Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038933 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2820 -: Февруари 08, 2015, 11:36:22 am »
Ще си взема ли изпита във вторник?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2821 -: Февруари 08, 2015, 11:38:59 am »
Ще си взема ли изпита във вторник?

На поправка ли се явяваш или редовен изпит?

Според мен има вероятност да го вземеш, но се подготви добре, за да бъдеш по-уверена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2822 -: Февруари 08, 2015, 11:40:27 am »
на поправка понеже не можах да се явя на редовния

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2823 -: Февруари 08, 2015, 11:41:54 am »
на поправка понеже не можах да се явя на редовния

Така и предположих, затова попитах.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2824 -: Февруари 08, 2015, 11:45:45 am »
значи ще го взема,така ли?Доста съм притеснена между другото,защото е доста взискателна преподавателката  :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2825 -: Февруари 08, 2015, 11:49:02 am »
Ти си силно представена в хорара, а последните аспекти на Луната са хармонични - тригон със Слънцето и секстил с Юпитер. Луната вече е направила секстил със Сатурн - у9, той може да представя и преподавателката ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2826 -: Февруари 08, 2015, 11:50:17 am »
Благодаря ти  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2827 -: Февруари 08, 2015, 12:47:51 pm »
От една седмица не мога да намеря малката маникюрна ножичка.

Не че е голяма загуба, мога да купя нова, просто ми потрябва сега, а не ми се ходи до магазина само за това.

Зададох следния въпрос: Къде е маникюрната ми ножичка, в коя посока да я търся? Ще я открия ли?

08.02.2015, 11:23 ч., Варна
Посоката е юг, вътре или в близост до вграден уред, до светлинен източник, край електроуреди, телефон, компютър, телевизор, затисната от други предмети, понеже е в 9д има връзка с чужбина, с всички места, които се описват от Юпитер и стрелец. Венера У1 е диспозитор на Луната, която съвсем скоро ще извърши съвпад със СЛВ, би трябвало да се съберете с ножичката.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2828 -: Февруари 08, 2015, 12:59:12 pm »
Ще си взема ли изпита във вторник?
По принцип ще вземеш изпита, но дали ще е точно във вторник, защото Меркурий У5 в 9д е все още ретрограден тогава, а това предполага отлагане, забавяне

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2829 -: Февруари 08, 2015, 01:28:20 pm »
Къде е маникюрната ми ножичка, в коя посока да я търся? Ще я открия ли?
юг, югозапад. близо до прозорец, врата, в секция. сред тоалетни принадлежности. виж и в някоя дреха , в джоба.
« Последна редакция: Февруари 08, 2015, 01:37:20 pm от nerealna »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2830 -: Февруари 08, 2015, 01:39:15 pm »
Много сте точни и двете!  :)

Пуснах хорара с цел упражнение. Ножичката открих две минути след задаване на въпроса. Преди да го задам, обикалях всички стаи, но нищо никъде не открих. А веднага след като пуснах тоя хорар, станах и някаква сила ме насочи към мястото, където стоеше ножичката.

Не знам как да определя посоката, но мисля, че стаята е с югоизточно изложение, вляво от секцията има прозорец. Хол-всекидневна, който се използва като основна стая и като спалня. Отсреща има стара секция с рафтове - махнах вратичките и сега прилича на етажерка. Върху рафтовете трупам какво ли не. Намерих ножичката по средата на рафта, отгоре й имаше някакви бумаги, нов неизползван смартфон, плюшена играчка жаба, вляво от нея стои колекцията ми от парфюми и декоративна козметика, вдясно - разни дребни нещица, вкл. малка порцеланова кутийка за бижута. Но ако трябва да се локализира най-точно местоположението - под хартиени листи, най-близо до смартфона и зелената плюшена жаба.  ;D

Ножичката е жълта на цвят, ако трябва да се уточни.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2831 -: Февруари 08, 2015, 01:42:54 pm »
Пуснах хорара с цел упражнение. Ножичката открих две минути след задаване на въпроса.
Има отделна тема за тези хорари:
http://astra.la/forum/index.php?topic=667.msg50429#msg50429

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2832 -: Февруари 08, 2015, 01:45:48 pm »
Мерси, не можах да се сетя, а и бързах да пусна въпроса, докато съм представена от екзалтирала Венера.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2833 -: Февруари 08, 2015, 01:46:33 pm »
Не знам как да определя посоката, но мисля, че стаята е с югоизточно изложение, вляво от секцията има прозорец. Хол-всекидневна, който се използва като основна стая и като спалня. Отсреща има стара секция с рафтове - махнах вратичките и сега прилича на етажерка. Върху рафтовете трупам какво ли не. Намерих ножичката по средата на рафта, отгоре й имаше някакви бумаги, нов неизползван смартфон, плюшена играчка жаба, вляво от нея стои колекцията ми от парфюми и декоративна козметика, вдясно - разни дребни нещица, вкл. малка порцеланова кутийка за бижута. Но ако трябва да се локализира най-точно местоположението - под хартиени листи, най-близо до смартфона и зелената плюшена жаба.  ;D

Ножичката е жълта на цвят, ако трябва да се уточни.
аз пък първо писах югоизток, после го поправих на югозапад, защото с есетих, че въздуха се св. със западна посока, а 9 дом -южна.
9 дом -сувенири, подарени вещи, а водолей - син цвят.
близнаци - жълт !  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2834 -: Февруари 08, 2015, 01:47:42 pm »
Ох тоя ретро Меркурий големи бели ми направи,ами той този изпит вече е отлаган,жива-умряла трябва да отида,Акрукс