Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039625 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3090 -: Април 15, 2015, 08:41:30 am »
В денонощен магазин е. За продавач-консултант.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #3091 -: Април 15, 2015, 02:14:25 pm »
Няма да прекратиш договора, с този ранен Асц и предстоящ съвпад на Луната със СЛВ в 6д предстои още работа... Меркурий У6 съвпад ЮЛВ в 12д- настоящата работа, задълженията ти са свързани с миналото, карма  :012: Луната У4 е извършила опозиция с У6- вижда се, че методите на работа и тамошната кухня не ти понасят- не се връзват с твоите традиция и навици, но скоро ще ти отпуснат неочаквани пари, може да са под формата на забавления, подаръци, екскурзийка и от този род.  :)

Akruks, давам обратна връзка по хорара, много точно го разтълкува!

Не само че не прекратихме договора, ами даже ми дадоха и по-голяма свобода на действие :) На всяка цена са готови да си задържат чужденците.
Освен това, днес се върнах от 5-дневно посещение в Макао, за което плати рабоотодателя, нещо като награда за нашите усилия да се адаптираме тук :) Там едни цветя екзотични, една красота,  изкарах много добре, права беше и за това, благодаря още веднъж!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #3092 -: Април 15, 2015, 04:26:07 pm »
Днес бях на интервю за работа. Въпросът ми е ще ме одобрят ли и ще започна ли тази работа?
« Последна редакция: Април 15, 2015, 04:32:58 pm от малинка »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3093 -: Април 15, 2015, 09:24:38 pm »
Здравейте може ли малко помощ по този хорар .Въпросът ми е ще се съберем ли .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3094 -: Април 15, 2015, 10:04:10 pm »
Положението като цяло е доста сложно за това реших да попитам за да знам да чакам ли изобщо нещо или просто да се откажа от каквото и да било с него.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3095 -: Април 15, 2015, 10:13:19 pm »
Прави ми впечатление,че много от хората при любовни драми се отбиват и допитват на астрологията... Колко любовна мъка има на този свят...
Не разбирам от хорари,но пък искрено вярвам и желая да се съберете отново.Вяра се иска - вярвай и ти! Освен това в тази карта има акцент на огнените знаци,които са харектерни със силната си вяра! Вярвай...
стига си спамил и то с тея тривиални глупости.
колкото и да вярва, ако желанието не е в унисон с вселената, ако другият не я иска, няма да стане  ;)
по-добре човек да се научи да приема нещата такива каквито са  ;)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3096 -: Април 15, 2015, 10:19:13 pm »
Nerealna да разбирам ли от коментарът ти , че според теб отговорът е не и човекът вече изобщо не се интересува от мен.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3097 -: Април 15, 2015, 10:19:54 pm »
Тривиалностите са такива,защото са истини. Без вяра нищо не може да направиш,а за да вярваш разбира се че трябва да усетиш и да виждаш светлина.
вярвай си. самозаблудата понякога  помага  :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3098 -: Април 15, 2015, 10:20:31 pm »
Nerealna да разбирам ли от коментарът ти , че според теб отговорът е не и човекът вече изобщо не се интересува от мен.
не, не разбирай това. не съм ти гледала картата. мързи ме.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3099 -: Април 15, 2015, 10:24:06 pm »
Добре явно коментарът ти е бил по конкретното изказване.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3100 -: Април 15, 2015, 10:53:04 pm »
Ок само да намеря темата .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3101 -: Април 15, 2015, 10:59:27 pm »
Готово преместих я ,а за разясняването ами сложно е защото в началото всичко беше страхотно, но изведнъж се отдалечихме и двамата направихме много грешки и незнам сега си мисля, че той като цяло е много объркан от всичко случило се ние изобщоо месеци наред преди да се разделим живяхме потчти в пълно мълчание, предвит , че в начлото имахме страхотна комуникация .

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3102 -: Април 15, 2015, 11:27:00 pm »
Вчера прочетох, че една "астро колежка" ;) във фб е задала хорар за чужбина...

Та и аз реших да попитам на Луна в Стрелец - "Дали ще се появи възможност да замина за чужбина в следващите 2г.?"

Живяла съм като малка със семейството си в чужда стана за кратко. И като цяло не ми е основна цел за момента... Просто знам, че имам неща, които трябва да свърша тук и едва тогава... Имам и познати там, но не бих разчитала на тях. Питам от любопитство преди всичко.

Благодаря :)
Би трябвало да се появи възможност. Юпитер У1 ще прави съвпад с куспида на 9 дом.  :)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #3103 -: Април 16, 2015, 09:22:12 am »
Днес бях на интервю за работа. Въпросът ми е ще ме одобрят ли и ще започна ли тази работа?
Ще съм много благодарна, ако някой погледне картата ми...и напише коментар. Наистина ми е важно!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3104 -: Април 16, 2015, 09:31:57 am »
Днес бях на интервю за работа. Въпросът ми е ще ме одобрят ли и ще започна ли тази работа?
Работиш ли в момента?