Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039630 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4005 -: Август 19, 2015, 08:21:40 pm »
И аз мисля, че 'не', но ме притеснява неин вмъкнат У3 Меркурий в неин 3 ти, на който предстои да извърши секстил с У11 Уран в неин 1 ви. Също Уран в неин 1 ви я описва, като изнервена, непредсказуема. Ще има още разправии. Последният аспект е негативен с твой У1,2,9 и неин У3, 7,8 - може да преустановите контакти за известно време и/или да не разрешите вземане/даване.
Да дам ОВ- оказа се права с твоя коментар по въпроса, действително последваха още разправии с В. през последната седмица на юни, когато преустановихме контакт. едва тези дни има раздвижване- писала е позитивен коментар под интервюто с дъщеря ми.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4006 -: Август 19, 2015, 09:20:04 pm »
Нуждае ли се хард диска на лаптопа ми от подмяна?
Тестовете минават успешно, но въпреки това диагностичния тул в Windows-a показва, че работи по-бавно. Освен това, и след преинсталация Windows Update не иска да работи и след помощта от страна на Майкрософт.
архивирай :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4007 -: Август 19, 2015, 09:45:55 pm »
Нуждае ли се хард диска на лаптопа ми от подмяна?

Не

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4008 -: Август 19, 2015, 10:42:54 pm »
Предстои концесия във фирма, върви подготовка на процедурата. Въпросът е ще се осъществи ли концесията в рамките на 6 месеца?
Видях Сатурн в 7 дом и се колебаех дали да дам картата, но не мога да задавам скоро същия въпрос, така че, ето я.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4009 -: Август 20, 2015, 12:38:46 am »
Предстои концесия във фирма, върви подготовка на процедурата. Въпросът е ще се осъществи ли концесията в рамките на 6 месеца?
Видях Сатурн в 7 дом и се колебаех дали да дам картата, но не мога да задавам скоро същия въпрос, така че, ето я.
Може ли да уточниш въпроса- работиш във фирма, която предстои да бъде отдадена на концесионер, така ли?  И се притесняваш новият собственик да не подмени персонала?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4010 -: Август 20, 2015, 08:17:51 am »
Да, не само подмяна на персонала, а и отнемане на всички социални придобивки за оставащия персонал и намаляване на заплати, евентуално,. Изобщо, за работещите никак не е добра перспектива.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4011 -: Август 20, 2015, 11:16:35 am »
Не
Благодаря много, akruks!
Носих го и на друг сервиз и там не откриха проблем. Явно проблемът, който имам, е софтуерен.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #4012 -: Август 20, 2015, 12:38:29 pm »
Здравейте,
Ще взема ли изпита на 28.08.?  Скъсаха ме на първо явяване, а материята е доста сложна и обемиста. Ужас ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4013 -: Август 20, 2015, 02:15:41 pm »
Предстои концесия във фирма, върви подготовка на процедурата. Въпросът е ще се осъществи ли концесията в рамките на 6 месеца?
Видях Сатурн в 7 дом и се колебаех дали да дам картата, но не мога да задавам скоро същия въпрос, така че, ето я.
Сатурн в 7д е показвал навремето трудности за астролога, когато на ръка са изчислявали картите.
Луната У9, 10 за отсрещната страна е извършила хармоничен аспект с Марс У3, съу6 в неин 10д, което показва стартиралата подготовка на процедурата за концесия. Плутон У1 за концесинера е във взаимна рецепция със Сатурн У3, 4 (документация, търговия на недвижимост) в негов 1д, но Сатурн е в ретроградна сянка, а Плутон е ретрограден, Луната У9, 10 от негов 12д ще го квадратира, тъй че скоро няма да се осъществи концесията. Самата ти се вижда, че си затруднена- ретроградна и изгоряла от Слънцето У5 в 5д (работата ти петодомна ли е или се грижиш за свое дете и се пържиш на два огъня), нямаш връзка 6д, с 10д е имало квадрат, но скоро и неочаквано може да започнеш нова работа, без да си я търсила или без официално назначаване- Венера у1 тригон с Уран У11 в 12д, Луната у3 от 6д в сходяща опозиция с него.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4014 -: Август 20, 2015, 05:24:01 pm »
Здравейте,
Ще взема ли изпита на 28.08.?  Скъсаха ме на първо явяване, а материята е доста сложна и обемиста. Ужас ???
Картата е направена с грешна дата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4015 -: Август 20, 2015, 06:27:41 pm »
Здравейте,
Ще взема ли изпита на 28.08.?  Скъсаха ме на първо явяване, а материята е доста сложна и обемиста. Ужас
Толкова си ужасена, че си построила карта за 28 август, а не за момента, когато се е зародил въпроса в теб.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #4016 -: Август 20, 2015, 06:35:46 pm »
 :57:
да -  на побърване съм вече - благодаря ви

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4017 -: Август 20, 2015, 07:34:01 pm »

да -  на побърване съм вече - благодаря ви
ще го вземеш

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4018 -: Август 20, 2015, 08:32:17 pm »
Благодаря акрукс, дано си права. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

illy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Общи хорари
« Отговор #4019 -: Август 20, 2015, 10:08:37 pm »
Ще си завърша ли средното образование тази година?
Не е истина как си провалих живота. :banghead: Няма диплома, няма кандидатстване... Тарото показва 10 меча и Кулата... Хич ме няма в хорарите. :17:

Не. 12 дом, близнаци - мързел, неактивност, разсеяност, неорганизираност, разпиляност.

В дните на изпитите – точният съвпад на Ретро Венера(У4, 11) и Юпитер(У6) на куспидата на 3 дом + У3 Меркурий на 3 градуса от куспидата. Съвпадът и Нептун(У9, 10) квадрират наталния У3, Сатурн (У7) прави опозиция с него, Уран (У8) – полуквадрат, Плутон (У5) – биквинтил, СЛВ – тригон.