Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304517 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #540 -: Ноември 20, 2014, 01:15:25 pm »
А при мен Юпитер в последните 2-3 месеца ми носи само неподходящи покупки - що пари похарчих за неща, които май няма да използвам ..... в момента си се движи във 2 дом, през Марс, който има само квадратура към Нептун :) Тук като У6 хич не го виждам ....

Шести дом не е само работа, навици, и купчина бумащина- ангажирай се с онова, което ти е подготвила съдбата и бъди уверена, че успешно ще се бориш за твоя кауза. И това е 6-ти дом,активиран в момента от тр.Юпитер  прикрепен специфично и почти тактично към твоя мироглед.Не забравяй, че в периода имаш и Сатурн тригон Юпитер, който ще бъде активиран яко от Марс в Козирог, виж колко много земяяяя, сигурност,притежания, желания,но без динамика- не си пълни аптечката с ненужни медикаменти, а си хапни нещо голямо, бляскаво и специално. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #541 -: Ноември 20, 2014, 01:22:57 pm »
Шести дом не е само работа, навици, и купчина бумащина- ангажирай се с онова, което ти е подготвила съдбата и бъди уверена, че успешно ще се бориш за твоя кауза. И това е 6-ти дом,активиран в момента от тр.Юпитер  прикрепен специфично и почти тактично към твоя мироглед.Не забравяй, че в периода имаш и Сатурн тригон Юпитер, който ще бъде активиран яко от Марс в Козирог, виж колко много земяяяя, сигурност,притежания, желания,но без динамика- не си пълни аптечката с ненужни медикаменти, а си хапни нещо голямо, бляскаво и специално. :)

Тенкю :) , както винаги, вкарваш в дълбоки размисли .... :) - сега ще го мисля тоз Юпитер :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #542 -: Ноември 20, 2014, 01:28:13 pm »
Тенкю :) , както винаги, вкарваш в дълбоки размисли .... :) - сега ще го мисля тоз Юпитер :)

 (С )Юпитер не се мисли, а се вижда бъдещето. Разбира се, ако си позволиш да се ангажираш с ново виждане за същото. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #543 -: Ноември 20, 2014, 01:39:33 pm »
Ох, Рени, много хубаво ги навързваш и разказваш, но за момента, на земно ниво, май просто си имам здравословни проблеми със сърцето.
Затова казах "ще го мисля", защото може би не "виждам " твоята възможност за проява. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #544 -: Ноември 20, 2014, 02:01:17 pm »
Ох, Рени, много хубаво ги навързваш и разказваш, но за момента, на земно ниво, май просто си имам здравословни проблеми със сърцето.
Затова казах "ще го мисля", защото може би не "виждам " твоята възможност за проява. :)

Цитат
здравословни проблеми със сърцето. 

Не са здравословни,а следствие или по-скоро съпътстващи симптоми на  крайно устойчиво  състояние на определена функционираща система в нас.   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #545 -: Ноември 30, 2014, 07:25:28 pm »
Satin, а защо Юпитер ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #546 -: Ноември 30, 2014, 07:29:02 pm »
Сатин, той ти идва в ръцете, а ти го скастряш с леден тон. И после ревем защо Юпитер към Венера нищо не ни е донесъл.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #547 -: Ноември 30, 2014, 07:37:50 pm »
Сатин, той ти идва в ръцете, а ти го скастряш с леден тон. И после ревем защо Юпитер към Венера нищо не ни е донесъл.  ;D

Ми да се държи като мъж бе

При тебе Юпитер не се ли прояви  :012:


Рени, щото прави точен тригон към Венера У7 и е в 5-ти дом

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #548 -: Ноември 30, 2014, 07:42:35 pm »

При тебе Юпитер не се ли прояви  :012:


Намерих цяло 20 лв. на пътя и това е. Да взема да пусна тото като ми е тръгнало на внезапни печалби.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #549 -: Ноември 30, 2014, 07:44:13 pm »
Намерих цяло 20 лв. на пътя и това е. Да взема да пусна тото като ми е тръгнало на внезапни печалби.

Ти пак си по на далавера  :012:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #550 -: Ноември 30, 2014, 08:01:11 pm »
Тази седмица Юпитер става стационарен и на 8 декември се обръща ретро. Пак ще ни натригони скоро  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #551 -: Ноември 30, 2014, 08:06:39 pm »
Много кастрене, много нещо, накрая без клони останали мъжете  :D .

Преди няколко дни подхванах така сестра ми след като ми разказваше как е минала вечерта и - тя има съвпад на тр.Юпитер/нат. Венера сега.

Харесала си някакъв господин в някакво заведение, изглежда че бил от нормалните, които просто си седят на бара и пият спокойно, отколкото да се "пробват"
с всяка, докато не им върже "нещо". Цяла вечер погледи, усмивки, въздушни целувки, сестра ми се "прави на интересна и велика т.е се надува" и накрая много шум за нищо.
После защо хубавите ябълки ги ядът прасетата  :) .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #552 -: Ноември 30, 2014, 08:27:54 pm »
Satin, Сатурн е куинконкс Марс, Марс квадрат Марс, ЮЛВ съвпад АСЦ, Уран съвпад АСЦ, Плутон квадрат оста 1/7-ми,Нептун тригон Луна, квадрат пр. Луна и пр. 1/7-ми, Венера съвпад Уран-ти прецени кой и защо привличаш в периода. Венера се включва , когато човек е влюбен, ти влюбена ли си в този мъж или  се опитваш да се заблудиш ,че искаш да си влюбена в мъжа или в периода въобще ?  :)
Транзитен Юпитер в 5-ти дом може да те увери да искаш да се свържеш с  другите експериментирайки с подхода си, но без да надценяваш ситуацията: Юпитер тригон Венера/Марс-Уран, 1-5-9. Цялата тази творческа комбинация е добре да се използва в друга посока, защото в момента имаш много квадратури. Когато Юпитер тръгне ретро , ще имаш по-голям шанс да се случва нещо в романтичната област, но ако ти си позволиш да се забавляваш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #553 -: Ноември 30, 2014, 08:49:23 pm »
Много кастрене, много нещо, накрая без клони останали мъжете  :D .



 :08:

важното е, че дамите се чувстват велики и силни :) - кой знае какви болки/проблеми/комплекси се крият зад това величие и сила

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #554 -: Ноември 30, 2014, 08:55:29 pm »
Най-обичам да чувам за женската ни вяра в това как сме толкова велики манипулаторки,че аз да  свърша "черната работа" по свалката,но да го накарам той да измисли,че го е направил.  :D :57: :043:  За мен това е пълен оксиморон.Аз мога да се усмихвам кротко  :72: или да избълвам толкова огън срещу него,че да не знае къде е една седмица от шок.   :97: И двете неща трябва да му говорят,че е специален и "избран".  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: