Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 174508 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #900 -: Август 17, 2016, 01:33:43 pm »
Благодаря за анализа, Happy  :38:

Какъв е твоят прочит - как да си живее Марса? Има енергия в излишък, която не умее да управлява рационално  ::) Когато я владее - може да обърне земята, но в повечето случаи има деструктивни за себе си и другите действия.

да, от аспектите оставам с впечатление, че това му се е случило, за да го насочи точно към този въпрос. Неговия Марс е объркан, идеалистичен, вярва си прекалено - то и Слънцето му е в 12 дом и Овен. Трябва му приземеност, да отчита фактите, когато действа. СЛВ му е в 6 дом.
Аз ако знаех какво се прави при такъв Марс, щях да си реша проблема в живота :)

Интересно ми е, тези инциденти свързани ли са някакси със 7 дом - Уран е там?

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #901 -: Август 17, 2016, 01:35:40 pm »
Хепи,дамата е сестра ми,събития-раждане на деца- 1-6.06.1996,второ-5.05.2006,иначе идеята е даже по-отдавна-там заемите са 2% лихва ,наема е 1000 евро така че си е направо задължително,обаче ме притеснява че и двамата не мислят много,път до работа в столицата, 2 часа е прекалено отиване и връщане,има къщи в много по-близки села на половин цена-направили са го само защото друго приятелско семейство е купило там,те винаги имитират,сами не могат да се оправят ,а мъжът и е скорпи-личи си по плутон на ДСЦ и първия апликиращ аспект тригон на Слънце с Плутон-винаги се пази в тайна,не е за пръв път,този път аз гаранция няма да бъда обаче :17:

Благодаря ти - мислех си да те питам, какво общо има сделката със 7 дом и какво й е малко криво ... не си спомням какво ме притесни - сега ще погледна.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #902 -: Август 17, 2016, 01:38:29 pm »
...Интересно ми е, тези инциденти свързани ли са някакси със 7 дом - Уран е там?

Може да се каже, защото винаги са при взаимодействие с другите - все някой го провокира, напряга, друг е виновен. Когато е сам и си лежи или спи на тъмно - му е най-добре и проблеми няма.
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #903 -: Август 17, 2016, 01:43:49 pm »
Стреличка и Акрукс мерси и на вас,някои работи ги видях,още съм под стрес-скоро разбрах,особено внимание на Нептун в солара-на няколко пъти давах заеми обаче вече нямам ресурси,а и ми писна на доверие без документи и без ясна представа,да не казвам колко пъти съм ги спасявал от измами-като видят някой паралия му се връзват,а те често мошеници,предния път замалко да купят къща,която им я продава един който само правел ремонт там-жестовете се правят с мярка,а освен това гледам не оценяват особено,а аз такива ги мачкам,понеже са роднини само настрана от щуротиите им,имат много приятели все паралии обаче като опре до заеми всичките се оказват в заеми горкичките-както казах-и това поведение имитират,че наистина ни е писнало да даваме пари назаем,при положение че самите не сме цъфнали и вързали,обаче писва от номера в един момент .

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #904 -: Август 17, 2016, 02:36:58 pm »
Стреличка и Акрукс мерси и на вас,някои работи ги видях,още съм под стрес-скоро разбрах,особено внимание на Нептун в солара-на няколко пъти давах заеми обаче вече нямам ресурси,а и ми писна на доверие без документи и без ясна представа,да не казвам колко пъти съм ги спасявал от измами-като видят някой паралия му се връзват,а те често мошеници,предния път замалко да купят къща,която им я продава един който само правел ремонт там-жестовете се правят с мярка,а освен това гледам не оценяват особено,а аз такива ги мачкам,понеже са роднини само настрана от щуротиите им,имат много приятели все паралии обаче като опре до заеми всичките се оказват в заеми горкичките-както казах-и това поведение имитират,че наистина ни е писнало да даваме пари назаем,при положение че самите не сме цъфнали и вързали,обаче писва от номера в един момент .

Bin, не се вкарвай в играта, защото според мен тази покупка ще приключи до нейния РД догодина - в смисъл, нещо ще се случи и те вече няма да я имат тази къща. Моля те, ако не забравиш, би ли ми дал обратна връзка тогава ..... Тъй като това е нумерологично, ще опитам да намеря и астрологични предпоставки. След това сигурно ще направят нещо друго, и тогава ще е по-спокойно, но засега - ти не отваряй джоба.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #905 -: Август 17, 2016, 03:06:20 pm »
Бин, Нахвърлях някои нещо, които видях по картата на сестра ти.
По солара -
*сол.Уран в съвпад с натален Юпитер, У12 и върху рождения ѝ АСЦ
*сол.4 дом върху натален АСЦ
*сол.К8 в точен съвпад с К4 натален - паричен заем или пари от партньор /други хора/
*сол.Венера в 1 сол.дом, 9 натален . свързвам Венера с придобивка, умножение на притежанията
*12 сол.дом върху 8 натален - активност по 12 дом - чужбина, чрез заем или съвместна дейност по 8 дом

По прогресии:
*пр.Слънце в 12 дом в тригон и секстил към нодална ос
*пр.Луна в съвпад с Марс, сУ8 нат., във 2 дом - отново вълнения, емоции около заем
*пр.Меркурий, У3, (по Региомонтанус даже управлява и паричния 2дом) в 150* със Сатурн в 4 нат.дом - договор за покупка на къщата в чужбина
*пр. Юпитер, У9 /12, в квадрат с Меркурий - може да се е наложил някакъв компромис  при подписването на договора
*Пр.Сатурн в опозиция към Меркурий

По дирекции:
*СД Марс (заедно с пр.Сатурн) от 4 нат.дом опозиция към Меркурий в 10 - покупката е повлияла на соц. им статус
*СД АСЦ заедно с Юпитер във втори дом - плащане, за придобивка в чужбина
*СД Луна/Венера в сексил с нат.Нептун, сУ12 дом

По транзити:
*тр.Слънце, У5, от 4 дом, в съвпад с със СД Марс и пр.Сатурн опозира Меркурий
*тр.Юпитер, У9 и12, от тригон Юпитер
*тр.нодална ос застава в точен квъдрат към Нептун, сУ12 - дали няма да се разочароват от решението си
*тр.Луна, У4, през 8 дом тригон Юпитер
*тр.Сатурн в 8 дом прави секстил пр.Плутон, У8

 И с този час има достатъчно показатели за покупка на дом в чужбина чрез заем. :)
« Последна редакция: Август 17, 2016, 03:12:19 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #906 -: Август 17, 2016, 04:02:03 pm »
Делфин браво бе как подредено и прегледно :clap:Аз лично оглеждам за нещо което е акцентирано и се набив на пръв полед-другото е пояснения на втори план,интересен поглед .Хепи няма да забравя ОВ :72:Понеже си познавам хората и без астрология се сетих каква е идеята-и аз мисля че е временно решение ,не мога да пиша всички подробности но много верояно е да се ползва заема,а къщата да я ремонтират,обновят и продадат с печалба,на това разположение трудно но да се оправят .Ако се опре да искат заем поне винаги мога да питам другия човек закупил къща преди това-бачкал съм с него 2години,няма да излъже :72:

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #907 -: Август 17, 2016, 04:33:25 pm »
Делфин браво бе как подредено и прегледно :clap:Аз лично оглеждам за нещо което е акцентирано и се набив на пръв полед-другото е пояснения на втори план,интересен поглед .Хепи няма да забравя ОВ :72:Понеже си познавам хората и без астрология се сетих каква е идеята-и аз мисля че е временно решение ,не мога да пиша всички подробности но много верояно е да се ползва заема,а къщата да я ремонтират,обновят и продадат с печалба,на това разположение трудно но да се оправят .Ако се опре да искат заем поне винаги мога да питам другия човек закупил къща преди това-бачкал съм с него 2години,няма да излъже :72:

Дано да не съм права, но опитът им няма да е успешен и те просто ще се откажат ( предполагам) - аз затова те предупреждавам да не се обвързваш, защото може и да загубиш покрай тях.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #908 -: Август 17, 2016, 04:55:27 pm »
дир Марс скоро ще се съедини с него, като в същото време
и аз го видях но има още 3 гр.,апликиращ след 2 години СД Марс съвпад Сатурн

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #909 -: Август 17, 2016, 05:11:04 pm »
Делфин браво бе как подредено и прегледно :clap: Аз лично оглеждам за нещо което е акцентирано и се набив на пръв полед-другото е пояснения на втори план,интересен поглед

Марси Бин :)  :08: Толкова е много информацията, че рогатия ми Мерк нямаше търпение, та реших да се пусна по ЮЛВ и АСЦ.  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #910 -: Август 17, 2016, 05:15:05 pm »
Bin, не се вкарвай в играта, защото според мен тази покупка ще приключи до нейния РД догодина - в смисъл, нещо ще се случи и те вече няма да я имат тази къща.

тр.Плутон У8,У СЛВ /заем/ каре нат.  Юпитер У9/чужбина/ в 12/загуби/ - никога не се тегли заем при този асп.,все си на загуба заради надценяване,неслучайно се води асп.на фалита
Юпитер е диспозитор на У4
прогр.Юпитер в 1 допълва нат.опозиция Меркурий-Сатурн /10-4 д./до т-каре,на върха е ,ако включим и К8 -го докарваме до голям кръст,завишени очаквания свързани с работа,договори,статус
тр.Марс У1,8 е бил стационално директен на 2 гр. преди К8 и също е допълвал тази опозиция до т.каре,връх на което е тр.марс/к8
тр.Плутон 150 Марс У1,8 ,двамата У8 - повтаря грешка при заеми за инвестиция
тр.Сатурн през Нептун в 8,обезценява недвижимост
сол.К4 В 12,сол.година ще завърши със загуби на/свързани с имот
сол К12 върху СЛВ Скорпи,урок по управление на чужди пари

нат.Сатурн в 4 дом е негативна позиция за инвестиция в недвижимост, в опозе Меркурий,планетата на търговията и лъжците и У3 в натала- възм.документни измами при покупка на дом,подвеждане,ретроградни и двете ,повторение ,трудно учи грешки от раз
« Последна редакция: Август 17, 2016, 06:06:06 pm от strelicka »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #911 -: Август 17, 2016, 06:26:13 pm »
тр.Плутон У8,У СЛВ /заем/ каре нат.  Юпитер У9/чужбина/ в 12/загуби/ - никога не се тегли заем при този асп.,все си на загуба заради надценяване,неслучайно се води асп.на фалита
Юпитер е диспозитор на У4
прогр.Юпитер в 1 допълва нат.опозиция Меркурий-Сатурн /10-4 д./до т-каре,на върха е ,ако включим и К8 -го докарваме до голям кръст,завишени очаквания свързани с работа,договори,статус
тр.Марс У1,8 е бил стационално директен на 2 гр. преди К8 и също е допълвал тази опозиция до т.каре,връх на което е тр.марс/к8
тр.Плутон 150 Марс У1,8 ,двамата У8 - повтаря грешка при заеми за инвестиция
тр.Сатурн през Нептун в 8,обезценява недвижимост
сол.К4 В 12,сол.година ще завърши със загуби на/свързани с имот
сол К12 върху СЛВ Скорпи,урок по управление на чужди пари

нат.Сатурн в 4 дом е негативна позиция за инвестиция в недвижимост, в опозе Меркурий,планетата на търговията и лъжците и У3 в натала- възм.документни измами при покупка на дом,подвеждане,ретроградни и двете ,повторение ,трудно учи грешки от раз
Стреличка ,оценявам така систематизираните опасности в ситуацията,ще погледна после .Аз като се замисля мъжът и е инициатора-наскоро са им вдигнали наема-затова ще местят багажа в новата къща,той е строител,работят до декември,после ги пускат на борсата за около 3месеца,явно идеята е да уплътни времето с ремонти .Нямам информация това по логика,но мисля ще иска да препродаде с печалба има такъв табиет .Притеснява ме че са свикнали да им осигуряват роднини гърба-не им е за пръв път,а не си дават сметка че навремето им даваха заеми заради мен,сега ситуацията е друга,не знам дали го осъзнават .Това го бях предвидил-предопредил съм ги тях и повечето роднни че аз гаранция повече не мога и няма да бъда .идеята не е лоша,но препродаване на къща далече от столицата ,на границата не става по разписание ,има риск.Ще видим,ще дам ОВ-според Хепи-след 6месеца .Имам датата на мъжа,но за часа не съм сигурен,имах го но го забравих .Всъщност ето карта без домофикация-
« Последна редакция: Август 17, 2016, 07:30:52 pm от Bin »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #912 -: Август 17, 2016, 07:33:13 pm »
ха-ха,нещо като предай нататък загубите по веригата на родата
теб спасихме,за тях  е късно вече  ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #913 -: Август 17, 2016, 07:38:04 pm »
неговият нептун на нейното К8,където стацио-директ се е обърнал тр.марс
с квинконс сатурн-нептун/слънце,градежите и плановете за илюзорни-пясъчни  и рухват при първият вятър,при незнаен час
тр.Плутон каре Сатурн трансформира,променя коренно планове,сатурн сигнф.на недвижимост,карето -изисква нов подход и начин на действие,а той повтаря грешки по квинконса
плутон -заема,сатурн-недв. -си е чиста загуба,или имота ще погълне за ремонт много повече от предвиденото,това е вторият асп.който следа в карти ,при който не бива да се теглят крупни заеми за инвестиции
« Последна редакция: Август 17, 2016, 07:44:17 pm от strelicka »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #914 -: Август 17, 2016, 07:44:30 pm »
А, аз съм толкова гърмян заек,че чета мисли вече :72:Мъжът верно беше в кръга на един местен фараон,наш набор,не че е участвал особено,но видял как го правят :lol_hitting:Тоя доста известен,взел заеми от много народ уж с висока лихва,приватизира всичко,после ж банкрут .Ако беше се случило с мене не че съм нещо,но много вероятно да е изчезнал безследно досега ,на парите май,,,,та им .То затова такива като мен заеми на непознати не дават,мамили са ме ,но хора които после не мога да открия,а тоя наглец да диша покрай мене няма как ;DЕ не ми е до главата де,така си мисля :017: