Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304482 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #270 -: Юли 17, 2014, 03:22:26 pm »
и "окраска" от типа Лъв.

Време е да вдигнем "летвата"  ;D :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #271 -: Юли 17, 2014, 03:35:18 pm »
Време е да вдигнем "летвата"  ;D :72:
За вдигане ще я вдигнем, сега ще живна и ще вирна нос покрай тригона му с Луната и секстила със Слънцето ми, но като ми квадратира след някой месец У5 в 5д ще ми падне летвата, като на Лимбо  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #272 -: Юли 17, 2014, 04:02:12 pm »
За вдигане ще я вдигнем, сега ще живна и ще вирна нос покрай тригона му с Луната и секстила със Слънцето ми, но като ми квадратира след някой месец У5 в 5д ще ми падне летвата, като на Лимбо  :012:

аха, аз нали точно в момента си имам секстил със Слънцето - то едно вдигане, една летва .... Но пък се усещам по-така :), даже и от София ще излезна, на гости ще отида през почивните дни :)
« Последна редакция: Юли 17, 2014, 04:04:03 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #273 -: Юли 17, 2014, 04:08:07 pm »
Юпитер е по-големите случки - не е само голямото щастие той, може да е и голямото нещастие, зависи къде ще се озове и какво ще уголеми.  :012: :012: :012:

Е Санти не спомена, че има някаква такава връзка с негативността  ???

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #274 -: Юли 17, 2014, 04:50:27 pm »
Ти искаш ли да се отчита ?!?  :)
Ако е за хубаво-искам :)
Знаеш ли колко много пр.планети имам в Близнаци , в 4 д, на ИЦ е пр.Слънце :)
Секстили ще има много.
« Последна редакция: Юли 17, 2014, 04:52:16 pm от rroza »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #275 -: Юли 17, 2014, 06:17:11 pm »
Ако е за хубаво-искам :)
Знаеш ли колко много пр.планети имам в Близнаци , в 4 д, на ИЦ е пр.Слънце :)
Секстили ще има много.

Нептун ще ги (земе)тръсва същите ,Сатурн е/ще те накара да имаш реалистичен поглед върху делата ,отразени от същите,чрез самодисциплина,а Юпитер ще ти дава увереността в периода ,че можеш да структурираш потенциала им.Всичко по 4-ти дом като прояви ще бъде осветено,щом там е пр.Слънце .Не знам какво се случва в натала ти ,това е общ коментар.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #276 -: Юли 18, 2014, 01:43:31 pm »
Ингреса на Юпитер в лъв се изрази в внезапен интерес на майка ми към здравословното състояние на сърцето и .Интересът е от вчера ,а вече се е уговорила с приятелка да отидат на профилактично изследване,с готовност дори за операция ,ако е необходимо .Транзитен Юпитер след 4 градуса ще направи съвпад с наталния съвпад на Сатурн и Плутон в Лъв ,което се колебая добре ли е.Картата и не е ректифицирана/домофицирана/ ,не знам естествения бенефик да не е функционален малефик,остава ми да поггледна индиректно в ректифицираните карти на сестра ми и мене .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #277 -: Юли 18, 2014, 04:06:24 pm »
Ингреса на Юпитер в лъв се изрази в внезапен интерес на майка ми към здравословното състояние на сърцето и .Интересът е от вчера ,а вече се е уговорила с приятелка да отидат на профилактично изследване,с готовност дори за операция ,ако е необходимо .Транзитен Юпитер след 4 градуса ще направи съвпад с наталния съвпад на Сатурн и Плутон в Лъв ,което се колебая добре ли е.Картата и не е ректифицирана/домофицирана/ ,не знам естествения бенефик да не е функционален малефик,остава ми да поггледна индиректно в ректифицираните карти на сестра ми и мене .

Слънце -знак,аспекти ,Сатурн/Плутон в Лъв -аспекти   и транзити от Уран най-вече  към същите през последните 1 1/2 г.?!?

Юпитер е дал увереност по-скоро ,едва ли интерес,в тази сфера ,след 4-5 месеца  дали да  ... или да ,не....При теб ,в картата ти ,в момента какво и как активира Луна,МЦ ,Рак по транзит,прогресия ,за да получиш по-обстойна информация по казуса . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #278 -: Юли 18, 2014, 05:37:53 pm »
Хаха, значи при мен сърцето е гръбначният стълб :)
Болеше ме кръст и ходих на невролог
Там се нагледах за 1 час на такива неща, че ще ме накарат да живея доста по-интензивно близките месеци

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #279 -: Юли 18, 2014, 06:30:56 pm »
Хаха, значи при мен сърцето е гръбначният стълб :)
Болеше ме кръст и ходих на невролог
Там се нагледах за 1 час на такива неща, че ще ме накарат да живея доста по-интензивно близките месеци
ами то лъвчо засяга и кръста, не само сърцето, а Юпитер засяга бедрата, а нервите по тях тръгват от лумбални прешлени, т.е. пак кръста
и с какво те наплашиха при този невролог?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #280 -: Юли 18, 2014, 07:27:56 pm »
Не знам точно какво е влиянието на Юпитер върху здравето, но това и аз го наблюдавах. При Юпитер в рак много хора се оплакваха от стомашни и гинекологични проблеми, сега за 2-3 дена разбирам и за мои близки, които са ходили на профилактични прегледи на сърцето. Вероятно защото е най-голямата планета и няма как да не влияе във всяка една сфера от живота ни. При мен също е много силен Юпитер, въпреки, че е в знак на падение.

Според спецификата в активираната от Юпитер област проблемът се уголемява ,ако търсим здравословен такъв,за разлика от Сатурн в същата позиция. Юпитер "цака" здравето ,при преяждане ,презадоволяване,пренатоварване,....или когато си прескачаме сянката и разчитаме преди всичко на късмета .Като психосоматика-излишества във всички сфери,арогантно поведение,прекаляване,повече живеем в бъдещето ,отколкото сега .В натала -Юпитер на ъгъл,в аспект/знак  на/със Светилата,в знак /към  АСЦ ,с достойнства и наранен,6/12-ти ,опозиция.При транзит към/от него при опозиция /7-ми дом ,Везни,Телец,тенденция за влошаване на здравето ,поради естеството на Юпитер.
« Последна редакция: Юли 18, 2014, 07:30:36 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #281 -: Юли 18, 2014, 07:28:00 pm »
Хаха, значи при мен сърцето е гръбначният стълб :)
Болеше ме кръст и ходих на невролог
Там се нагледах за 1 час на такива неща, че ще ме накарат да живея доста по-интензивно близките месеци

не знам за сърцето, но мъжете лъвове обожават да ги галиш/масажираш по гърба(по гръбначния стълб) :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #282 -: Юли 18, 2014, 07:30:25 pm »
Според спецификата в активираната от Юпитер област проблемът се уголемява ,ако търсим здравословен такъв,за разлика от Сатурн в същата позиция. Юпитер "цака" здравето ,при преяждане ,презадоволяване,пренатоварване,....или когато си прескачаме сянката и разчитаме преди всичко на късмета .Като психосоматика-излишества във всички сфери,арогантно поведение,прекаляване,повече живеем в бъдещето ,отколкото сега .В натала -Юпитер на ъгъл,в аспект/знак  на/със Светилата,в знак /към  АСЦ ,с достойнства и наранен,6/12-ти .

това изисква дискусия, още повече, когато Юпитер е У6 :) - ще е идеално на ракия със салатка - здравословно :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #283 -: Юли 18, 2014, 08:12:05 pm »
Време е да вдигнем "летвата"  ;D :72:

аз викам -гривата  :72:

Лъв- и летва ти сърце нямаш ли, да се мори,той за храна чака на прайда да му я сервира топла

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #284 -: Юли 18, 2014, 09:12:59 pm »
това изисква дискусия, още повече, когато Юпитер е У6 :) - ще е идеално на ракия със салатка - здравословно :)

 ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“