Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120367 пъти)

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #735 -: Февруари 11, 2023, 07:57:25 am »
Сега сме на село, като се приберем ще търся пак по кутиите.... благодаря!

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #736 -: Юни 29, 2023, 10:05:11 am »
Здравейте. Издирваме едни стикери за кола. По картата,това ,което видях доколкото разбирам отговаря на последното място ,на което са видени - кухня, мивка, рафт , новопостроена сграда- бяха точно там, във външната ни лятна кухня над мивката. Виждам,че Ас и Меркурий им предстои съвпад - дали ще ги намерим ? Търсим ги на мястото от картата - няма и няма ... Никъде около мивки,вода, баня...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #737 -: Юни 29, 2023, 11:11:23 am »
Меркурий в рак е изгорен от Слънцето, не се виждат, може да са паднали зад нещо, под нещо, огледало или друго лъскаво, светещо тяло. Югоизток като посока. Луната е с последен аспект квадрат с Марс в 1ви дом, може да ги намерите, заради ъгловата Луна, но според мен, ще са повредени. След около 4ед време ще има развитие по въпроса. 4часа,4 дни
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 11:14:04 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #738 -: Юни 29, 2023, 06:21:37 pm »
Здравейте. Издирваме едни стикери за кола. По картата,това ,което видях доколкото разбирам отговаря на последното място ,на което са видени - кухня, мивка, рафт , новопостроена сграда- бяха точно там, във външната ни лятна кухня над мивката. Виждам,че Ас и Меркурий им предстои съвпад - дали ще ги намерим ? Търсим ги на мястото от картата - няма и няма ... Никъде около мивки,вода, баня...
Меркурий е в 11д и далеко от АС, може би го бъркаш с Венера на АС
Луната е имала последен съвпад с Марс в Лъв - били са в ръцете на човек от семейството – твоя баща, на мъжа ти майката или негов брат/сестра
Югоизточна посока, на средно ниво, на място където се пазят делови документи и финансови отчети, членски карти, вещите на майката/на свекъра, клубни помещения... Последният аспект е секстил с Плутон, който владее 4д., ще се намерят след по-интензивно търсене

А по предния въпрос има ли развръзка, че не даде ОВ
Сега сме на село, като се приберем ще търся пак по кутиите.... благодаря!
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 06:26:23 pm от akruks »

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #739 -: Юни 29, 2023, 10:50:58 pm »
Акрукс, не, не го намерихме пъзела , но цялата карта и всичко,което писахте "говори" сякаш за книжката му пожарна. Точно там в описанието се намираше тя. Също така на местата,описани в днешния хорар , се намираха едни капачки за джантите . Но самите лепенки ги няма. Като че ли отново картата показва подобен предмет на търсения,но не точно той.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #740 -: Юни 30, 2023, 05:37:37 pm »
Акрукс, не, не го намерихме пъзела , но цялата карта и всичко,което писахте "говори" сякаш за книжката му пожарна. Точно там в описанието се намираше тя. Също така на местата,описани в днешния хорар , се намираха едни капачки за джантите . Но самите лепенки ги няма. Като че ли отново картата показва подобен предмет на търсения,но не точно той.
Предната карта не помня, но в последната търсената вещ е до друга вещ, кръгла, свързана с превозно средство, жълт или златист цвят и картата показва забавяне при намирането, ще е нужно по-усилено търсене, но ще се намери търсеното

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #741 -: Юни 30, 2023, 10:32:08 pm »
Според майка ми ги е изхвърлила без да иска, но аз не виждам в хорара да са на боклука . Не че много разбирам ,но уж от това,което гледах .... Ще кажа утре на мъжа ми да търси до нещо кръгло .. а според теб близо ли са до вода, мивка, баня?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #742 -: Юли 04, 2023, 11:10:12 am »
Weswes, Меркурий,търсеното, върви към изгаряне, скриване от Слънцето, т.е. търсещия/-те или върви към съвпад, значи е близо до теб, под теб. В следващ дом, в рамките на седмици, трябва да бъдат открити, според мен, но ще са увредени. В портфейл,  близо до пари, подарък,  нещо, което носи късмет. Луната може да ви свърже, но преди това прави аспект със Сатурн и Юпитер, някой друг може да ги намери, преди вас.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #743 -: Юли 04, 2023, 11:24:15 am »
И последния аспект  на Луната е квадрат с Марс у4, който се намира в 1-ви, причината за нарушената цялост е в питащият, както и трудното откриване или ненамиране.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #744 -: Октомври 25, 2023, 05:54:20 pm »
Липсва ми пръстен,не е ценен,голям,метален,но е със специален камък-синьо/зелен.
Накитите са в една кутия в шкаф в спалнята.Сменям ги често,гривни,обеци,пръстени,такива дребни неща.Дрънкулки.Незная защо съм бясна.Отварям кутията,за да оставя/взема едни обеци,дори не помня защо ....и пръстена го няма там.
Къде е.
Бях на масаж ,преди седмица,или две.Може там да съм го оставила,свалям гривни и пръстени .Като гледам Луната в 12дом и Венера в 6ти-не го виждам,скрит е.Нищо не ми хрумва,нищичко.........асц на хорара е съвпад с наталния ми Марс. ;D
« Последна редакция: Октомври 25, 2023, 06:08:01 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #745 -: Октомври 25, 2023, 06:18:01 pm »
Ами може и в ролята на Пепеляшка да си го изгубила.Свалила, докато чистиш нещо..оо..баня,стъклена витрина,огледало,чаши,бутилки,аптечка..Пияна си била и не помниш,даа :D С Нептун и Луна в 12 е ясно. ;D Но и масажното легло се вързва,съвр.опция на стаята на болния по Дева. ;) Северозапад къде е,аз не се оправям с посоки. Но все пак мисля,че по повод слугинаж е махнат,да си запирала нещо на ръка и си го сложила на шкафче с козметики,пасти?
« Последна редакция: Октомври 25, 2023, 06:21:18 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #746 -: Октомври 25, 2023, 10:42:10 pm »
Ребека,благодаря!
Мъжа ми каза,че е видял пръстена ми в селската къща,която е в северозападна посока,в банята,която е със северозападно изложение,в плетена кутия,където държа четки и пасти за зъби,до прозореца :).
И сега се сещам,че наистина когато отидохме там,аз го оставих в банята,защото трябваше да засадя едни рози,и други пепеляшкови неща,като изнасяне на зеления отпадък и всякакви боклуци.И,да пих през онзи уикенд и едва се изкатерих до стаята за спане :D
Направо изби рибата дет се вика! 8)
Сега чакам събота с надежда ,че като отида в дивия северозапад,ще го намеря(пръстена) ,там,в банята до прозореца,в кутията до пастата за зъби. :-*
Може и да те поканя на гости,когато свършим с ремонта и обзаведа стаите за гости.Обмислям го. ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #747 -: Октомври 25, 2023, 10:48:41 pm »
И,да пих през онзи уикенд и едва се изкатерих до стаята за спане :D  ;D Знаех си. Ако ще ме каниш по-добре да полегна на реката, като се напия не се катеря добре, по-лесно ми е да се търкулна.  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #748 -: Октомври 25, 2023, 10:55:02 pm »
Ще те поканя през някой летен топъл месец,ще напалим огъня на двора,направила съм кръг от камъни и ще се пробваме за нестинарки,ще се нафиркаме жестоко и ще гледаме звездите ,там са в изобилие,излегнати на поляната,щом не можеш да изкачиш неколко стъпала ;)....
Направо идилия.
Може да направим форумна сбирка/конференция и с още съфорумки.......поляната е голяма. :D

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #749 -: Октомври 25, 2023, 11:01:48 pm »
Сафо, да не излезем съседки накрая  8) стискам палци за пръстена и да ти се хванат растенията.