Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038319 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4125 -: Септември 02, 2015, 05:19:30 pm »
akruks:
Цитат
Може и да успее, с помощта на приятел- Луната прави последен хармоничен аспект със Сатурн и са до кардинална ос.
Мерси, Акрукс. Така и стана.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #4126 -: Септември 02, 2015, 06:17:44 pm »
Може ли да споделиш с каква оценка?
ова

Много измъчена тройка, но и на това съм благодарна :57:

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #4127 -: Септември 02, 2015, 06:37:45 pm »
Вчера получих неочаквано предложение от моя приятелка да се присъединя към нейни приятели за едно пътуване през декември. Обикновено не се колебая, дори първата ми реакция беше, ето възможност да избягам от себе си :)?! Днес тръгнах да си купувам билет и изведнъж се отказах без причина. Въпросът, на който търся отговор е: Ще пътувам ли до С.този декември?

Благодаря на всички, които ще ми помагат да разруша колебанието!!!
« Последна редакция: Октомври 18, 2015, 08:40:37 pm от Рада »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4128 -: Септември 02, 2015, 07:22:42 pm »
Вчера получих неочаквано предложение от моя приятелка да се присъединя към нейни приятели за едно пътуване през декември. Обикновено не се колебая, дори първата ми реакция беше, ето възможност да избягам от себе си :)?! Днес тръгнах да си купувам билет и изведнъж се отказах без причина. Въпросът, на който търся отговор е: Ще пътувам ли до Сенегал този декември?

Благодаря на всички, които ще ми помагат да разруша колебанието!!!
Колебанието при покупката на билета е от опозицията на ретро Нептун У3 с Юпитер У1, съу3, а внезапното решение да напуснеш дома, впускайки се в приключения с приятели, е породено от Уран на ИЦ.
Луната ще извърши тригон с Юпитер У1, У12, съУ3, а след това с Плутон У11, така че може да заминеш. Последният неисн аспект е опозиция със Сатурн съУ1, У2 в 11д- може да похарчиш повече пари от очакваното или да те мъчи носталгия, тъй като Луната е в 4д и естествен негов у-л.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #4129 -: Септември 02, 2015, 08:08:49 pm »
Вчера получих неочаквано предложение от моя приятелка да се присъединя към нейни приятели за едно пътуване през декември. Обикновено не се колебая, дори първата ми реакция беше, ето възможност да избягам от себе си :)?! Днес тръгнах да си купувам билет и изведнъж се отказах без причина. Въпросът, на който търся отговор е: Ще пътувам ли до Сенегал този декември?

Благодаря на всички, които ще ми помагат да разруша колебанието!!!

Ще пътуваш, но вероятно не така, както си планирала. Юпитер е в знака на 9дом, Луната прави тригон към Юпитер.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #4130 -: Септември 02, 2015, 11:15:31 pm »
Колебанието при покупката на билета е от опозицията на ретро Нептун У3 с Юпитер У1, съу3, а внезапното решение да напуснеш дома, впускайки се в приключения с приятели, е породено от Уран на ИЦ.
Луната ще извърши тригон с Юпитер У1, У12, съУ3, а след това с Плутон У11, така че може да заминеш. Последният неисн аспект е опозиция със Сатурн съУ1, У2 в 11д- може да похарчиш повече пари от очакваното или да те мъчи носталгия, тъй като Луната е в 4д и естествен негов у-л.
Благодаря Akrus! Ще дам обратна връзка скоро! Заболо ми се е в главата, но нямам решение, само желание и вътрешно безпокойство. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4131 -: Септември 03, 2015, 02:53:10 am »
ова

Много измъчена тройка, но и на това съм благодарна :57:

Мисля, че ще закрепиш 3-ка. :)
Ее, поне тук оцелих оценка, че при Тренди още се дзверя къде сбърках.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4132 -: Септември 03, 2015, 03:08:13 am »
Вчера получих неочаквано предложение от моя приятелка да се присъединя към нейни приятели за едно пътуване през декември. Обикновено не се колебая, дори първата ми реакция беше, ето възможност да избягам от себе си :)?! Днес тръгнах да си купувам билет и изведнъж се отказах без причина. Въпросът, на който търся отговор е: Ще пътувам ли до Сенегал този декември?

Благодаря на всички, които ще ми помагат да разруша колебанието!!!
Верният отговор тук е свободната воля. ;)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #4133 -: Септември 03, 2015, 08:30:48 am »
Верният отговор тук е свободната воля. ;)

Благодаря на Таис и Теодор за включването!!!

Теодор, кой аспект определя свободната воля в хорарната карта?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #4134 -: Септември 03, 2015, 10:46:38 am »
Arkus как така не си разбрала вгинаги давам обратна втръзка знаеш го, а пиша отиваме в множествено число , но имам предвит , че никои не познавам лично ,какво махнах бебето и до сега нито стон нито звук,но ти ми се накара ,че пускам често хорар и за това си млъкнах .Не исках да ставам досадна , не че не ми се иска да знам дали в него има чувства към мен останали, но ти така ми се накара , че не се пускат толква често хорари,че предпочетох да си мълча и да чакам,а иначе още от предния форум винаги съм давала обратна връзка за хорарите си.
Давам обратна връзка по този хорар не заминах оказа се ,че нямало свободни места за сама жена в квартирата.Но истината е ,че се пробвам по други обяви и въпросът ми е ще замина ли за чужбина .

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4135 -: Септември 03, 2015, 01:43:09 pm »
Благодаря на Таис и Теодор за включването!!!

Теодор, кой аспект определя свободната воля в хорарната карта?
Не съм я поглеждал картата. Тя може да покаже дали ще имаш възможност да пътуваш, а не какво решение ще вземеш ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4136 -: Септември 03, 2015, 04:41:45 pm »
Давам обратна връзка по този хорар не заминах оказа се ,че нямало свободни места за сама жена в квартирата.Но истината е ,че се пробвам по други обяви и въпросът ми е ще замина ли за чужбина .
ще заминеш, като стане директна Венера ще ти потръгнат нещата

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4137 -: Септември 03, 2015, 06:38:24 pm »
Рада, пътуването има всички изгледи да е ОК, не изключително, но приятно и с нелоша компания.
Прав е Тео, че ти си слабата брънка, но вече малко по малко би трябвало да излизаш от ступора - макар и още заточена, поне вече изгарянето от Слънцето отминава. Както и да е, изглежда, че нигде няма да помръднеш, тъй или иначе..., а би трябвало. Пък и така ти се пътува :)! Хайде, беж! Надалече, наблизо, накъдето си наумиш.
De omnibus dubitandum est

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4138 -: Септември 03, 2015, 06:39:41 pm »
Ще започна ли работа до края на годината?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4139 -: Септември 03, 2015, 09:42:42 pm »
Ще започна ли работа до края на годината?
Луната У6 в 3д с последен аспект опозиция със Сатурн У1- няма да си намериш работа