера в козирог

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2566 -: Декември 17, 2014, 03:02:18 pm »
Моля ви да ми помогнете. Преди няколко месеца изчезна котарака на брат ми. Котарака живееше при майка ми, която пожела да запазим това в тайна от брат ми... Днес обаче брат ми решил внезапно, че иска да си прибере котарака и е ужасно ядосан и разстроен задето сме запазил в тайна изчезването на животното. Възнамерява да започне да го търси и аз пуснах един хорар за котаранчо-къде е, жив ли е, какво се случва с него? Въпроса зададох така:" Къде е котарака на брат ми?" С-р на животинчето е Луната, която е без курс и в падащ дом и освен това е извършила опозиция с негов У8-Уран. Те нещата са ясни-ама кажете ми моля ви поне защо е умрял, дали е страдал?  ???

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2567 -: Декември 17, 2014, 03:18:09 pm »
Моля ви да ми помогнете. Преди няколко месеца изчезна котарака на брат ми. Котарака живееше при майка ми, която пожела да запазим това в тайна от брат ми... Днес обаче брат ми решил внезапно, че иска да си прибере котарака и е ужасно ядосан и разстроен задето сме запазил в тайна изчезването на животното. Възнамерява да започне да го търси и аз пуснах един хорар за котаранчо-къде е, жив ли е, какво се случва с него? Въпроса зададох така:" Къде е котарака на брат ми?" С-р на животинчето е Луната, която е без курс и в падащ дом и освен това е извършила опозиция с негов У8-Уран. Те нещата са ясни-ама кажете ми моля ви поне защо е умрял, дали е страдал?  ???
Котаракър е прегладнял и сам ще се върне. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2568 -: Декември 17, 2014, 03:18:35 pm »
Моля ви да ми помогнете. Преди няколко месеца изчезна котарака на брат ми. Котарака живееше при майка ми, която пожела да запазим това в тайна от брат ми... Днес обаче брат ми решил внезапно, че иска да си прибере котарака и е ужасно ядосан и разстроен задето сме запазил в тайна изчезването на животното. Възнамерява да започне да го търси и аз пуснах един хорар за котаранчо-къде е, жив ли е, какво се случва с него? Въпроса зададох така:" Къде е котарака на брат ми?" С-р на животинчето е Луната, която е без курс и в падащ дом и освен това е извършила опозиция с негов У8-Уран. Те нещата са ясни-ама кажете ми моля ви поне защо е умрял, дали е страдал?  ???
Домашните любимци нали са по 6д, 6д на брат ти е с у-л Юпитер в негов 3д на К3- да не би да е някъде наблизо около дома му, в съседен двор, съседна улица... Юпитер е ретро, в разходящ хармоничен аспект с Луната у1 за брат ти, със Слънцето У3 за него, което е в дома на котето- ще се върне, може съседи да помогнат на брат ти за намирането на котака.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2569 -: Декември 17, 2014, 03:22:42 pm »
Ох, ама и аз защо все разглеждам всичко изгубено по 2-ри дом?!? Ох, дано сте прави! Брат ми утре започва да го издирва-дано сте прави, дано е жив! Всички изпитваме огромна вина...   ???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2570 -: Декември 17, 2014, 05:22:56 pm »
Ох, ама и аз защо все разглеждам всичко изгубено по 2-ри дом?!? Ох, дано сте прави! Брат ми утре започва да го издирва-дано сте прави, дано е жив! Всички изпитваме огромна вина...   ???
2 дом е само за вещи и недвижимо имущество.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2571 -: Декември 17, 2014, 06:42:32 pm »
2 дом е само за вещи и недвижимо имущество.
недвижимото имущество е по 4д

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2572 -: Декември 17, 2014, 07:35:56 pm »
2 дом е само за вещи и недвижимо имущество.
2 дом е само за движимо имущество. вещите са движимо имущество:)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2573 -: Декември 18, 2014, 08:47:48 am »
Хепи, на теб май ти се ходи на парти и си просиш покана  :)  пожелавам ти да си сред поканените и да омаеш някой момък!  :13:

ПП И да почерпиш после орисницата!!!

ее, недей така де, виж че ходатайствам за всички ни :)

Орисницата ще я черпя няколко пъти, само да дойде момъка! :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2574 -: Декември 18, 2014, 07:28:17 pm »
Е-е, навихте ме да пусна същия въпрос. Парите ги няма, прежалени са, въпросът е ще се намерят ли или са безвъзвратно изчезнали/изгубени/откраднати. Хорарът е за деня и часа, когато видях, че ги няма и се зачудих къде са.

У2 Сатурн, изгорен — не се виждат. Ако тълкуваме по-буквално, "изгорели" са. По-скоро не са откраднати, няма разходящ аспект с Меркурий или У7. Остава въпросът къде са затрити и ще се намерят ли.

Ядосал си се за тези пари. Ако имаше деца, щях да кажа, че или те, или- приятелите им, ако не са профукани в нещо хазартно/спекулативно, имат отношение към "изчезването" им.  Като краен резултат- ше се върнат при теб парите.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 08:12:14 pm от Uran »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2575 -: Декември 18, 2014, 07:59:37 pm »
От днес нататък ще спре ли Р-съседката,да се заяжда със семейството ни?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2576 -: Декември 18, 2014, 08:10:02 pm »
Да, ще спре.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2577 -: Декември 18, 2014, 08:11:21 pm »
Да, ще спре.

Уран,от твоята клавиатура в божия монитор,че ми писна от тая психопатка.Надявам се вчерашния скандал с половинката да е вразумил.Благодаря!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2578 -: Декември 18, 2014, 08:26:01 pm »
"Ще се срещнем ли с Х. другата седмица ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2579 -: Декември 18, 2014, 08:35:34 pm »
"Ще се срещнем ли с Х. другата седмица ?"
аз съм за "не".
нещо за пари ли ще е срещата ? /ако прецениш отговори :) /