Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040131 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3240 -: Май 09, 2015, 04:34:27 pm »
Гледай да не се окажеш замесена в разни шушукания, интриги, защото ще те провокира да избухнеш.
Не приемай всичко лично.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3241 -: Май 09, 2015, 05:31:39 pm »
Не се стърпях, та затова "ще остана ли доволна от престоя си в .... следващите няколко дни?"
(престоя включва обучение и купони, надявам се  :012: )

Днес разбрах още подробности, които ми вдъхнаха доверие, че може и да си изкарам добре.
Венера У1,2,9  на Мц- отделила си средства да отидеш надалеко с цел подобрение на проф. квалификация, но Венера у1 е в сходяща опозиция с Плутон У3 (може да не възприемеш обучението), а след това квадрат с Уран У5 (едва ли ще има купони)
Луната У10 предстои да извърши последен, хармоничен аспект с Марс У3,7,8 в 9д- ще се запознаеш с колеги астролози или каквито са присъстващите на обучението.
Вече и аз ще почна да искам пари, който иска да се запознае с мен  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3242 -: Май 09, 2015, 06:26:24 pm »
Не се стърпях, та затова "ще остана ли доволна от престоя си в .... следващите няколко дни?"
(престоя включва обучение и купони, надявам се  :012: )

Днес разбрах още подробности, които ми вдъхнаха доверие, че може и да си изкарам добре.
Асцендентът е ранен, освен това У1 е в сходяща опозиция с Плутон У3, който е ретрограден - според мен е възможно въобще да не заминеш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3243 -: Май 11, 2015, 11:58:59 am »
Може ли по хорарната карта да се разбере дали намереният труп край Пасарел преди 3 дена от полицията (http://dnes.dir.bg/news.php?id=19026391) не е брат ми?  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3244 -: Май 11, 2015, 12:52:01 pm »
Може ли по хорарната карта да се разбере дали намереният труп край Пасарел преди 3 дена от полицията не е брат ми? 
A по дрехите не може ли да се разбере, докато проверят днк?
По картата не знам как да гледам точно този въпрос. Меркурий У1 за брат ти е извършил опозиция със Сатурн У4 за него, но това може да показва напускането на дома и населеното място, а не края му.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3245 -: Май 11, 2015, 12:58:48 pm »
Не знам, все още не искат да дадат никаква информация, а и трупът е бил разложен от много време.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #3246 -: Май 11, 2015, 01:14:14 pm »
Веско не че нещо, ама защо не започнеш да изпращаш позитивни утвърждения и молби към Вселената, Бог или към Светлите сили, в които вярваш, за да се обади брат ти и всичко да е наред с него?! А мислиш възможно най-лошото развитие на събитията, не само за него, а и като цяло?!!!

Ние привличаме това, за което мислим - закон е!



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3247 -: Май 11, 2015, 01:42:57 pm »
Веско не че нещо, ама защо не започнеш да изпращаш позитивни утвърждения и молби към Вселената, Бог или към Светлите сили, в които вярваш, за да се обади брат ти и всичко да е наред с него?! А мислиш възможно най-лошото развитие на събитията, не само за него, а и като цяло?!!!

Ние привличаме това, за което мислим - закон е!
И по кой закон сестра ми се затри на 33г., месец след сватбата ми, като никога не съм мислила и говорила за нейната смърт, мм?
В българския филм "Шивачки" много добре се споменава на едно място за ползата от позитивното мислене- една бедна жена я намерили замръзнала до изключената ел. печка, докато си повтаряла, че е топло!
Малко ли му е на Весо всичко, което преживява в продължение на година покрай брат си, ами сега го обвинявате и за мисленето му...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3248 -: Май 11, 2015, 01:50:22 pm »
Че мисля негативно, така е, но първия месец след изчезването на брат ми се опитвах да бъда позитивен и много спокоен, обаче така и не се получи никаква вест. Сега на 19-и ще станат 11 месеца, а полицията не си мръдва и пръста. Онзи ден, при зъболекарката ми, един неин пациент, който от 3 месеца работи във 2 РПУ, ми каза, че за първи път чува за брат ми от мен, там в управлението нито веднъж никой не е говорил за този случай. Дори след като им направих скандал и им казах, че трябва ли да стане нещо лошо с мен, че да се задействат, и това не ги трогна.
Понякога ми се е случвало, че когато си мисля най-лошото, вземе, че стане пък точно обратното. Може при някои хора да действа обратния закон (това веднъж го пишеше и в списание Story).

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3249 -: Май 11, 2015, 02:12:11 pm »
Трупът е по осми дом, а там е Нептун - илюзии, заблуди, а Меркурий У3 е в разходящ квадрат с него, така че не е негов.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3250 -: Май 11, 2015, 02:16:06 pm »
Веско не се самонавивай , много неща може човек да си мисли , но докато не изплува истината някой ден , всичко от твоя страна е само предположение или вътрешна тревога. От своя опит мога да кажа , че за собствената си съдба обикновено трудно може нещо да се предположи и то винаги е различно от реалността.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #3251 -: Май 11, 2015, 02:21:38 pm »
akruks, никого не обвинявам, просто отправих предложение и едновременно запитване към Веско! Форумът винаги съм го приемала като място за споделяне на общи интереси и подкрепа, а не като място за обиди, и "мачкане" на хора!

Не познавам случая на сестра ти, но съм убедена, че има предистория! Просто забързани в ежедневието си, не винаги успяваме да се вгледаме в очите на близките си... Мир на душата ѝ!
От друга страна всеки трябва да понесе отговорността за изборите, които прави, а и всеки си има свой собствен Път!
Защо просто да не подкрепим някого като му пожелаем доброто или му изпратим положителна мисъл, а трябва да е почти винаги негативна?! Доказано е какво причинява това, как яко ни вкарва в матрицата, как определя посоката, и какво повлича след себе си! Доказано е, че нашият мозък има уникални ресурси, следователно мислите са могъща сила!

Не мога да коментирам филма, защото от близо 3г. не гледам ТВ, а филми многооо рядко и ги подбирам старателно, просто си пазя очите...

Веско, в псалма на Давид се казва: "Който живее под покрива на Всевишния, той обитава под сянката на Всемогъщия, и за Господа ще казвам: Ти си мое прибежище, защита моя, Бог мой, Комуто се уповавам!"... Така че има много по-голяма сила от полицията, която се грижи за брат ти! Моли се за него и му пожелавай мислено доброто! С негативни мисли няма как да предизвикаш благоприятна развръзка...
« Последна редакция: Май 11, 2015, 02:28:57 pm от romantica »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3252 -: Май 11, 2015, 03:09:57 pm »
Очилата по кой дом са в хорарната карта?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3253 -: Май 11, 2015, 04:25:48 pm »
Трупът е по осми дом, а там е Нептун - илюзии, заблуди, а Меркурий У3 е в разходящ квадрат с него, така че не е негов.
Благодаря много, Теодор! Не знаех, че труповете са по 8 дом.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3254 -: Май 11, 2015, 04:27:15 pm »
Очилата по кой дом са в хорарната карта?
Би трябвало по 2 дом, като лична вещ на питащия.