Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304425 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1050 -: Септември 12, 2016, 02:21:11 pm »
Тери, ако спорта не импонира на темперамента ти, не се мъчи и го замени с танци, да уважиш знака. :)

Марс ми е във водолей, ако не е сурово по сатурновски не дава резултат :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1051 -: Септември 12, 2016, 02:51:56 pm »
По везни и венера не е ли да се търкаляш с другарче в леглото -леко и приятно танците са по-уморителни и по нептун? :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1052 -: Септември 12, 2016, 03:26:09 pm »
Валсът си е точно по Юпитер във везни, бавно и долепени един до друг. И после едно парче торта Шварцвалд (никъде не я правят вече) и го отработихме дупитера :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1053 -: Септември 12, 2016, 03:36:59 pm »
Юпитер във Везни, ясно! Дайте Юпитер в скорпион, тва ме вълнува ;-)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1054 -: Септември 12, 2016, 03:44:02 pm »
Оо  не валсът е много скучен и се правят едни квадрати иначе за тортата звучи добре ама аз не ги разбирам отскоро реших че ми се приядоха ама то било забранено но ако съм жива на 80 може да си позволя и без това ще ме кремират няма да се тревожа дали ще се побера в саркофага или ще ми сковат поръчков мирцедес към отвъдното ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1055 -: Септември 12, 2016, 03:54:51 pm »
Юпитер във Везни, ясно! Дайте Юпитер в скорпион, тва ме вълнува ;-)

Е, чакай след една година. Ти май не можеш да търпиш да се обсъжда нещо различно от това, което теб те вълнува. Форумът не се върти около твоите транзитни, прогресивни и синастрични преживявания.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1056 -: Септември 12, 2016, 04:16:31 pm »
По везни и венера не е ли да се търкаляш с другарче в леглото -леко и приятно танците са по-уморителни и по нептун? :012:

Юпитер във Везни/7-ми дом, може да ти даде съвет или да те  образова как да се (о)търкаляш с някое и друго пионерче в лагерното бунгало, но няма търпението  и намерението, да  се заиграва( обвързва) с някой друг. Обикновено "търкалянето" не се получава, защото другото пионерче не отговаря на изградения образ на "културно, религиозно, с ценз и класа, светски маниер" в очакванията на Юпитер Везни, с превес на Юпитер в 7-ми.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1057 -: Септември 12, 2016, 04:22:48 pm »
 :38: Рени, развесели ме  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1058 -: Септември 12, 2016, 04:44:33 pm »
Делфин, такива са фактите. Попитай някой, който има Юпитер във Везни и/или в 7-ми дом- често на  хората с това разположение, убежденията и разбиранията за връзките, в частност и "търкалянията" са в противоречие с тези на другите и оттам "греда" в партньорствата. При добре поставени Венера/Марс, тези хора ще имат възможност все пак да изследват тази си "(о)божествена  арогантност" по отношение на връзките, позволявайки  на някой друг да им осигури качествата, които не притежават, за да се свържат с "обикновените " човешки създания. В противен случай стават едни от най-добрите съветници, консултанти, даже и юристи и то точно в брачните дела и близки взаимоотношения. Юпитер винаги дава възможности, и винаги може да извлече "голямото" от "малкото", но не и без да си схванал философията му за "даването". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1059 -: Септември 12, 2016, 05:06:03 pm »
Как да кажа...на греда не съм попадала, имала съм и имам малко и дълги връзки, без особени паузи
Венера ми е в квадратен знак, марс-секстил юпитер

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1060 -: Септември 12, 2016, 07:52:24 pm »
Дами и господа,бихте ли коментирали опозицията на Юпитер,която ми предстои...нямам спомен за ярко събитие от преди 7г...ще мине през повечето ми натални планети в близките 3 години.Но Юпитер не ме плаши...на фона на заформящите се квадратури от Плутон и Сатурн...чакам и опозицията на Уран...както и да е...

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1061 -: Септември 12, 2016, 09:16:48 pm »
Е, чакай след една година. Ти май не можеш да търпиш да се обсъжда нещо различно от това, което теб те вълнува. Форумът не се върти около твоите транзитни, прогресивни и синастрични преживявания.
Ама Юпитер ми каца на аксцедента... ще се пълнее и т.н.
Юпитер в Скорпион... Време е за работа и постъпления. Малко повече агресивност след лежерния период във везни.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1062 -: Септември 12, 2016, 09:26:15 pm »
Дами и господа,бихте ли коментирали опозицията на Юпитер,която ми предстои...нямам спомен за ярко събитие от преди 7г...ще мине през повечето ми натални планети в близките 3 години.Но Юпитер не ме плаши...на фона на заформящите се квадратури от Плутон и Сатурн...чакам и опозицията на Уран...както и да е...

Юпитер в опозиция на Юпитер
Повратна точка в кариерата Ви. Нещата, които са започнали преди шест години, получават ново развитие и плановете се променят. Възможно е постиженията Ви да достигнат известен връх, да получите най-накрая насърчение и да продължите в същата посока. Променяйте темпото и насоката на действие само след трезва преценка, защото последиците са доста трайни.
Няма страшно и аз ще го имам след година, но Юпитера ми ще прави квадрат със Сатурн в 11 дом и Луна  в 4 дом... Както се казва ще има пари, но и ще се пръскат за любов и близки хора :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1063 -: Септември 12, 2016, 09:42:06 pm »
На фона на юпитеровия цикъл се случват други астрологични събития. Но на прима виста, ако гледаме позицията, силата и аспектите на Юпитер в радикса, не би трябвало да носи сътресения и нестабилност. Отчетено с прецесия има знакова квадратура с Марс и той повече мъти водата, но благотворното влияние на Юпитер доминира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1064 -: Септември 12, 2016, 10:16:47 pm »
Извинявай Матеос,защо кариерата?Не е ли замесен 9Д и 5Д?И 3Д също?Аз не ги свързвам с кариерата...