Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039676 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #4335 -: Октомври 01, 2015, 04:22:23 pm »
Яя, за на̀учна конференция ли става дума или с професионална насоченост?

Научна е, Рептиле, научна и е по професионална тема... То при мен разлика няма. Поне Луната е в Близнаци. Но Марс У7,6 ми е върху Юпитер У3, 5 и е в опозиция на Меркурия, а транзитния Мерк ми е в 12д.
Малко съм спечена, че ми е за сефте, а много мозък ще има там. И аз - видяла жабата, че подковават коня... Ама като ме поканиха не можах да откажа.
« Последна редакция: Октомври 01, 2015, 04:25:25 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4336 -: Октомври 01, 2015, 10:28:03 pm »
Яя, не виждам нещо, което да подсказва блестящо представяне, но няма и нищо, което да говори за излагация. Мисля, че конференцията кротко ще премине в симпозиум, тъй че не се коси :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #4337 -: Октомври 02, 2015, 12:27:04 am »
 :38: мерси
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4338 -: Октомври 02, 2015, 05:15:55 pm »
Моля за помощ по този хорар - "Х. лъже ли относно това, което знае за У.?" Въпросът го задавам аз - работя заедно с Х, а У е ученик. Назовала съм ги по имена.

Въвлечена съм в една ситуация, в която ми е много интересно да разбера кой лъже ::) Засега всичките ми подозрения клонят към Х, но май хорара показва обратното :o

PS. Може би правилно не задавам въпроса, но не знам как по-ясно да го формулирам.
« Последна редакция: Октомври 02, 2015, 05:20:22 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4339 -: Октомври 02, 2015, 06:47:07 pm »
Моля за помощ по този хорар - "Х. лъже ли относно това, което знае за У.?" Въпросът го задавам аз - работя заедно с Х, а У е ученик. Назовала съм ги по имена.

Въвлечена съм в една ситуация, в която ми е много интересно да разбера кой лъже ::) Засега всичките ми подозрения клонят към Х, но май хорара показва обратното :o

PS. Може би правилно не задавам въпроса, но не знам как по-ясно да го формулирам.
Дори да не е назован по име Х е по 7д, като твой колега. Неговите тайни са представени от Луната в близнаци в 10д. до МС,  в разходящ квадрат с Нептун съУ1 на У. (все пак има нещо фалшиво, което не е на показ в У.) и в сходящ квадрат с Юпитер У10, съУ1 на У.- с разкриването на тайната Х. ще орони репутацията на У. Марс У2  е извършил квадрат със Сатурн у1, у12 на У.-  с укриване на пари ли е свързана проявата на У.? Мисля, че Х не лъже.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #4340 -: Октомври 02, 2015, 07:06:36 pm »
ОВ
Събитието прерасна в симпозиум, моята тема разбуни духовете и в кулоарите ми казаха, че ако пиша дисертация по темата вероятно няма да бъда допусната до защита, тъй като тезата ми все още не е особено популярна, предвид световната конюнктура :-))) Но се оказа, че повечето я споделят,но се притесняват да го направят публично ;-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4341 -: Октомври 02, 2015, 08:07:13 pm »
Дори да не е назован по име Х е по 7д, като твой колега. Неговите тайни са представени от Луната в близнаци в 10д. до МС,  в разходящ квадрат с Нептун съУ1 на У. (все пак има нещо фалшиво, което не е на показ в У.) и в сходящ квадрат с Юпитер У10, съУ1 на У.- с разкриването на тайната Х. ще орони репутацията на У. Марс У2  е извършил квадрат със Сатурн у1, у12 на У.-  с укриване на пари ли е свързана проявата на У.? Мисля, че Х не лъже.

Благодаря!
Да ти кажа, не ми се струва много читава колежката Х, въпреки всичко. Не е с пари проявата, а с не присъствие в уч. часове. И представяне на фактите и причините така, че и двете казват противоречиви неща. При по-дълъг разговор с Х и по-различно задаване на въпросите усетих объркване от страна на Х. Тотален сериал ;D


WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4342 -: Октомври 02, 2015, 08:22:47 pm »
А. има ли стаени негативни чувства към мен, които прикрива. Например неприязън, яд, омраза. И дали отношенията ми с този човек окончателно са приключили, дори на приятелско ниво. От дълго време тези отношения  "висят" неизяснени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4343 -: Октомври 03, 2015, 02:57:12 am »
Да ти кажа, не ми се струва много читава колежката Х, въпреки всичко. Не е с пари проявата, а с не присъствие в уч. часове.
А, то било колежка, аз в мъжки род коментирах  :)
И пак с пари е свързано, нали за 5 неизвинени отсъствия спират детските надбавки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4344 -: Октомври 03, 2015, 03:01:45 am »
А. има ли стаени негативни чувства към мен, които прикрива. Например неприязън, яд, омраза. И дали отношенията ми с този човек окончателно са приключили, дори на приятелско ниво. От дълго време тези отношения  "висят" неизяснени.
Чувствата на А. към теб са приятелски- Венера У1 за теб в негов 11д и във взаимна рецепция със Слънцето У11

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4345 -: Октомври 03, 2015, 02:52:45 pm »
akruks, мдаа права си! Това ми отбягна, защото при проверка на дневника отсъствия не забелязах, а ученичката де факто я няма! Странна практика за "задържане" на ученици - не се пишат отсъствия, за да не се спират детските, но постоянно се пишат слаби оценки :o Откъдето пък се получава и пълна демотивация за учене.
*гати и кривото образование в тая държава!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4346 -: Октомври 03, 2015, 03:17:00 pm »
Мерси, акрукс.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4347 -: Октомври 03, 2015, 04:31:25 pm »
Детето ще бъде ли доволно в тази ясла? (Питам, че баща й държи да я местим)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4348 -: Октомври 03, 2015, 04:36:32 pm »
Свеки ще продаде ли апартамента най - накрая...  :91:  приличат си с горната, защото зададох въпросите в рамките на 2 мин...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #4349 -: Октомври 03, 2015, 07:13:57 pm »
За да е радикална картата в рамките на три дни може да се задава само един въпрос. Хайде, и по един на ден да е....но през две минути - това е несериозно.

Според мен радикална е само първата карта за детето. То е описано от ретро Мерк в твоя 8 дом. Ще прави и квадрат със Сатурн, по-нататък и опозиция с Уран. Не, няма да му е добре. Може да се бунтува и да не приема да ходи в другата ясла.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.