Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304621 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1290 -: Октомври 10, 2017, 11:34:02 am »
Може да не е лична, но е факт, че мине ли през АЦ-то 99% качват килца. Досега само един случай видях да отслабва...
Разпаднаха се квадратурите му към стелиума ми, докато беше във Везни  и ето само за две седмици видимо съм спихнала и отново съм си аз, просто какво чудо е това не зная, но Ура, че мина и замина.
Аз съм доволна от Юпи в Скорпион, преди 12 години ми беше хубава годината и лека. Все пак съм водно, та като пусне тригоните след седмица към стелиума ми мисля, че вече ще съм супер. Очаквам да имам повече работа с документи, повече стажове, повече курсове и т.н. Само се чудя по роднинските отношения дали ще има раздвижване.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1291 -: Октомври 10, 2017, 11:50:12 am »
На мен при преминаване през асцендента не ми помага за качване на кила, хем Юпитер ми е на трон.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1292 -: Октомври 10, 2017, 12:21:33 pm »
Весо, ти си с АЦ Водолей, къде се буташ към пълнеещите с него :D
за уточнения и аз съм с тронов Юпитер  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1293 -: Октомври 10, 2017, 12:37:33 pm »
Весо, ти си с АЦ Водолей, къде се буташ към пълнеещите с него :D
за уточнения и аз съм с тронов Юпитер  :)
Освен това, и със стелиум в Стрелец и не ме свърта на едно място.
Започни да ходиш на йога и фитнес и ще забележиш промяната.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1294 -: Октомври 10, 2017, 12:44:56 pm »
2006 година, с транзитен Юпитер през АС, и при мен беше спокойна. Преместихме се в по-просторно жилище, в по-хубав район, в идеалния център. Имаше и формално прехвърляне на наследствен имот на мое име, само на хартия /"гола собственост"/. Реално нищо не бях получила в ползване, само по документи станах собственик. В любовен план – спокойна връзка, след като най-силните страсти през 2005 вече бяха отшумели, но още не се усещаше инерция. В служебен – никакви постижения, спокойна и безперспективна работа, на тъпо място и в затворена среда. Голямата промяна дойде през 2007 – Сатурн през МС, това беше много значима и ключова година. Тогава положих основите, сега бера плодове.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1295 -: Октомври 10, 2017, 12:52:37 pm »
Може да не е лична, но е факт, че мине ли през АЦ-то 99% качват килца.

А защо според теб, хората искат да ги вижда света с повече килца, когато тр.Юпитер минава през АСЦ, 1 -ви дом ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1296 -: Октомври 10, 2017, 01:19:49 pm »
На Изток големият корем е бил признак на успеха, просперитета. Да изглеждаме значими в социума. ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1297 -: Октомври 10, 2017, 01:21:40 pm »
Като гледам и тука яденето става национален спорт ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1298 -: Октомври 10, 2017, 01:38:10 pm »
Някой има ли наблюдение при опозицията на тр.Юпитер с нат.Марс и Слънце. Аз имам такъв аспект в момента и не се чувствам особено комфортно. Марс и Слънцето са в съвпад в 9-ти,а Юпи транзитира през 3-ти. Натално Марс и Слънцето са в секстил с Юпитер.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1299 -: Октомври 10, 2017, 01:47:50 pm »
Освен това, и със стелиум в Стрелец и не ме свърта на едно място.
Започни да ходиш на йога и фитнес и ще забележиш промяната.
аз спортувам доста... с изключая на тази квадратура на 12 години, килата са ми доста ниски и винаги поддържам ниски килограми.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1300 -: Октомври 10, 2017, 01:48:57 pm »
А защо според теб, хората искат да ги вижда света с повече килца, когато тр.Юпитер минава през АСЦ, 1 -ви дом ? :)
Рени, е не може ли хората да те видят и по друг начин, да му се невиди ... Продължавам да мисля, че това може да се отработи по-друг начин и без качване на кила... Само дето още не съм узряла за това. Ще видим след 12години :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1301 -: Октомври 10, 2017, 01:55:35 pm »
Като гледам и тука яденето става национален спорт ;D

 :72:

А после казват, че България била под Сатурн.  :012:

С тая рецепция между Луната и Сатурн, при това в ъглови домове в картата на Аспарухова България народът отдавна трябваше да е пукнал от глад. Повечето наши астролози още я ползват за мунданни прогнози.

« Последна редакция: Октомври 10, 2017, 01:57:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1302 -: Октомври 10, 2017, 02:01:22 pm »
Родопис, аз затова попитах защо хората искат по този начин да изглеждат, явно си има причини. Няма такава закономерност, че Юпитер през АСЦ/ 1-ви дом "качва килограма', а Сатурн "сваля килограми ". Има тенденция, при натални предпоставки да следим кога Юпитер/Сатурн активират сигнификаторите за физическото ни тяло, кардиналните домове и да се погрижим в тези периоди да не се "разпускаме" или  "стягаме" прекалено. Затова споделих в предишния си коментар , че там , където е Юпитер ни е леко и не си даваме зор, защото вярваме, че нещата ще се оправят, случат от само себе си, при Сатурн точно обратното- толкова натискаме, защото смятаме, че нещото си там е важно , че на финала на сме на резервна гума- обикновено се разболяваме,а при Юпитер напълняваме-това е реакция, "отговор", не предопределеност. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1303 -: Октомври 10, 2017, 02:08:41 pm »
Юпитер не е каца със свинско със зеле ?!?
Българинът  се храни  с охота, защото  винаги ще е гладен, а ще е гладен, защото няма вяра.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1304 -: Октомври 10, 2017, 03:15:35 pm »
akruks, и аз не напълнях на първото му минаване през АЦ-то през 92-ра май беше. И при мен следващите два пъти когато минавеше над АЦ-то, годините ми бяха свързани с доказване, лично израстване, смяна на обстановка и оттам съответно повече стрес и напън. Аз Ви разбирам какво казвате относно действието му, но въпреки това все си мисля, че може да се отиграе по друг начин. И на мен сега докато транзитираше през Везни, Сатурн ми правеше квардатура към АСЦ... Но е факт, че на сатурновия възврат когато също не ми беше леко, една от най-съдбоносните години в живота ми досега, бях станала 48 кила на 168см защото от нерви и притеснения не ми беше до ядене... Щом обаче се намеси Юпитер става точно това, което akruks е написала- от нерви и притеснения, стрес- тъпчеш... Затова негодувам, не ми харесват тези изпълнения с тъпченето и затова си мърморя с убежданието, че има и друг начин, но явно в един материален свят, в какъвто живеем да си Дзен и да израстнеш духовно, а не телесно е трудно.