Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037942 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2580 -: Декември 18, 2014, 08:49:40 pm »
Благодаря, Нереална за вниманието- не, за по питие и сладка приказка . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2581 -: Декември 18, 2014, 09:10:33 pm »
"Ще се срещнем ли с Х. другата седмица ?"
Меркурий у3 за теб е в сходящ хармоничен аспект с Нептун У3 на Х., Луната ще направи съвпад за последен аспект със Сатурн У1 за Х, така че ще се срещнете на приказки и питие :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2582 -: Декември 18, 2014, 09:17:13 pm »
Ядосал си се за тези пари. Ако имаше деца, щях да кажа, че или те, или- приятелите им, ако не са профукани в нещо хазартно/спекулативно, имат отношение към "изчезването" им.  Като краен резултат- ше се върнат при теб парите.

Исторрията е: ще се качвам в метрото, бъркам да си извадя картата, напипвам в съседство липса на пари. Първото, което ми хрумна, беше, че някой по-сръчен ги е дръпнал. После — че съм ги оставил вкъщи. Нямаше време за ядосване, трябваше да бързам. Но ги чакам да се появят, де, оптимист съм :012: Ако/когато има промяна по случая, ще кажа.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2583 -: Декември 18, 2014, 09:38:37 pm »
Благодаря, Нереална за вниманието- не, за по питие и сладка приказка . :)
благодаря и аз;) следя парс фортуна. тук е във 2-ри дом, но е на  3 гр. от 3-ти дом, така че може да се отчете в 3-ти в случая.
понеже ти се представяш и от ретро планета в квадрат с луна, човека Х. в последен градус, в третите ви домове има заключени знаци, в негов 3 дом ретро уран и т.н.,  мисля че срещата няма да е във фиксираното от теб време , за което питаш.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2584 -: Декември 18, 2014, 09:39:02 pm »
Исторрията е: ще се качвам в метрото, бъркам да си извадя картата, напипвам в съседство липса на пари. Първото, което ми хрумна, беше, че някой по-сръчен ги е дръпнал. После — че съм ги оставил вкъщи. Нямаше време за ядосване, трябваше да бързам. Но ги чакам да се появят, де, оптимист съм :012: Ако/когато има промяна по случая, ще кажа.

имаш ли тежки транзити към нещо, свързано с 2 дом? Ако сумата наистина е голяма, това трябва да присъства.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2585 -: Декември 18, 2014, 09:46:48 pm »
благодаря и аз;) следя парс фортуна. тук е във 2-ри дом, но е на  3 гр. от 3-ти дом, така че може да се отчете в 3-ти в случая.
понеже ти се представяш и от ретро планета в квадрат с луна, човека Х. в последен градус, в третите ви домове има заключени знаци, в негов 3 дом ретро уран и т.н.,  мисля че срещата няма да е във фиксираното от теб време , за което питаш.

Цитат
мисля че срещата няма да е във фиксираното от теб време , за което питаш.

Да, тук може да има разминаване .Ще дам обратна връзка другата седмица.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2586 -: Декември 18, 2014, 09:47:38 pm »
Меркурий у3 за теб е в сходящ хармоничен аспект с Нептун У3 на Х., Луната ще направи съвпад за последен аспект със Сатурн У1 за Х, така че ще се срещнете на приказки и питие :)

Благодаря, Акрукс за вниманието. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2587 -: Декември 18, 2014, 09:49:40 pm »
благодаря и аз;) следя парс фортуна. тук е във 2-ри дом, но е на  3 гр. от 3-ти дом, така че може да се отчете в 3-ти в случая.
понеже ти се представяш и от ретро планета в квадрат с луна, човека Х. в последен градус, в третите ви домове има заключени знаци, в негов 3 дом ретро уран и т.н.,  мисля че срещата няма да е във фиксираното от теб време , за което питаш.

а, а защо да се представя от Юпитер? Положението му в 1.дом не означава ли, че Рени си мисли за разни работи по него, свързани с 5 дом - приказка и питие? Само питам, не оспорвам. :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2588 -: Декември 18, 2014, 09:51:20 pm »
"Ще се срещнем ли с Х. другата седмица ?"

искаш ли нумерологично :) - ЛГ11, лм5 - ден нямаме - подходящо за изненадващи приятни прекарвания с приятни хора - тип очаквайнеочакваното. Айде да видим после обратната връзка :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2589 -: Декември 18, 2014, 09:58:02 pm »
искаш ли нумерологично :) - ЛГ11, лм5 - ден нямаме - подходящо за изненадващи приятни прекарвания с приятни хора - тип очаквайнеочакваното. Айде да видим после обратната връзка :)

Благодаря, Happy-аз харесвам приятните забавления от типа "очаквай неочакваното". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2590 -: Декември 18, 2014, 10:07:02 pm »
а, а защо да се представя от Юпитер? Положението му в 1.дом не означава ли, че Рени си мисли за разни работи по него, свързани с 5 дом - приказка и питие? Само питам, не оспорвам. :)
ми така съм чела- асц+планетите в първи са сигнификатори на питащия.  :29:
мислите на рени са по 3-ти дом - меркурий и венера, които са в пети /аналогиите на пети отговарят на въпроса й/
човекът х. е по седми - сатурн и марс са му сигн.
пропуснах да отчета опозицията на вторите им сигнификатори - марс и юпитер.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2591 -: Декември 18, 2014, 10:16:14 pm »
ми така съм чела- асц+планетите в първи са сигнификатори на питащия.  :29:
мислите на рени са по 3-ти дом - меркурий и венера, които са в пети /аналогиите на пети отговарят на въпроса й/
човекът х. е по седми - сатурн и марс са му сигн.
пропуснах да отчета опозицията на вторите им сигнификатори - марс и юпитер.

с толкова много сигнификатори не става ли объркване - не питам, само се чудя  ???

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2592 -: Декември 18, 2014, 10:42:56 pm »
с толкова много сигнификатори не става ли объркване - не питам, само се чудя  ???
мнее...дори са в помощ, когато главните сигнификатори не са аспектирани.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #2593 -: Декември 19, 2014, 10:53:23 am »
В момент на недоразумение се скарах с много близък приятел, който много ценя... Действах бурно, яростно по овенски му, без да мисля... :012:
За съжаление, дните преди Рождество са изпълнени с изпитания и понякога противодействия...

Имам си надежда, но реших да пусна и хорарче. Та, въпросът е: "Ще се с сдобря ли с Х. (назовала съм го по име)?"

Благодаря!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2594 -: Декември 19, 2014, 01:07:10 pm »
Моля, ако някой иска да помогне по този хорар. Майка ми пита дали да сключи сделка за продажба на апартамента ни с въпросните клиенти. (колебанието идва от факта, че има 2 кандидата, но с единия не може да се свърже, а другия напира)
« Последна редакция: Декември 19, 2014, 01:09:59 pm от ini »