Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304485 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1245 -: Януари 29, 2017, 11:16:45 pm »
Благодаря, Алена  :08:
Не се надявам много на прогресии, но с участието на Марс и Луната може и да дадат събитие. Не бих казала, че ми е скучно...по-скоро потиснато. Сега ще има едно затъмнение близо до градуса на Слънцето ми, но точно него не го чакам с нетърпение :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1246 -: Февруари 06, 2017, 09:13:47 am »
Днес Юпитер се обръща ретроградно  на 23 градуса Везни, и така до 9 юни, когато се обръща и става отново директен от 13 градуса Везни.

При мен се обръща в полусекстил в градуса на Сатурн, а после става директен в градуса на Венера с куинконс. Полусекстилът е слаб аспект, мисля, че няма да има нужда да го броя, но куинконсът е аспект на напрежение и компромис. Вероятно ще се наложи да се съобразя. Домовете са от 12д към 7д. От кардинален знак в падащ дом към фиксиран знак в кардинален дом. Засягат се взаимоотношенията, ценностите и притежанията - Везни-Венера-Юпитер.

Какво може да е? Нямам намерение да ходя в чужбина или да работя с чужденци.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1247 -: Февруари 06, 2017, 09:26:35 am »
При мен се обръща в сесктил с МС - но аз по кариерната тема имам събития и съм в очакване на развитие :) Ретроградието приключва на единия връх на таото ми - в съвпад с нат.Плутон в 7 дом, опозиция на нат.Юпитер в 1 дом и квадрат към нат.Меркурий в 10 дом, до К11. Може да ми прекратят договора, например  :012: Или да има напрежение по темата.



Yaya, ще видя картата довечера, но защо пък чужбина? По-скоро можеш да се освободиш от напрягащи контакти и взаимоотношения.
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1248 -: Февруари 06, 2017, 09:36:31 am »

Yaya, ще видя картата довечера, но защо пък чужбина? По-скоро можеш да се освободиш от напрягащи контакти и взаимоотношения.

Въпросните отношения, чието прекратяване дебна от 1г :) Комбинирано с ЛЗ в 10д, отново в полусекстил със Сатурн и тригон с Нептун, който в момента е затиснат от транзитен Сатурн...
Преди 12г в период на ретро Юпитер отново се разделихме с този човек.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1249 -: Февруари 06, 2017, 11:06:12 am »
А, спомням си, че стана въпрос в друга тема  :)

И при нас се започна - птри час с голямата ножица - даже погледнах в колко часа точно е обръщането ....еейййй, все едно са го чакали Юпитер да се обърне и да сервират първата порция  :012:

Сега се загледах, че при мен днес Слънцето е в точна опозиция на Луната и квадрат към Венера ....  ;D паметен ден :) А иначе баща ми има РД - изобщо не съм гледала синастрията ни, но явно сме с опозиция Слънце-Луна. Малко офф топик, но Слънцето му е в моя 12 дом и .... определено в живота ми е бил винаги някак "в сянка". Не натрапчив, не намесващ се ...
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1250 -: Февруари 06, 2017, 11:21:07 am »
И моят баща има рожден ден днес :) Слънцето му е в моя 6 дом. Същият е - тих, кротък, все да обгрижи другите. От наблюдения и спрямо други хора вече започвам да оформям извода, че мъжете Водолеи са си такива :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1251 -: Февруари 06, 2017, 12:06:57 pm »
Алена, не знам... сега се загледах, че 2005г, когато се обръща ретро, съм имала транзитен СЛВ на К7 и върху У5 Нептун са били Плутон и Марс, а се обръща в 18гр Везни, където нямам нищо.
После тръгва директен в градус на Меркурий и тр ЮЛВ в съвпад с Плутон - точно когато се загаджваме с бившия съпруг - Скорипон. И Сатурн тригон Слънце и квадрат Луна.

А сега с такива точни градуси ми е много интересно какво ще се случи. Сега имам тр. СЛВ върху Юпитер точно, а Сатурн пък е квадрат Слънце и тригон Луна :))) и е върху У5 - за 1000ден път.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1252 -: Февруари 06, 2017, 01:08:42 pm »
Днес понеже съм се отдала на самосъжаление и мрънкане 'ше се поизходя и в тази тема, после ще се изтрия. Искам само да кажа, че също, както онази мижитурка Сатурн, дето ми прави уж големите тригони и нищо не ми дава, Юпитер ми прави големите опозиции и също нищо не ми дава.


Юпитер  е в знака на падение на Слънцето и заточение на Марс, качествата им няма да бъдат подкрепени от него ,юпитер везни няма  достойнства в този знак,няма необх.сила
огнена планета във въздушен знак повече обмисля,разсъждава,отколкото действа
юпитер е диспозитор на сатурн , той как да даде с тригони,когато диспозитора във везни е без корона,а тр.юпитер при опозе,пак дава,но не това което искаш или просто обстоятелства ти пречат да се възползваш от възможностите

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1253 -: Февруари 06, 2017, 02:56:55 pm »
Преди два дни този педалист Юпитер, преди да врътне обратно в опозиция към Винетката ми, подкрепен от тригон нa Сатурн, който ми е в каре към Слънцето, а този гей в куинкунс, ми натресоха глоба за  куче без повод. Глобата ще е двойна, защото кучетата са две и съм бясна, защото трима нещастни педерастчета -двама общинари и едно изпразнено пацулче в полицейска дрешка ми изcкочиха в засада ,незнайно откъде, баш когато се прибирам от дълга разходка и пускам кучетата до блока ми без да спирам -преминавайки, прибирайки се, почти на прага. Бях бясна и доста виках, държах се арогантно, но едвам се сдържах, защото исках да ги бия всъщност, заради туй мисля ми спретнаха акт. На база на собственото си комплексирано его, нищожество, че  една жена им е крещяла без всякakво уважение а те ,като най-големите мишки се криеха и ми напuсаха акт точно на входа, където притежавам част от земята и плащам данъци за жалките им 300левови заплатки .Но да, те се реваншираха за жалката си поругана същност слагайки ми несправедлив акт на стойност 1 3 от заплатата им вероятно. Бясна съм ,защото това не са кучета които излизат само за 3 минути да акат зад блока, а са разхождани ежедневно  с часове и по някакъв малшанс обират парсата за други прегрешения. При това те не са мои и не наторяват ежедневно междублоковото пространство. Първо питаха за чипове после за документи, но не гледаха документи ,нито чипове а ми спретнаха постановка, че ми правят полицейска проверка. Всичко се разви на лична основа, този филм на жалки комлексирани мъжлета към една жена съм го гледала неведнъж.. Тр Марс е бил ву Меркурия натален а тр Меркурий в каре към наталния Марс в Овен. Педерасти, два дни исках да ги бия ,особено ако можех да хвана малкият нещастник без униформа и да да го довърша от унижение набивайки го. Та това за щедрия чичак Дупитер и за другия нещастен г ъ з Сатърчу. Да им се взривят кривите небеса дано Педалисти!!!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1254 -: Февруари 06, 2017, 03:04:09 pm »
И при мен Юпитер е в опозиция с Венера, прави и съвпад със СЛВ в 11 дом. Дотук нищо.

Преди малко се чухме с една бивша колежка, която излезе в майчински миналата година и така пътищата ни се разминаха. Откъм свободно време все нямахме синхрон. И сега си мисли, че съм ѝ била сърдита. Няма такова нещо. Но наистина трудно ми се получават приятелства с жени, които говорят само за бебета и домашни грижи. Сигурно защото аз съм изпуснала влака.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1255 -: Февруари 06, 2017, 04:24:36 pm »
А, аз като имам 2 деца - да не мислиш, че с приятелките си говорим за памперси и пюрета ;D :29: :engel016:  ... Но на бебешка тема - мога да вляза в разговор, за разлика от преди децата  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1256 -: Февруари 06, 2017, 04:31:10 pm »
Алена, ти си друга класа. Аз живея в малко по-различна среда и тук такива като теб /и като мен/ са изключение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1257 -: Февруари 14, 2017, 06:39:38 pm »
Тр. Юпитер опозиция Венера донесе финансово разточителство.  :012: Подарък за този, за онзи, за меееен... хахаха останах без парици.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1258 -: Февруари 14, 2017, 06:58:24 pm »
Нормално да се прояви така  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1259 -: Юни 17, 2017, 09:35:47 pm »
По повод транзита на Юпитер, и аз да споделя, това, което ме осени от вчера ...В момента Юпитер е кацнал върху У6 дом Уран...очертава се смяна на работата, момента вече е назрял...събрах си всички неща от работата преди няколко дни и от вчера си припомних точно какво ми се е случило преди 12 години пак при транзит на Юпитер върху Уран.. просто пак смених работата и по същото време си събрах багажа, просто седя и се чудя  на  случващото се....