Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039699 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4020 -: Август 20, 2015, 10:25:51 pm »
Не. 12 дом, близнаци - мързел, неактивност, разсеяност, неорганизираност, разпиляност.
Че то до края на годината има още време, защо се отказваш предварително?
И Венера, Юпитер са благоприятни планети, Мерка е неутрална, какво се тръшкаш?

illy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Общи хорари
« Отговор #4021 -: Август 20, 2015, 10:43:39 pm »
Че то до края на годината има още време, защо се отказваш предварително?
И Венера, Юпитер са благоприятни планети, Мерка е неутрална, какво се тръшкаш?

Последният възможен шанс за тази година беше през август. Следващите изпити са януари, 2016.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4022 -: Август 20, 2015, 11:19:43 pm »
:57:
да -  на побърване съм вече - благодаря ви
Мисля, че ще закрепиш 3-ка. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4023 -: Август 20, 2015, 11:24:11 pm »
Последният възможен шанс за тази година беше през август. Следващите изпити са януари, 2016.
Ама как така не можеш да си вземеш дипломата?! Всеки първи идиот успява да се справи с тези задача ...
Освен ако наистина не сте имали някакъв много сериозен проблем, който ви е попречил да си изкарате 3-ките ... Особено ако става въпрос за матурите ... Аз по бел без да пипна имах 5,50.  ;D

illy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Общи хорари
« Отговор #4024 -: Август 20, 2015, 11:35:04 pm »
Ама как така не можеш да си вземеш дипломата?! Всеки първи идиот успява да се справи с тези задача ...
Освен ако наистина не сте имали някакъв много сериозен проблем, който ви е попречил да си изкарате 3-ките ... Особено ако става въпрос за матурите ... Аз по бел без да пипна имах 5,50.  ;D

Не, не става въпрос за матурите.  Те матурите са лесната част, ама първо трябва да ме допуснат до тях.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4025 -: Август 20, 2015, 11:41:47 pm »
Не, не става въпрос за матурите.  Те матурите са лесната част, ама първо трябва да ме допуснат до тях.
Стягай се, учи, че е срамота. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4026 -: Август 21, 2015, 01:08:17 am »
Не, не става въпрос за матурите.  Те матурите са лесната част, ама първо трябва да ме допуснат до тях.
А-а, каква била работата... по колко предмета имаш изпит? Бъди по-настойчива, ходи при преподавателите на консултации, нека знаят, че си заинтересована. Класната ти не не ти ли помогна? Не се изоставяй така, млад човек си и само от теб зависи да си вземеш дипломата.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4027 -: Август 21, 2015, 08:29:02 pm »
Ох, не знам по колко пъти може да се задава подобен въпрос. Ама вече ми се изчерпа търпението и искам да знам как да се настоя. Че питам "Ще ми плати ли Стефан"
Става въпрос за допълнитена работа. Бави се вече и аз не знам колко .. около 2-3 месеца. Не подържаме връзка от около месец.
Мисля, че трябва да ги отпиша  ???

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #4028 -: Август 21, 2015, 08:59:42 pm »
А Стефан всъщност някакъв посредник ли е в случая или той лично трябва да ти плати?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4029 -: Август 21, 2015, 09:10:02 pm »
А Стефан всъщност някакъв посредник ли е в случая или той лично трябва да ти плати?

Той трябва да ми плати

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4030 -: Август 21, 2015, 09:10:32 pm »
Не изглежда хубаво картата за получаване на пари. Сигнификаторът ти Юпитер е затрит без достойнства, под стефанов контрол, а самият Стефан може и да няма пари. Надеждата е, че У2 и У8 Марс и Венера ще съвпаднат в 15° Лъв. Евентуално тогава — деньги ваши будут наши.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4031 -: Август 21, 2015, 09:14:10 pm »
Не изглежда хубаво картата за получаване на пари. Сигнификаторът ти Юпитер е затрит без достойнства, под стефанов контрол, а самият Стефан може и да няма пари. Надеждата е, че У2 и У8 Марс и Венера ще съвпаднат в 15° Лъв. Евентуално тогава — деньги ваши будут наши.
Ех... Не вярвам да няма. Просто не иска да плати.  :91: Мерси за коментара

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #4032 -: Август 21, 2015, 09:16:17 pm »
самият Стефан може и да няма пари.
и аз мисля така. или поне ги няма тези пари, които ти се полагат. мислех си, че някой може да му ги дължи на него, затова попитах дали се явява посредник. надявам се да не са много, знам колко е неприятно в такава ситуация, не ми е непозната:Д 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4033 -: Август 21, 2015, 09:16:53 pm »
И аз съм съгласна с Рептил, че трудно ще ги изкопчиш. Колкото и да е досадно, бъди по-настоятелна. Дано по сходящия секстил на Луната с Меркурий /сигнификатора на С./ да излезе някакво решение, макар че има голяма вероятност да те разиграва още няколко месеца.

Сигнификаторът на С. е силно поставен, от друга страна има Луна в знак на падение в неговия 2 дом, а неговият у2 е ретрограден и е в лъчите на Слънцето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4034 -: Август 21, 2015, 09:19:29 pm »
и аз мисля така. или поне ги няма тези пари, които ти се полагат. мислех си, че някой може да му ги дължи на него, затова попитах дали се явява посредник. надявам се да не са много, знам колко е неприятно в такава ситуация, не ми е непозната:Д
Чесно казано и аз не знам колко са. Даже не сме се разбирали. Но сумата не трябва да е малка. Аз от добра воля съм си свършила работата, понеже с него си работим от години. Принципно и на него трябва да му платят (за едни от нещата) но това мен не ме засяга. Все пак качах достатъчно.