Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304516 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #180 -: Юли 14, 2014, 08:32:31 am »
Аз пък от вчерашния тираж имам тройка :012:
Каква съм тройкаджийка :012:
Иначе,да пусна тото в годината два пъти.
Ще взема да зачестя.... :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #181 -: Юли 14, 2014, 08:34:45 am »
Все казвам "никога нищо не печеля", ама аз и не съм пробвала, нямам афинитет към игрите на късмета.

В сатурнова среда и по сатурнов начин съм възпитавана - "всичко се постига с търпение и труд".  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #182 -: Юли 14, 2014, 08:39:58 am »
Рядко пускам тото, но абсолютно винаги играя с едни и същи числа. Само веднъж преди около 4-5 години реших просто ей така да сменя числата и точно тогава излязоха моите числа - всичките!!! Джакпота беше 3 милиона и нещо...

Миии даже и не се ядосах, просто вдигнах рамене и го преживях...  :57: :57: :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #183 -: Юли 14, 2014, 08:49:02 am »
и при мен ще направи тригон със стелиума и ац като влезе в лъв. освен това сега е в сходящ аспект със слв, орбис около градус. не усещам нищо. трансформация на вътрешно ниво да, ама това си ми е заложено и в солара и продължава от доста време.
засегнати домове ще са 1, 10, 4, 5, 2, 12, 9, 3, 6...май почти всички  :)
дано да даде поне пътуване в чужбина  :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #184 -: Юли 14, 2014, 10:59:53 am »
Напоследък тр..Юпитер прави голям тригон от Д5,рак с нат.Хирон Д1 и нат.Венера д9стрелец.На точния тригон с Хирон/пепеляшков аспект,късметлийски /миналия тираж на тотото 6/42 имам 4четворки и 21 тройки-при положение че от дълго време не съм печелил,мисля има ефект.Надявах се на по вече,заради последно СЗ в Д2 опозиция на нат. ЛунаУ5 в Д8,но СЗ се изрази само в теглене на пари ,заради опасността за фалити на банките.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #185 -: Юли 14, 2014, 11:03:47 am »
Напоследък тр..Юпитер прави голям тригон от Д5,рак с нат.Хирон Д1 и нат.Венера д9стрелец.На точния тригон с Хирон/пепеляшков аспект,късметлийски /миналия тираж на тотото 6/42 имам 4четворки и 21 тройки-при положение че от дълго време не съм печелил,мисля има ефект.Надявах се на по вече,заради последно СЗ в Д2 опозиция на нат. ЛунаУ5 в Д8,но СЗ се изрази само в теглене на пари ,заради опасността за фалити на банките.

а натално 5 дом в какво състояние е ?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #186 -: Юли 14, 2014, 11:20:14 am »
Не е много цветущ,празен,у5 Луна паднала в скорпион Д8 Уж в съвпад на 9 * от Слънце паднало ,анаретно в края на Д7.Плутон У8,диспозитор на Луната съвпад с Юпитер.което е добре,но и Юпитер е паднал в дева .Лично аз смятам Уран,У11,Юпитер,Д9,У9,Венера,Д2,у2 във добри положения за по важни от Д5 ,лъв и Слънце-те отразяват само интензивността на игране,честотата и парите които се влагат,това е ,,да си пуснеш фиша,,участва в цялата история,но резултата.печалбата се определя от първите 3,напоследък гледам и Хирон и Парс фортуна .Луната поне е растяща .
« Последна редакция: Юли 14, 2014, 11:24:22 am от Oposit »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #187 -: Юли 14, 2014, 02:15:21 pm »
УжасТ!И как го преживя?Какви транзити имаше тогава?

Ааа ами аз много отдавна съм се научила да не се тровя за неща, които не мога да променя, тъй че ми беше все тая. По-скоро хората около мен трудно го преживяха  :043: :043: :043:... Не се сещам обаче кога изобщо беше за да видя транзитите.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #188 -: Юли 14, 2014, 04:10:12 pm »
Не е много цветущ,празен,у5 Луна паднала в скорпион Д8 Уж в съвпад на 9 * от Слънце паднало ,анаретно в края на Д7.Плутон У8,диспозитор на Луната съвпад с Юпитер.което е добре,но и Юпитер е паднал в дева .Лично аз смятам Уран,У11,Юпитер,Д9,У9,Венера,Д2,у2 във добри положения за по важни от Д5 ,лъв и Слънце-те отразяват само интензивността на игране,честотата и парите които се влагат,това е ,,да си пуснеш фиша,,участва в цялата история,но резултата.печалбата се определя от първите 3,напоследък гледам и Хирон и Парс фортуна .Луната поне е растяща .

аз изгубих от еврофутбола :) за Германия-Аржентина - трябва да видя какви са ми били аспектите :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #189 -: Юли 14, 2014, 04:49:50 pm »
Преминаването на Юпитер през Северния възел ме запозна с хубави хора, с които се сприятелихме, с рачешки акцент в картите.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #190 -: Юли 14, 2014, 04:52:07 pm »
Да,интересни са хорарите за светвното,в един период и аз се бях закрастил,като залагах букмейкърите звъняха на шефовете си ,че можеше да ги фалирам,доста големи суми за големи коефициенти,стила на игра У5 в скорпионД8 е ,,ва банк,, -грешка е ,най добре 2 твърди с 4-5 комбинация,коефициент 30-40максимум ,3 от 5 комбинация от залози за равен с коеф. 2,9 също ми е давало добри резултати .Отдавна съм стопирал,имаше навремето отбори за твърди като Терек Грозни-винаги 1/о домакин,1/1 гост,Стабексъщото но 2/о и 2/2 и т.н.скандинавските бяха лесни за предвиждане,после това се загуби и спрях,пробвах хорари тогава но нещо не се получаваше ,след като ме измамиха едни фалшиви полицаи в чужбина и ми взеха печалбата от 2000 евро спрях и нямам желание вече.Това има отношение към моя Юпитер У9,диспзитор на Венера,съвпад с ПлутонУ8,диспозитор на Луна У5 в У8 ,измама с пари в чужбина-Нептун в края на Д8,съвпад Венера У2 в 9Д .

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #191 -: Юли 14, 2014, 04:52:07 pm »
Преминаването на Юпитер през Северния възел ме запозна с хубави хора, с които се сприятелихме, с рачешки акцент в картите.
в кой дом беше това?

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #192 -: Юли 14, 2014, 04:59:33 pm »
В 11, в Рак.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #193 -: Юли 14, 2014, 05:48:23 pm »
Иначе как се чувствате,усещате ли нещо по-специално на 29 гр в рак?
Миналите дни чувствах голям подем,бях някакси екзалтирана от всичко.Нали при мен сега е в тригон със слънцето У1.
При мен стрелец е интерсептиран в 5ти дом и е съуравител на 5ти,но се намира натално в 6ти.Вчера имах приятен ден с детето.А при него транзитира  в съвпад с АС.
Но днес имах големи очаквания за нещо съдбовно,но тъй като не се случи :012: някакси съм посърнала сега ???
И си гледам рутинните задачи....чистене,готвене ,пране,гладене.... :012: Страхотна перспектива!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #194 -: Юли 14, 2014, 08:10:45 pm »
Aз работя доста (по 10-11 часа на ден)- Юпи ми е и У6. Не знам дали ще даде резултат.