Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304497 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1170 -: Октомври 10, 2016, 04:16:50 pm »
Не знам какво става, не мога да си го обясня, но всякаш целия ми хъс за работа се изпари за миг. Няма конкретна причина или нещо по-различно от преди.

То не е само до емоционалния стрес и липсата на признание. Юпитер/СЛВ ти минаха пред знака на ДС - каква е била перспективата? Ако в рамките на тоя период си усетила, че няма такава, нормално е рязко да се изпарят вярата и ентусиазмът. Юпитер в транзит през ДС има за цел да разшири перспективата, а не да те превръща в дребна кабинетна писарушка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1171 -: Октомври 10, 2016, 05:01:26 pm »
Права си, Лили!

Уф, не знам вече много объркана се чувствам, не знам какво да правя - да продължа ли, да се откажа ли, здрава ли съм, какво става с мен, какъв беше смисълът до тук, какво постигнах и т.н. Ряпа да яде тр. Нептун през АС. Голяма вътрешна криза ми се струва това Сатурново завръщане съчетано с опозициите на тр. Юпитер, поне за мен. Добре че поне го приемам за момента малко по сдържано и не толкова емоционално.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1172 -: Октомври 10, 2016, 05:05:53 pm »
Уф, не знам вече много объркана се чувствам, не знам какво да правя - да продължа ли, да се откажа ли, здрава ли съм, какво става с мен, какъв беше смисълът до тук, какво постигнах и т.н.

Натрупала си много ценен опит, сама го казваш. Но всяко нещо си има начало и край. Докато не ти стяга осезаемо около врата, докато имаш още малко въздух, можеш да продължиш, ако смяташ, че има още какво да се "вземе" от престоя ти там. Но понякога счупените зъби не си заслужават, ако натрупаният опит не може да се конвертира в по-добра перспектива.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1173 -: Октомври 23, 2016, 08:56:54 pm »
Изядох 4 филии със сладко от сини сливи... Всичко ми е вкусно. Благодаря на Юпитер за този апетит, но....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1174 -: Октомври 23, 2016, 08:58:02 pm »
Изядох 4 филии със сладко от сини сливи...

Аз изяждам по един буркан, без да имам Юпитер на Асцендента! :D  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1175 -: Октомври 23, 2016, 09:05:58 pm »
Аз изяждам по един буркан, без да имам Юпитер на Асцендента! :D  :lol_hitting:
Не знам... Като го гледам до месец ще яхне плутона ми. Би трябвало да е лош аспект, но Плутон ми прави секстили със сатурн.. венера нептун и сигурно няма да спра да ям. Дано да ме удари някоя любов тогава да спра да ям. Венера в 3 дом, Сатурн в 11...

Оле и транзитен Сатурн в тригон с натален...
Май ще имам пеперуди в стомаха :D
« Последна редакция: Октомври 23, 2016, 09:11:44 pm от mateosf »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1176 -: Октомври 23, 2016, 09:20:59 pm »
Матео, погледни си дирекциите.  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1177 -: Октомври 23, 2016, 10:12:18 pm »
Май ще имам пеперуди в стомаха :D

Гледай да не се пръснеш преди да дойдат пеперудите... от толкова филии с конфитюр  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1178 -: Октомври 23, 2016, 10:36:30 pm »
Не знам!
Надявам се след РД да ми се случи нещо по хубаво. Две години все надолу са ми много. Но май и 4 лична година ще ми е шантава... и астрологически гледам е такава. Кат дойде Юпитер в Скорпион ще се оправим хаха. :-)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1179 -: Октомври 23, 2016, 10:40:38 pm »
Кат дойде Юпитер в Скорпион ще се оправим хаха. :-)

А аз тогава навярно ще виря шкембе, ще ми застане на Асцендента  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1180 -: Октомври 23, 2016, 10:54:41 pm »
А аз тогава навярно ще виря шкембе, ще ми застане на Асцендента  :012:

Ехаа :-)) На мен ще ми е във втори дом, всички ще сме доволни хаха самооо годинка още :-))

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1181 -: Октомври 24, 2016, 12:19:12 am »
Ни в клин, ни в ръкав - и аз по темата.

Юпитер ми управлява 6ти дом, а в натала ми е в съвпад със Слънце в 11ти в Телец.

От това или от друго, не знам, но по Юпитер, освен повече закръгленост тук и там и апетит (когато се проявява), друго няма!
Особено при съвпади се случват тези му "екстри".
Изобщо не вярвам в "щастливата" планета.  :d030:, но може да бъде добър фон за добро настроение при тригон например  :72:
« Последна редакция: Октомври 24, 2016, 10:31:05 am от lina »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1182 -: Октомври 24, 2016, 01:29:46 am »
Юпитер иска духовна храна. Ако сам си си отгледал храната с любов ще ядеш и няма да дебелееш. Ако мислиш негативно ще дебелееш. Транзитира ми в 6-ти от известно време и минах през няколко етапа на осъзнаване, заедно със Сатурн през 8-ми, който скоро ще направи точен възврат. Човек трябва да се грижи за себе си цялостно и ще получи много прозрения за другите. А другите сме ние.  :012: През 6-ти работа за другите, която ми носи само позитиви, дори и с негативите си. Извличам само най-доброто, след много труд и съвместна работа. Открих хиляди грешки в другите, които притежавам и аз и обратното. Но превръщам всико в положителната му страна. Опитвам се да мисля и да вкарам нещата в ред. Колкото по ядосани са другите, толкова по-спокойна съм аз. И когато аз съм бясна след това ми се връща със същото спокойствие. Има хармония, мир, за което съм благодарна.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1183 -: Октомври 24, 2016, 09:06:27 am »
Ни в клин, ни в ръкав - и аз по темата.

Юпитер ми управлява 6ти дом, а в натала ми е в съвпад със Слънце в 11ти в Телец.

От това или от друго, не знам, но по Юпитер, освен повече закръгленост тук и там и апетит (когато се проявява), друго няма!
Особено при тригони и съвпади се случват тези му "екстри".
Изобщо не вярвам в "щастливата" планета.  :d030:

Айде бе - съвпад слънце Юпитер е един от най-хубавите аспекти, които можеш да имаш в натала. Следващият е венера тригон Юпитер!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1184 -: Октомври 24, 2016, 09:41:37 am »
Юпитер иска духовна храна. Ако сам си си отгледал храната с любов ще ядеш и няма да дебелееш. Ако мислиш негативно ще дебелееш. Транзитира ми в 6-ти от известно време и минах през няколко етапа на осъзнаване, заедно със Сатурн през 8-ми, който скоро ще направи точен възврат. Човек трябва да се грижи за себе си цялостно и ще получи много прозрения за другите. А другите сме ние.  :012: През 6-ти работа за другите, която ми носи само позитиви, дори и с негативите си. Извличам само най-доброто, след много труд и съвместна работа. Открих хиляди грешки в другите, които притежавам и аз и обратното. Но превръщам всико в положителната му страна. Опитвам се да мисля и да вкарам нещата в ред. Колкото по ядосани са другите, толкова по-спокойна съм аз. И когато аз съм бясна след това ми се връща със същото спокойствие. Има хармония, мир, за което съм благодарна.

страх ме лови от такива постове:) не че няма  духовна храна, но проработка, наработка, изработка - няма, та  как духовно юпитер се е плъзнал през 2  :012: аз съм като черната златка "так- так"  :012: :012: искам събитие  не нюанс:)

имам тлъст екзалтирал юпитер и  през 10 - нищо само мераци, но често  юпитер дава  резултат,  след като напусне някой дом, тааа в 11  имаше реализация на 10