Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038664 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #3060 -: Април 07, 2015, 08:53:06 am »
Благодаря,Акрукс!Ама как ми се искаше отговорът да е даа  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3061 -: Април 07, 2015, 01:03:00 pm »
Благодаря,Акрукс!Ама как ми се искаше отговорът да е даа 
Аз казвам това, което виждам по картата, което не е задължително да се случи...
По картата излиза, че все пак имаш някаква работа- Венера У1, У8 в 8д е извършила хармоничен аспект с Нептун У6 в 5д- може би полагаш грижи за детето си, а мъжът ти те издържа, а може да припечелваш от твое хоби, свързано с окултното- ти си знаеш  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #3062 -: Април 07, 2015, 06:17:39 pm »
Акрукс, студентка съм и нямам мъж  :012: да основното ми хоби засега е таро,но никога не съм взимала пари за гледане,няма и да го направя.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3063 -: Април 07, 2015, 06:25:18 pm »
Акрукс, студентка съм и нямам мъж  :012: да основното ми хоби засега е таро,но никога не съм взимала пари за гледане,няма и да го направя.
писала съм може ,а не имаш и печелиш

 това бяха предположения, а не твърдения
« Последна редакция: Април 07, 2015, 06:27:16 pm от akruks »

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3064 -: Април 07, 2015, 09:38:23 pm »
Може ли по Хорар да се разбере дали някой е обвързан/семеен или във връзка/?Какво се гледа?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3065 -: Април 08, 2015, 12:47:28 pm »
Може ли по Хорар да се разбере дали някой е обвързан/семеен или във връзка/?Какво се гледа?
Може. Аз гледам връзката между 7 и 11 (5 от 7 дом) домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3066 -: Април 08, 2015, 01:52:37 pm »
Може ли по Хорар да се разбере дали някой е обвързан/семеен или във връзка/?Какво се гледа?
връзка между негов У1, У4, У5, когато е представен от Сатурн някой от споменатите това насочва към обвързване, но не задължително
Предполага се, че когато някой задава въпрос за даден човек го познава и знае тази подробност, не живеем в миналия век, когато семейните мъже лъжеха, че не са женени, с едната цел да забършат някоя мацка- сега мацките са в повечето случаи активната страна и не напират към брачния олтар

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3067 -: Април 08, 2015, 09:37:06 pm »
Доколкото знам, ако не намериш кръводарители, в болницата може да се купи кръв. Просто се плаща и преливат. Нямат кръв, ако не се плаща. Остана ми такъв спомен след проблемите с моя близка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3068 -: Април 08, 2015, 09:47:15 pm »
Това е обнадеждаващо.Благодаря за инфото.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #3069 -: Април 08, 2015, 09:51:58 pm »
Пред болницата по-точно. Тъмнокожите донори си щъкат в очакване на клиенти. Вътре такава търговия не се върти. Венера, хорарите едно на ръка, дай да помогнем някак - прати на лично повече подробности и разяснения, да потърсим хора от Сф, двама души лесно ще се намерят смятам.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3070 -: Април 08, 2015, 10:11:29 pm »
Момичета/момчета/МОЛЯ помогнете ми с анализа.
Трябват ми двама кръводарители на 15.04. от София.Ще оперират мой близък ,а аз не мога да помогна ,защото имам анемия.В София нямам никакви познати/роднини,а не разрешават да се даде кръв тук в Бургас.Моля Ви за помощ...да разгледате Хорара,който съм пуснала и ако може да ме насочите-как да действам/какво показва той-къде да търся кандидати/.Виждам намесен 2-ри дом,което означава вероятно,че срещу заплащане ще се намерят хора,освен пред болницата или вътре да питам хора от персонала и минувачи?Някой знае ли какви са цените?Всяка информация ще ми е полезна.Благодаря.
Луната прави хармоничен аспект със Слънцето у10 в 6д, така че в болницата ще намериш лесно кръводарители- на моя позната, когато роди и беше нужна кръв във Фейсбук намериха кръводарители, но не знам по колко са им платили. напреди бях видяла на спирката обява, че търсят спешно кръв за опериран- пишеше коя кръвна група и обещано заплащане, повече от стандартното в кръвна банка.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3071 -: Април 09, 2015, 12:15:38 am »
Дано намеря лесно.Благодаря Ви.

Според мен зависи много от вида на  кръвната група и резус фактора, който търсиш . Ако групата е АБ -  , ще е по-трудно от Б+( примерно).
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3072 -: Април 09, 2015, 08:31:14 am »
Добре де, аз миналата година ходих уж да давам кръв и нямаше значение каква група съм - важното беше, да се намерят двама човека, които да дадат определено КОЛИЧЕСТВО кръв - нямате ли двама човека от роднини и приятели, които да го направят ....

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3073 -: Април 09, 2015, 09:47:31 am »
Наистина няма значение кръвната група на дарителя!Ако имаше хора щях ли да питам.Имаме разбира се приятели/познати,но всички са тук в Бургас и няма как да пътуват точно тогава до София.Това е тъпо-да се дава кръв "в населеното място",и да не може да се дава в цялата страна-супер ограничаващо.Пак необмислено от здр.система.Очаквам да се свържат с мен хора скоро,така,че надявам се всичко да е ОК.Една мила съфорумка обеща да ми помогне,преди още да съм я помолила за помощ,така,че тук официално ОТНОВО И БЛАГОДАРЯ. :-*
« Последна редакция: Април 09, 2015, 09:52:55 am от venera1978 »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3074 -: Април 09, 2015, 11:35:39 am »
Наистина няма значение кръвната група на дарителя!Ако имаше хора щях ли да питам.Имаме разбира се приятели/познати,но всички са тук в Бургас и няма как да пътуват точно тогава до София.Това е тъпо-да се дава кръв "в населеното място",и да не може да се дава в цялата страна-супер ограничаващо.Пак необмислено от здр.система.Очаквам да се свържат с мен хора скоро,така,че надявам се всичко да е ОК.Една мила съфорумка обеща да ми помогне,преди още да съм я помолила за помощ,така,че тук официално ОТНОВО И БЛАГОДАРЯ. :-*

Венерка, питах, защото не виждам първия ти пост, в който обясняваш проблема, и се ориентирам само по коментарите. Принципно, и аз можех да дам, но в момента няма да е подходящо, защото прилагам разни лични лечения.

Обаче наистина е глупаво, че кръвната банка не е централна .... нали е една държава ....

Пожелавам ти късмет с намирането на хората  :08: