Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037613 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4035 -: Август 21, 2015, 09:23:05 pm »
И аз съм съгласна с Рептил, че трудно ще ги изкопчиш. Колкото и да е досадно, бъди по-настоятелна. Дано по сходящия секстил на Луната с Меркурий /сигнификатора на С./ да излезе някакво решение, макар че има голяма вероятност да те разиграва още няколко месеца.

Сигнификаторът на С. е силно поставен, от друга страна има Луна в знак на падение в неговия 2 дом, а неговият у2 е ретрограден и е в лъчите на Слънцето.

Ооо, не, не. Няма да се моля повече. Да влачи! Аз исках за себе си да знам. Не става въпрос за пари толкова, колкото за доверие и уважение. Моето беше дотук. Ако има развитие ще споделя :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4036 -: Август 21, 2015, 09:23:47 pm »
Чесно казано и аз не знам колко са. Даже не сме се разбирали. Но сумата не трябва да е малка.

Такива въпроси се уточняват и конкретизират още в началото. Как да очакваш плащане при условие, че дори не знаеш колко ти дължи? А вероятно и той не е наясно каква сума очакваш от него.

Не очаквайте другите да се сещат колко имат да ви дават. Могат ли те да знаят по-добре от вас как и на колко оценявате труда си, когато предварително не сте регламентирали въпроса със заплащането?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4037 -: Август 21, 2015, 09:29:13 pm »
Такива въпроси се уточняват и конкретизират още в началото. Как да очакваш плащане при условие, че дори не знаеш колко ти дължи? А вероятно и той не е наясно каква сума очакваш от него.

Не очаквайте другите да се сещат колко имат да ви дават. Могат ли те да знаят по-добре от вас как и на колко оценявате труда си, когато предварително не сте регламентирали въпроса със заплащането?

Това ми е ясно. Но въпросния не намери време да уточним :) И понеже всичко беше спешно, важното беше да се свърши работата. В последствие се скарахме и сега... Както и да е. Като съм проста ще се ям попарата :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4038 -: Август 21, 2015, 09:35:22 pm »
В живота така се случва, че поне един трябва да те завлече. Мен са ме завличали по няколко. Затова изразих мнение, че нещата относно заплащането трябва да се уточнят още в началото, за да няма вратички за измъкване после.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4039 -: Август 21, 2015, 09:37:27 pm »
В живота така се случва, че поне един трябва да те завлече. Мен са ме завличали по няколко. Затова изразих мнение, че нещата относно заплащането трябва да се уточнят още в началото, за да няма вратички за измъкване после.
Така е. Жалко, но е истина. Но поне не е неочаквано за мен. Той си е такъв мошеник  :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4040 -: Август 21, 2015, 09:40:47 pm »
Той си е такъв мошеник 

Значи е проработила една от сигнификациите на Меркурий, а есенциално силната позиция допълнително го подчертава.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4041 -: Август 21, 2015, 09:50:26 pm »
И аз съм съгласна с Рептил, че трудно ще ги изкопчиш. Колкото и да е досадно, бъди по-настоятелна. Дано по сходящия секстил на Луната с Меркурий /сигнификатора на С./ да излезе някакво решение, макар че има голяма вероятност да те разиграва още няколко месеца.

Сигнификаторът на С. е силно поставен, от друга страна има Луна в знак на падение в неговия 2 дом, а неговият у2 е ретрограден и е в лъчите на Слънцето.

Това ме накара да мисля, че е безпаричен,  но също може и да не му се дават пари :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4042 -: Август 21, 2015, 10:34:03 pm »
Аз мисля, че ще ти ги върне, но с известно закъснение. Струва ми се, че сега няма пари. Лошите отношения са показани по многото планети в негов 12 дом - лоша комуникация. Освен сходящия съвпад Марс и Венра У2 и У8, то и Луната ще пренася светлина, а тя е в Марсов знак като твоя У2. Но не съм най - сигурен в тази прогноза, защото все пак нещата се случват в падащ дом.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4043 -: Август 22, 2015, 07:46:43 am »
Предстои концесия във фирма, върви подготовка на процедурата. Въпросът е ще се осъществи ли концесията в рамките на 6 месеца?
Видях Сатурн в 7 дом и се колебаех дали да дам картата, но не мога да задавам скоро същия въпрос, така че, ето я.

Да, но вероятно началството ще си остане същото. Не би трябвало да има драматични последици за теб обаче, въпреки първоначалния стрес. Разгледах картата повърхностно, тези дни може да попиша още, като се добера до комп.  :)
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4044 -: Август 22, 2015, 07:54:26 am »
Ох, не знам по колко пъти може да се задава подобен въпрос. Ама вече ми се изчерпа търпението и искам да знам как да се настоя. Че питам "Ще ми плати ли Стефан"
Става въпрос за допълнитена работа. Бави се вече и аз не знам колко .. около 2-3 месеца. Не подържаме връзка от около месец.
Мисля, че трябва да ги отпиша  ???

Защо не си ги поиска предишния път :012:. Сега съвсем не ще. Можеш да го наковладиш пред общ приятел/ка, има известен шанс, то се вижда, че ти сама нищо няма да свършиш :)
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4045 -: Август 22, 2015, 07:57:43 am »
Ох, не знам по колко пъти може да се задава подобен въпрос. Ама вече ми се изчерпа търпението и искам да знам как да се настоя. Че питам "Ще ми плати ли Стефан"
Става въпрос за допълнитена работа. Бави се вече и аз не знам колко .. около 2-3 месеца. Не подържаме връзка от около месец.
Мисля, че трябва да ги отпиша
И напреди като пита за тези пари негов У2 беше ретро планета, и сега също, което показва, че финансово е затруднен в известен смисъл, но и предния път и сега картата показва, че ще си получиш парите от работата- Марс У2 ще извърши съвпад с Венера У2 за него в твоя 6д; Луната У5 за теб (У11 за него)е с последен аспект съвпад със Сатурн У11 за теб, което показва, че ще продължите приятелството.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4046 -: Август 22, 2015, 08:50:38 am »
Защо не си ги поиска предишния път :012:. Сега съвсем не ще. Можеш да го наковладиш пред общ приятел/ка, има известен шанс, то се вижда, че ти сама нищо няма да свършиш :)
4-5 пъти си ги исках... Накрая му пратих сметката си :) Няма какво друго да направя  :-X

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #4047 -: Август 22, 2015, 08:54:32 am »
И напреди като пита за тези пари негов У2 беше ретро планета, и сега също, което показва, че финансово е затруднен в известен смисъл, но и предния път и сега картата показва, че ще си получиш парите от работата- Марс У2 ще извърши съвпад с Венера У2 за него в твоя 6д; Луната У5 за теб (У11 за него)е с последен аспект съвпад със Сатурн У11 за теб, което показва, че ще продължите приятелството.

 :19: Трябва да съм особено тъпа ако продължа нещо с тоя, дето ме мотае за преден път:) Засега всичко ми изглежда тотално приключило. Ако има развитие ще докладвам :)  :-*

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4048 -: Август 23, 2015, 03:21:43 pm »
Ще взема ли държавните изпити тази година?  ::)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4049 -: Август 23, 2015, 04:48:12 pm »
Ще взема ли държавните изпити тази година?  ::)
Луната на асц прави разходящ квадрат с Юпитер, твой У и сигн. на висшето образивание, в 9 дом, домът на висшето образование и ще направи квадрат с Меркурий, сигн. на изпитите. Слънцето в съвпад с Юпитер в 9 дом - ясно, че цялото ти внимание е насочено в тази област в момента. Луната също така така прави точен квадрат с  Нептун м 3 дом. Според мен няма да го вземеш и ще имаш проблеми с документи по полагането му.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми