Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038964 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3195 -: Май 04, 2015, 07:45:45 pm »
Веско , защо не пуснеш нов хорар?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3196 -: Май 04, 2015, 07:56:08 pm »
Засега не мисля да питам, а и след тази вест настроението ми се скапа.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3197 -: Май 04, 2015, 09:47:30 pm »
Има нещо друго, което ме тревожи. Преди няколко дена в този магазин, в който кандидатствах, ми бяха казали да попълня и подпиша една декларация за издаване на дебитна карта в банка ДСК (с тази банка работели и там да ми превеждат заплатата евентуално). Направих го, защото мислех, че ще назначат. Сега обаче се зачудих дали пък няма да използват тези данни за нещо нередно. Доколкото знам, дори така може да се изтегли и кредит. Как мислите, има ли такава опасност? Днес, като ми отказаха да ме назначат, си я поисках, а ми казаха, че щели да я махнат, обаче не знам дали да им вярвам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3198 -: Май 05, 2015, 01:44:48 pm »
Явно този хорар не се оказа верен, а само този, в който питах дали ще има трудов договор. Много ме е яд, че нищо не стана, а и баща ми взе да ми се муси.
  В доста случаи преносът на светлина от Луната е дал положителен отговор, дори акто аспектите не са хармонични, а в твоя случай сключва хармонични аспекти, единственото, не взех под внимание, че АСЦ  е via combusta

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3199 -: Май 05, 2015, 03:49:42 pm »
Ясно. Благодаря, akruks!
А по горния хорар можеш ли да кажеш нещо? Мислиш ли,че опасенията ми са напразни?
Днес ходих все пак до банка ДСК и ми казаха, че нямам открита сметка там, и не е толкова лесно да се отпусне кредит на някого, но все пак знам ли. Ходих и до магазина и там ми казаха, че чак в понеделник ще могат да ми върнат въпросната декларация.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3200 -: Май 05, 2015, 06:26:16 pm »
ОВ: Преди малко ми казаха, че не са ме одобрили за работата, а са взели друго момче.  ??? Платиха ми за дните, през които ходех там, но не ме взеха.
значи това е отразила картата - поработи  малко, взе някой лев.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3201 -: Май 05, 2015, 06:32:51 pm »
Има нещо друго, което ме тревожи. Преди няколко дена в този магазин, в който кандидатствах, ми бяха казали да попълня и подпиша една декларация за издаване на дебитна карта в банка ДСК (с тази банка работели и там да ми превеждат заплатата евентуално). Направих го, защото мислех, че ще назначат. Сега обаче се зачудих дали пък няма да използват тези данни за нещо нередно. Доколкото знам, дори така може да се изтегли и кредит. Как мислите, има ли такава опасност? Днес, като ми отказаха да ме назначат, си я поисках, а ми казаха, че щели да я махнат, обаче не знам дали да им вярвам.
Няма да злоупотребят, споко, няма как с документи за дебитна карта да изтеглят кредит от твое име, за последното има отделни документи, които лично ти трябва да разпишеш в присъствието на кредитен консултант.  И самата дебитна карта трябва да получиш лично ти в банката, понеже сметката е на твое име, те не могат да я вземат и ползват.
« Последна редакция: Май 05, 2015, 06:34:51 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3202 -: Май 05, 2015, 06:37:37 pm »
ОВ: Преди малко ми казаха, че не са ме одобрили за работата, а са взели друго момче.  ??? Платиха ми за дните, през които ходех там, но не ме взеха.
Сега видях това, значи все пак си работил там, макар за малко и хорарът е отразил това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3203 -: Май 05, 2015, 06:48:38 pm »
Моля за мнение по въпрос, който изникна в мен днес, във времето, за което е построена картата.
В. (жена е) говорила ли е с И. (също жена) или с друга тяхна обща позната, на която е казала какво съм/сме си говорили за И. ??
Този вид въпроси и на мене винаги са ми били объркващи, но си мисля, че все някаква информация може да дава картата, макар с ранен АСЦ.
Благодаря предварително на всички, включили се по въпроса ми, за мен е важно да разбера!

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Общи хорари
« Отговор #3204 -: Май 05, 2015, 07:01:09 pm »
Венера,у АСЦ.-ти, е без аспекти,не е намесена в нищо .Луната е в опозиция на Меркурий/говоренето/,Квадрат Нептун-/лъжа,измама,два аспекта за отговор ,,не,,.Венера освен това е и у3производен /говорене/от 7д,без аспекти,още едно ,,не,, .
« Последна редакция: Май 05, 2015, 07:06:42 pm от Oposit »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #3205 -: Май 05, 2015, 07:20:53 pm »
И аз мисля, че 'не', но ме притеснява неин вмъкнат У3 Меркурий в неин 3 ти, на който предстои да извърши секстил с У11 Уран в неин 1 ви. Също Уран в неин 1 ви я описва, като изнервена, непредсказуема. Ще има още разправии. Последният аспект е негативен с твой У1,2,9 и неин У3, 7,8 - може да преустановите контакти за известно време и/или да не разрешите вземане/даване.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3206 -: Май 05, 2015, 07:21:45 pm »
Благодаря ти много, акрукс!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3207 -: Май 05, 2015, 07:35:42 pm »
Моля за мнение по въпрос, който изникна в мен днес, във времето, за което е построена картата.
В. (жена е) говорила ли е с И. (също жена) или с друга тяхна обща позната, на която е казала какво съм/сме си говорили за И. ??
Този вид въпроси и на мене винаги са ми били объркващи, но си мисля, че все някаква информация може да дава картата, макар с ранен АСЦ.
Благодаря предварително на всички, включили се по въпроса ми, за мен е важно да разбера!
Преди много време бях разглеждал подобен хорар, на който отговорът беше "да". Твоят хорар е много по-различен като карта, но ще се опитам.
Първо, У7 е Марс, обаче е в заточение и по знак, и по дом (гледан от 7 дом). Може човек да си помисли, че този човек може да лъже. Няма връзка обаче с Нептун (по лъжите, заблудите), а Уран в 1 дом я прави по-скоро непредсказуема, отколкото склонна към измами. Меркурий обаче като съУ3 във вмъкнатия знак там може да описва друг човек, част от близкото обръжение на В., който може обаче да е намесен в тази история. Не знам И. по кой дом да я разглеждам. Хубавото е, че няма планети в твой 12 дом, така че е много възможно да не се крие нищо от теб. Мисля, че с този ранен асцендент е възможно да разбереш нещо, което да обезмисли съмненията ти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3208 -: Май 05, 2015, 07:42:15 pm »
Ако последният аспект е куинконс, какъв ще е изходът в хорара?
п.п.Питам за лични наблюдния, ако имате такива. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3209 -: Май 05, 2015, 07:43:37 pm »
И аз мисля, че 'не', но ме притеснява неин вмъкнат У3 Меркурий в неин 3 ти, на който предстои да извърши секстил с У11 Уран в неин 1 ви. Също Уран в неин 1 ви я описва, като изнервена, непредсказуема. Ще има още разправии. Последният аспект е негативен с твой У1,2,9 и неин У3, 7,8 - може да преустановите контакти за известно време и/или да не разрешите вземане/даване.
Да, В. е изнервена защото е натоварена с много ангажименти, които не иска да сподели с други, за да обере сама лаврите, а с И. не са приятелки, всъщност И. още фигурира сред приятелите на В. във Фейсбук, но от миналата година е в противниковия лагер на В., която казва, че от тогава не поддържат никакъв контакт- поне във Фейсбук се вижда, че взаимно от година не са си харесвали и коментирали публикациите. Но понеже днес видях, че И. е публикувала на стената си материал, свързан с общо наше занимание, като в същото време е блокирала другия ми профил, с който попадах сред нейните Фейсбук приятели, а в неделя говорих с В., че отдавна И. не е публикувала нищо на стената си, че я следя от друг мой профил, след като навремето блокира официалният ми профил. То стана сложно за обяснение, но накратко е това.