Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304643 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1650 -: Декември 03, 2019, 06:19:27 am »
От утре 02.12.2019 г. Юпитер влиза в знака на Козирог и ще продължи до 18.12.2020 г.

Как мислите, че ще повлияе това като се има предвид, че Юпитер в Козирог е в падение, а там ще срещне Сатурн и Плутон?
Транзита на Юпитер през знак Стрелец на всеки лично повлия различно.Планетата на оптимизмът и разширението какво ли ще разшири в козирог с този бум на строителството?Козирог е знак на властта,предполагам ще има гластност/дебати около личност с висок статус в обществото,особено при съвпада със Сатурн.Юпитер/Плутон възможност за огромни печлби при някои и  огромни загуби при други,не само на материално ниво.Възможно е да се ограничи вече потокът на бежанци/чужденци по балканските земи.Юпитер като мунданен господар на риби и стрелец,12 и 9 знаци ще транзитира през 10 знак,тайни ще излязат наяве за властимащи,нови философи ще получат изява/внимание,религиозни лидери ще са във фокуса на общественото внимание,борба за имоти и разпределяне на земя,строителни предприемачи ще се множат,банките ще трупат авоари,криза във властта ,газа,топлофикациите ,южен поток пак ще са в центъра на общ.дебати.И метрото софийско да не ни изненада с нещо..........

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1651 -: Декември 03, 2019, 01:34:49 pm »
Очаква се газова криза като през зимата на 2008 - 2009 г. Тогава обаче Юпитер вече е бил във водолей.

Руснаците спират газа през Украйна на 1 януари. Европа се готви за това, но при нас естествено не се коментира. Не знам находището в Чирен пълно ли е и докъде ще стигне.

https://www.segabg.com/category-first-page/evropa-se-gotvi-za-energiyna-kriza
« Последна редакция: Декември 03, 2019, 01:38:08 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1652 -: Декември 05, 2019, 06:33:42 am »
Очаква се газова криза като през зимата на 2008 - 2009 г. Тогава обаче Юпитер вече е бил във водолей.
Руснаците спират газа през Украйна на 1 януари
2008 беше световната финансова криза, тогава Юпитер беше в Козирог, където е в падение. За предстояща криза през 2020г отдавна се говори и обсъжда от експерти.
Мият Козирог у дома, без да е експерт по икономика и финанси, нито пък гледа звездите като мен, от миналата година ми говори същото, на база реални наблюдения какво се случва около него, като много нови брокерски офиси за недвижими имоти, цените на които ще се спукат от надуване (на наемите също), както и заложни къщи за изкупуване на злато, преди 2008 е било същото и 2008 вече ги даваха по новините цели семейства в кашони по улиците на Мадрид, загубили са работа- не могат да обслужват жилищни кредити и банките са ги изгонили. В Америка по това време бизнесмени се самоубиваха- за тях Козирог е 8д.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1653 -: Декември 05, 2019, 10:54:05 pm »
Финансови действия без  Венера няма.  Включете я някак и тогава тълкувайте финансовите кризи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1654 -: Декември 06, 2019, 01:26:45 pm »
Някой може ли да сподели за съвпада на Юпитер с Dsc.Събития случки ,имаше ли физическа изява.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1655 -: Декември 06, 2019, 02:15:36 pm »
Финансови действия без  Венера няма.  Включете я някак и тогава тълкувайте финансовите кризи. :)
Венера обикаля целия зодиак за по-малко от година, което означава, че се задържа в знак за по-малко от месец, а финансовата криза е година, с последици за години.  Банките са по Юпитер, а финансова криза без участие на банките няма!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1656 -: Декември 06, 2019, 02:25:21 pm »
Някой може ли да сподели за съвпада на Юпитер с Dsc.Събития случки ,имаше ли физическа изява.
върни назад 12г когато пак ти е бил на Дсц и в 7д- какво ти донесе

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1657 -: Декември 06, 2019, 02:51:43 pm »
Много ми е трудно да си спомня,за това питах,този път ще го следя и ще дам ОВ.Ако има нещо интересно,като събитие.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1658 -: Декември 19, 2019, 10:56:35 am »
върни назад 12г когато пак ти е бил на Дсц и в 7д- какво ти донесе

Ако правилно си спомням тогава ми е донесъл една голяма любов с мъж Козирог (асц. рак съм). Много бързо се случиха нещата, беше нещо като любов от пръв поглед (буквално), но и бързо приключи, тъй като той беше дошъл за малко, по-работа и трябваше да замине, чувствата не спряха, но беше загубена кауза ... :'( Още ми е мъчно, никога няма да забравя този човек ...Сега пак ще мине през ДСЦ, имам сериозна връзка, без брак, ще видим ...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1659 -: Декември 19, 2019, 02:16:30 pm »
То и моят асцендет е в Рак,но честно казано с моя късмет по отношение на мъжете,вече искрено се моля да не е любов,последната още ми държи влага и така като гледам,няма скоро да я преживея.
« Последна редакция: Декември 19, 2019, 02:18:19 pm от adelina »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1660 -: Февруари 02, 2021, 11:10:03 pm »
Има доста време дотогава ,но да питам....на някой случвало ли му се е  Юпитер да застане стационарен на АЦ и какво проявление е имал
 :)
Ац ми образува тригон в натала с Венера ,Юпитер управлява 1 и 10 дом
« Последна редакция: Февруари 02, 2021, 11:13:26 pm от julia »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1661 -: Февруари 03, 2021, 10:52:28 am »
Има доста време дотогава ,но да питам....на някой случвало ли му се е  Юпитер да застане стационарен на АЦ и какво проявление е имал
 :)
Ац ми образува тригон в натала с Венера ,Юпитер управлява 1 и 10 дом
стационарна планета съвпад с точка в натала има специално значение. Указва нещо.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1662 -: Февруари 03, 2021, 04:41:57 pm »
Има доста време дотогава ,но да питам....на някой случвало ли му се е  Юпитер да застане стационарен на АЦ и какво проявление е имал
 :)
Ац ми образува тригон в натала с Венера ,Юпитер управлява 1 и 10 дом
стационарна планета съвпад с точка в натала има специално значение. Указва нещо.
Да ,и аз така смятам,само че досега не съм обръщала особено внимание.Юни месец Юпитер ще застане стационарно ретрограден на АЦ,а по късно през август ще застане стационарно -директен в опозиция със Слъцето ми.В солара ,който ще за почне през август сол.АЦ ще е съвпад с Юпитер,а транзитен Юпитер съвпад с натален Ац

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1663 -: Февруари 03, 2021, 05:09:15 pm »
Юпитер е у1 и 10 домове,силен по знак,слаб по дом.На асц.щом идва от 10 дом,вероятно е да има нещо свързано със статуса,външен вид,Слънцето е в 6 дом ,в хармоничен аспект с Юпитер.Възможно е да се издигнеш в кариерата,да станеш по-заможна,Марс у2 дом е тригон с Юпитер също,събитие при родител.Племенници.Юпитер е по ритуалите,далечните пътувания,чужденци,нотариуси,висше образование при някой,внос-износ,адвокати и всякакви документални имотни сделки.Лели,чичовци -заради оста 6/12 домове.Слънце е мъжка фигура-баща,съпруг.Проблем с очите.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1664 -: Февруари 03, 2021, 05:36:17 pm »
Юпитер е у1 и 10 домове,силен по знак,слаб по дом.На асц.щом идва от 10 дом,вероятно е да има нещо свързано със статуса,външен вид,Слънцето е в 6 дом ,в хармоничен аспект с Юпитер.Възможно е да се издигнеш в кариерата,да станеш по-заможна,Марс у2 дом е тригон с Юпитер също,събитие при родител.Племенници.Юпитер е по ритуалите,далечните пътувания,чужденци,нотариуси,висше образование при някой,внос-износ,адвокати и всякакви документални имотни сделки.Лели,чичовци -заради оста 6/12 домове.Слънце е мъжка фигура-баща,съпруг.Проблем с очите.
Сафо ,благодаря ти много за отделеното внимание.Ще пиша,ако има проявление. :-*