Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040215 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2670 -: Януари 09, 2015, 01:26:06 pm »
Ще направя ли покупка утре?
АСЦ е ранен, а въпросът ти е непълен, каква покупка имаш предвид- запланувала си нещо да си купиш за теб или за дома, или е нещо свързано с бизнеса ти, например да си дистрибутор и очакваш покупка? Покупка е също да си купя хляб довечера, така че поясни за какво питаш, моля!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2671 -: Януари 09, 2015, 01:29:08 pm »
Акрукс е права, желателно е да уточниш.

Има значение видът покупка, видът стока също така /има си сигнификатори/. Дали става въпрос за е-търговия/доставка или покупка на място.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2672 -: Януари 09, 2015, 01:35:53 pm »
Здравейте,може би е малко безсмислено да поставям картата си,защото ми се струва очевиден отрицателният отговор на въпроса ми-опозиция м/у У1 и Луната и то в 6 дом и все пак питането ми беше: Имам ли шанс да спечеля този конкурс за работа? С този късен ац вероятно въпросът вече е решен. Благодаря!
При късен АСЦ може да се проследи крайното развитие на нещо, започнало преди- твоят въпрос е свързан с работа, за която вече си кандидатствала, но не си написала дали в момента работиш, защото ако работиш ще продължиш настоящата си работа, но ако си безработна има все пак вероятност да започнеш работа- Луната У5 в 6д прави последен хармоничен аспект със Слънцето У6 в 10д.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #2673 -: Януари 09, 2015, 01:41:41 pm »
В момента нямам работа,дано си права и започна да работя,дори и да не е тази,за която питам конкретно. А ретро Юпитер- У10 в 6 дом дали има някакво значение? ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2674 -: Януари 09, 2015, 02:07:33 pm »
В момента нямам работа,дано си права и започна да работя,дори и да не е тази,за която питам конкретно. А ретро Юпитер- У10 в 6 дом дали има някакво значение? ::)
Юпитер има значение, разбира се, нали е твой У1, в знак на Слънцето У6, с което Луната ще извърши хармоничен аспект, затова и написах, че все пак има шанс да започнеш работа, а ретроградието показва забавяне, спънки или отлагане в хорарите.
Юпитер у1, У9, У10 по някое време ще извърши тригон със Сатурн У11 в 8д- може би при следващата работа ще е по-престижна и добре платена, затова ако сега не стане не съжалявай.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2675 -: Януари 09, 2015, 02:08:59 pm »
АСЦ е ранен, а въпросът ти е непълен, каква покупка имаш предвид- запланувала си нещо да си купиш за теб или за дома, или е нещо свързано с бизнеса ти, например да си дистрибутор и очакваш покупка? Покупка е също да си купя хляб довечера, така че поясни за какво питаш, моля!
За обувки става въпрос. Обадих се на една фирма да ми изработят обувки от лак-утре трябва да мина през магазина им и ако ми пасват на чантата ще ги купя. Въпроса ми беше по скоро дали ще направя покупката, която съм запланувала. Страшно искам да ги купя...  ???

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2676 -: Януари 09, 2015, 02:33:18 pm »
Мъжа ми душичката ми златна сега ми звъни, че ходил да ги види, а утре в 9 сутринта и аз ще имам това удоволствие. Каза че са същите като чантата ми, ама той все пак е мъж...  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2677 -: Януари 09, 2015, 02:36:27 pm »
За обувки става въпрос. Обадих се на една фирма да ми изработят обувки от лак-утре трябва да мина през магазина им и ако ми пасват на чантата ще ги купя. Въпроса ми беше по скоро дали ще направя покупката, която съм запланувала. Страшно искам да ги купя...  ???
Венера У2 е във взаимна рецепция с Нептун съУ12 в 12д, с когото Луната У5 предстои да извърши точна опозиция- нещо, няма да ти хареса или ще остане скрито, свързано с въпроса, но Меркурий У3 е в сходящ съвпад с Венера У2, така че покупка ще направиш- дали на тези или други обувки, ще купиш нещо водолейско, т.е. уникат

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2678 -: Януари 09, 2015, 02:42:52 pm »
Ми те по принцип са скрити в момента. Другите клиенти не могат да ги видят, ама като си знам късмета в момента сигурно ще имат дефект и няма да ги купя  :'(

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2679 -: Януари 10, 2015, 10:51:38 am »
Давам ОВ- взех обувките! Уникални са!!! Естествен лак, страшно секси, гъзарски и удобни!  :38:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2680 -: Януари 10, 2015, 09:55:21 pm »
Ще успея ли да се класирам за един курс, има ограничен брой места, кандидати много, по резултат от тест е?
Обратна връзка в средата на месеца
обратна връзка има ли?  :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2681 -: Януари 10, 2015, 09:59:01 pm »
16:57 софия
Къде са парите
а тук нещо.. ов?  ::)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #2682 -: Януари 12, 2015, 08:14:39 am »
Няма ги още, но освен онези дни, когато зададох въпроса, не съм подновявала търсенето, тогава изчерпах всички места, за които се сетих и ми беше подсказано

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #2683 -: Януари 12, 2015, 12:55:38 pm »
обратна връзка има ли?  :)

Забравих, извинявам се  :) записах се онлайн

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2684 -: Януари 12, 2015, 01:22:02 pm »
Здравейте,

Сестра ми е сгафила на работата си и сега не знае какво и предстои.

Ще уволнят ли сестра ми ?
Въпросът го задавам аз.

ОВ: Няма последствия към днешна дата.