Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304419 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #375 -: Август 28, 2014, 03:50:28 pm »
Сал един Юпитер не е достатъчен за подаръци от дядо Коледа, пък ако ще и да си вложиш всичките пари във фишове.

Не е ,иска се и лък. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #376 -: Август 29, 2014, 09:03:34 am »
При мен не се усеща влиянието му, при все че вече отмина тригона му със Слънцето, а в момента е с Уран и МЦ. Предполагам, понеже все още вършее из 6 дом и затова. Като мине в 7, може да донесе и положителни събития. Помня, че преди 12 години при Юпитер в Лъв и в 7 дом имах много хубава година.  :)

при мен тригоните бяха откъм 1 дом, асцендента дори и пак нямаше някакви отчетливи събития :) - опитвам да разбера, какви са били вътрешните такива :)

всъщност, по време на тези тригони направих операцията - то май дори и това ми стига като резултат - неговата подкрепа в случая (все пак е У6)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #377 -: Август 29, 2014, 11:15:02 am »
при мен тригоните бяха откъм 1 дом, асцендента дори и пак нямаше някакви отчетливи събития :) - опитвам да разбера, какви са били вътрешните такива :)

всъщност, по време на тези тригони направих операцията - то май дори и това ми стига като резултат - неговата подкрепа в случая (все пак е У6)

Happy, ти с какво или кой свързваш Юпитер ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #378 -: Август 29, 2014, 02:04:21 pm »
Happy, ти с какво или кой свързваш Юпитер ?  :)

гледай сега как ме тормозиш .... свързвам го с това, което пише по книжките, ама добавям и работата (то си е служба, ама айде ... )

Този господин май наистина ми е налял малко кг по време на минаването през 1 дом - усещам си коремчето и отстрани някакви така допълнителни неща да ми се движат като ходя или се движа ..... само не знам, защо с такова закъснение - или просто аз чак сега забелязвам :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #379 -: Август 29, 2014, 02:10:12 pm »
гледай сега как ме тормозиш .... свързвам го с това, което пише по книжките, ама добавям и работата (то си е служба, ама айде ... )

Този господин май наистина ми е налял малко кг по време на минаването през 1 дом - усещам си коремчето и отстрани някакви така допълнителни неща да ми се движат като ходя или се движа ..... само не знам, защо с такова закъснение - или просто аз чак сега забелязвам :)

Хепи и при мен Дупитер така се прояви , Юпитер в първи , напълнях близо 12 кг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #380 -: Август 29, 2014, 02:11:50 pm »
гледай сега как ме тормозиш .... свързвам го с това, което пише по книжките, ама добавям и работата (то си е служба, ама айде ... )

Този господин май наистина ми е налял малко кг по време на минаването през 1 дом - усещам си коремчето и отстрани някакви така допълнителни неща да ми се движат като ходя или се движа ..... само не знам, защо с такова закъснение - или просто аз чак сега забелязвам :)

В книжките има ли страница озаглавена "Юпитер в картата на Happy " ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #381 -: Август 29, 2014, 02:13:04 pm »
Хепи и при мен Дупитер така се прояви , Юпитер в първи , напълнях близо 12 кг

ее, това си е бая .... аз говоря за може би 1-2, ама понеже съм си слаба по принцип и теглото ми идва предимно от костна маса, тези 2 кг си ги усещам.

Сега трябва да подскачаш, да въртиш обръчи, да ..... и аз не знам какво ... но може да ходиш и на сауна или парна баня - това поне си е по-гот :)  :91: :91:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #382 -: Август 29, 2014, 02:17:45 pm »
В книжките има ли страница озаглавена "Юпитер в картата на Happy " ?  ;)

пропуснали са .... трябва да им изпратя по един факс, че да им напомня :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #383 -: Август 30, 2014, 08:53:07 am »
и при мен сега юпитер е в първи дом. много ми се увеличи апетита. докато бях в отпуск все по нещичко си хапвах. качих един килограм, но пък постоянно бях в движение, освен това сутрин си правя упражнения и благодарение на тези неща, не мисля че ще надебелея.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #384 -: Август 30, 2014, 06:03:07 pm »
Когато Юпито минаваше през първи дом ме беше обхванала идеята да напълнея и си правех някакви идиотски хранителни режими за напълняване. :D В крайна сметка бях качил 3-4 кг за 3-4 месеца. ;D И пак си останах слаб въпреки това.  :72:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #385 -: Август 30, 2014, 06:06:16 pm »
Когато Юпито минаваше през първи дом ме беше обхванала идеята да напълнея и си правех някакви идиотски хранителни режими за напълняване. :D В крайна сметка бях качил 3-4 кг за 3-4 месеца. ;D И пак си останах слаб въпреки това.  :72:

вече влизам в норма , но много ми се отрази на мене :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #386 -: Септември 02, 2014, 12:49:45 am »
тр Юпитер в тригон  след 5гр с наталния и на 8гр от секстил с Венера- спечелих от една игра на козметична компания 30 продукта по мой избор  :cheer:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #387 -: Септември 02, 2014, 06:13:26 am »
тр Юпитер в тригон  след 5гр с наталния и на 8гр от секстил с Венера- спечелих от една игра на козметична компания 30 продукта по мой избор  :cheer:

Тази индикация как се свързва с 5-ти дом ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #388 -: Септември 02, 2014, 04:28:45 pm »
Тази индикация как се свързва с 5-ти дом ?  :)
ами никак- тр Юпитер е в сходяща опозиция с У5 в 5д, а тр Венера е в разходяща опизиция, но пък тр Венера е в разходящ секстил с Венера У2 във 2д, тр Юпитер е в сходящ секстил с Венерата ми, на по-малко от 8гр разлика
по натал обаче имам тронова Венера У2 във 2д в тригон с тронов Сатурн У5 в 5д, който е в секстил с Юпитер в 8д
От друга страна тр Меркурий извърши съвпад с моя Мерк У1, У10- наградата включва и почетна статуетка с логото на фирмата, върху която ще изпишат името ми   ;D
сега проверих- вчера, когато се обади техен сътрудник да ми съобщи радостната новина е било в час на Сатурн, който при мен е У5 в 5д, както писах

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #389 -: Септември 02, 2014, 08:30:37 pm »
Akruks ,благодаря за споделената полезна информация. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“