Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037717 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3585 -: Юли 01, 2015, 11:09:24 pm »
Благодаря, Акрукс. Но предпочитам да съм призована от някой недоволен клиент на фирмата.

Хич не ми се занимава с делби. Изключително добре познавам какъв човек стои насреща - по-безскрупулни, аморални и подмолни от сатурновите типове не съм срещала, когато стане въпрос за меркантилни интереси.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3586 -: Юли 01, 2015, 11:11:47 pm »
Картата не показва да си напуснала- Луната У6 в 10д е в разходящ хармоничен аспект с Уран У1 във 2д- ще продължаваш да получаваш пари от тази работа.
Т.е утре получавам последното майчинство и ще ми дадат обезщетение за неизползваните отпуски. Вероятно това ще са парите. В соларния ми беше писала, че ще блестя в сферата на банките.. Натам съм се насочила временно  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3587 -: Юли 01, 2015, 11:20:41 pm »
Благодаря, Акрукс. Но предпочитам да съм призована от някой недоволен клиент на фирмата.

Хич не ми се занимава с делби. Изключително добре познавам какъв човек стои насреща - по-безскрупулни, аморални и подмолни от сатурновите типове не съм срещала, когато стане въпрос за меркантилни интереси. 
Мисли за крайния резултат, че ще имаш пари и повече няма да ти се налага да ги чуваш и виждаш по никакъв повод.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3588 -: Юли 01, 2015, 11:26:51 pm »
Там е работата, че не желаеше да плати нито стотинка. От мен се очакваше да махна с ръка и да си поиграя на благотворителност. Имаше наглостта да оспори защо съм взела ръкоделието, останало след майка ми. Единственото, което помъкнах от онова проклето жилище. :012:

Каквото и да е, ще дам обратна връзка по хорара в близките няколко дни, надявам се.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3589 -: Юли 02, 2015, 09:00:14 am »
Ако делото е делба иска, не иска ще ти изплати дела, няма как иначе.

Лили, пълнолунието и Сатурн правят ли ти някакви аспекти? Все пак получаваш призовката в ден на пълнолуние ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3590 -: Юли 02, 2015, 10:23:16 am »
Ще ходим ли пак на море тази година?  :72:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3591 -: Юли 02, 2015, 10:47:16 am »
Асцендентът е в нулев градус - все още е твърде рано явно да мислите за море, може би все още нищо не сте решили къде и кога. Възможно е да има спънки заради работа и/или семейни проблеми, но в крайна сметка може да отидете, но може би по-нататък, към края на лятото и с известно усилие от ваша страна - последният аспект на Луната е секстил с ретро Сатурн У5.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3592 -: Юли 02, 2015, 11:27:47 am »
Лили, пълнолунието и Сатурн правят ли ти някакви аспекти? Все пак получаваш призовката в ден на пълнолуние ::)

Да, тъкмо писах в темата за пълнолунието. Лунацията ми е по оста 2/8 дом, Марс е в сходящ съвпад с нат. Луна в 8ми.

Ретроградният Сатурн в момента прави опозиция с нат. Юпитер в 7 дом, Юпитер е у2, Сатурн натално се намира в 9 дом, но няма негативни аспекти, предимно тригони /най-точен е със Слънцето/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3593 -: Юли 02, 2015, 12:12:56 pm »
Разбра ли се вече за какво точно е била призовката?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3594 -: Юли 02, 2015, 12:26:54 pm »
Много бързаш, Весо. Мисля да пусна едно адвокатско пълномощно и вместо мен да отиде да ги вземе адвокат, така ме посъветваха бившите колеги. Има голяма вероятност да съм свидетел по дело срещу тях.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3595 -: Юли 02, 2015, 12:36:48 pm »
Извинявай! Бях останал с впечатлението, че още на другия ден ще се разбере и че вчера не се е разбрало, просто защото работния ден вече е бил приключил.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3596 -: Юли 02, 2015, 12:38:49 pm »
Ще ходим ли пак на море тази година?  :72:
Абе как ги слагаш тези карти, все нещо не им е наред- или са грамадни, или орязани, както сега, та не мога да разбера К5 в стрелец ли е или в козирог, но и при давата варианта ще ходите на море след средата на месеца

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3597 -: Юли 02, 2015, 12:40:21 pm »
Много бързаш, Весо. Мисля да пусна едно адвокатско пълномощно и вместо мен да отиде да ги вземе адвокат, така ме посъветваха бившите колеги. Има голяма вероятност да съм свидетел по дело срещу тях.
Щом имаш пари за адвокати... Аз не бих се стърпяла да не мина да проверя за какво е призовката  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3598 -: Юли 02, 2015, 12:45:31 pm »
Засега не ангажирам адвокатска защита, просто ще мине някой от бившите ми колежки да вземе документите. Както казах, има голяма вероятност заради техните насрани з-ци да съм привлечена като свидетел, моите лични данни барабар с адреса се размятат във всички нотариални актове, а недоволните клиенти са доста. Била съм и пълномощник по неприсъствени сделки, т.е. подписваш документите вместо клиента.
« Последна редакция: Юли 02, 2015, 12:47:08 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3599 -: Юли 02, 2015, 01:05:20 pm »
Да, тъкмо писах в темата за пълнолунието. Лунацията ми е по оста 2/8 дом, Марс е в сходящ съвпад с нат. Луна в 8ми.

Ретроградният Сатурн в момента прави опозиция с нат. Юпитер в 7 дом, Юпитер е у2, Сатурн натално се намира в 9 дом, но няма негативни аспекти, предимно тригони /най-точен е със Слънцето/.

Опозицията на Сатурн към Юпитер е много шибана, точен ли е аспекта?
Frankly, my dear, I don't give a damn.