Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039768 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3540 -: Юни 23, 2015, 10:36:24 pm »
Брей, Акрукс била хардкор програмистка! Респект.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3541 -: Юни 23, 2015, 10:54:18 pm »
Брей, Акрукс била хардкор програмистка! Респект.
Това беше задължителен предмет в софийския технически, но явно не от най-важните, защото се водеше зачот и оценката беше да или не.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3542 -: Юни 24, 2015, 11:15:14 pm »
Ще пристигне ли пратката ми от Германия до края на другата седмица? Беше изпратена миналия вторник, но сега имало стачки в немските пощи и явно затова се бави.
Като гледам картата, май че няма да дойде, тъй като Луната прави квадрат с У9.  ???

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3543 -: Юни 24, 2015, 11:48:55 pm »
Как мислите, ще изкарам ли повече на редовния кандидатстудентски изпит от предварителния, на който имах 5,51  :012: ? Ако не ме приемат с тия оценки се отказвам от живота ....  :-X :012:

Мен ми харесва съвпадът на Венера и Юпитер. Давам си над 5,60.  :012: Но от много случайни фактори зависи оценката ми, но се чувсвам обнадежден. :)
« Последна редакция: Юни 24, 2015, 11:57:43 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3544 -: Юни 24, 2015, 11:55:07 pm »
Ще пристигне ли пратката ми от Германия до края на другата седмица? Беше изпратена миналия вторник, но сега имало стачки в немските пощи и явно затова се бави.
Като гледам картата, май че няма да дойде, тъй като Луната прави квадрат с У9.  ???
То и без стачки си пристигат за 10-11дни
Може да проследиш пратката на сайта на немската поща, а след това на нашата, ако имаш номера.
 Марс У9 отива към тригон с Нептун У2- вероятно защото е ретро се бави, но ще я получиш- Луната ще извърши секстил с Юпитер съУ2, а преди това с Венера У3.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3545 -: Юни 25, 2015, 12:33:19 am »
Благодаря ти много, akruks!
Имам номера, обаче проследяването в сайта на немските пощи (Deutsche Post Brief) не работи (линка им е грешен явно). Намерих друг сайт за проследяване и от там ми показа само кога е била изпратена, но без други подробности и дестинации (не знам дали така показва за немските пощи).

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3546 -: Юни 25, 2015, 12:35:56 am »
Как мислите, ще изкарам ли повече на редовния кандидатстудентски изпит от предварителния, на който имах 5,51  :012: ? Ако не ме приемат с тия оценки се отказвам от живота ....  :-X :012:

Мен ми харесва съвпадът на Венера и Юпитер. Давам си над 5,60.  :012: Но от много случайни фактори зависи оценката ми, но се чувсвам обнадежден. :)
Мисля, че да.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3547 -: Юни 25, 2015, 08:43:07 am »
Благодаря ти много, akruks!
Имам номера, обаче проследяването в сайта на немските пощи (Deutsche Post Brief) не работи (линка им е грешен явно). Намерих друг сайт за проследяване и от там ми показа само кога е била изпратена, но без други подробности и дестинации (не знам дали така показва за немските пощи).

Веско, виждаш само кога е изпратена, защото след това ги поемат БГ-пощи, а тук вече - забрави. :) - миналата година имах такъв случай - внимавай за известие в пощата или минавай оттам на 1-2 дни, защото те като не намерят никого в къщи, си ги държат при тях :) - аз отидох 2-3 дни преди да я изпратят обратно за Германия. Моята пратка беше по време на ретро Венера :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3548 -: Юни 25, 2015, 10:01:08 am »
Веско, виждаш само кога е изпратена, защото след това ги поемат БГ-пощи, а тук вече - забрави. :) - миналата година имах такъв случай - внимавай за известие в пощата или минавай оттам на 1-2 дни, защото те като не намерят никого в къщи, си ги държат при тях :) - аз отидох 2-3 дни преди да я изпратят обратно за Германия. Моята пратка беше по време на ретро Венера :)
Happy, за българските пощи не се безпокоя, понеже тука в пощенския клон имам позната, която работи на колетното гише и когато пристигне нещо за мен, тя дори не праща известие, ами ме стрелка по GSM-а да дойда да си прибера пратката. Имаме един съсед, който така крие известията и писмата и се наложи да я помоля за тази услига. За предишните пратки така процедираше и не съм имал проблеми.
Иначе, не знаех, че немските пощи указват само кога е изпратена. Благодаря ти! Преди 4 години си бях поръчал диск от Австрия и при тракинга на пратката в Австрийските пощи показваше всяко едно действие - откъде е минала, през кой град, кога е напуснала границата и т.н.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3549 -: Юни 25, 2015, 11:01:49 am »
Happy, за българските пощи не се безпокоя, понеже тука в пощенския клон имам позната, която работи на колетното гише и когато пристигне нещо за мен, тя дори не праща известие, ами ме стрелка по GSM-а да дойда да си прибера пратката. Имаме един съсед, който така крие известията и писмата и се наложи да я помоля за тази услига. За предишните пратки така процедираше и не съм имал проблеми.
Иначе, не знаех, че немските пощи указват само кога е изпратена. Благодаря ти! Преди 4 години си бях поръчал диск от Австрия и при тракинга на пратката в Австрийските пощи показваше всяко едно действие - откъде е минала, през кой град, кога е напуснала границата и т.н.

ами не знам - просто споделям опит и това, което ми обясняваха от немските пощи. Като е важно да отбележим, че става въпрос за държавните пощи, не за куриерска фирма.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3550 -: Юни 25, 2015, 02:08:26 pm »
Благодаря ти много, akruks!
Имам номера, обаче проследяването в сайта на немските пощи (Deutsche Post Brief) не работи (линка им е грешен явно). Намерих друг сайт за проследяване и от там ми показа само кога е била изпратена, но без други подробности и дестинации (не знам дали така показва за немските пощи).
Досега на испанска и на швейцарска поща съм проследявала пратки- щом в немската пише, че е изпратена, значи е тръгнала, а ще напишат, че е доставена, когато пристигне тук и това ще бъде отразено и на страницата на нашата поща. Те пратките се бавят в международната разпределителна, а не конкретно в самата държава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3551 -: Юни 25, 2015, 02:17:06 pm »
Как мислите, ще изкарам ли повече на редовния кандидатстудентски изпит от предварителния, на който имах 5,51?

На мене ми харесва съвпадът на Венера с Юпитер. Давам си над 5,60.  :012: Но от много случайни фактори зависи оценката ми и се чувсвам обнадежден. :)
Венера У3 в сходящ съвпад с Юпитер У10, а Луната в сходящ секстил с двете планети, като последен неин аспект е сектил с Юпитер у10, определено ще изкараш по-висока оценка на този изпит, а останалото не мисли- картата е за въпрос дали ще изкараш по-висока оценка, а не дали и къде ще си приет.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3552 -: Юни 25, 2015, 03:43:29 pm »
Венера У3 в сходящ съвпад с Юпитер У10, а Луната в сходящ секстил с двете планети, като последен неин аспект е сектил с Юпитер у10, определено ще изкараш по-висока оценка на този изпит, а останалото не мисли- картата е за въпрос дали ще изкараш по-висока оценка, а не дали и къде ще си приет.
Да, аз по принцип си се притеснявам за приема, не ме е разтревожил хорарът. :)

Благодаря ви! :) След около 2 седмици ще мога да дам ОВ. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3553 -: Юни 27, 2015, 06:37:17 pm »
Преди малко един познат от фитнеса ми каза, че като бил минавал преди месеци през една газ станция до Прослав, ме бил виждал да работя там, та си помислих дали не е видял брат ми. От там ми казаха, че има колега на име Деян, който на ръст и по телосложение приличал на мен, но в лице съвсем различен. Само че той работел при тях от 5 години и е на работа чак утре след 19 часа. Ще отида да проверя, но все пак възможно ли е този Деян да е брат ми?
Странно, че картата се оказва с асцендент в последен градус. Дори ако бях питал минута по-късно (а не знам моят часовник доколко е верен), щеше да е в другия знак в нулев градус.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3554 -: Юни 27, 2015, 06:41:58 pm »
Веско, а как биха го наели на работа без документ за самоличност?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui