Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 201817 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #840 -: Август 13, 2016, 09:51:48 am »
с какво е известен този човек-мъж

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #841 -: Август 13, 2016, 11:49:09 am »
Известен хирург, военен или главорез.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #842 -: Август 13, 2016, 12:16:43 pm »
Аз в началото също си мислех за военен или по-точно нещо имащо общо с насилие или пък колективен спорт, но по-скоро не е спорт.

Обаче се колебая и в друга посока - съвпад на Луна и Нептун в 10 дом - до К11 - според мен може да има публични изяви, заради Нептун - кино и заради Луната - широка публика. Може да е бил изявен оратор - нещо, като Кастро или Хитлер  ;D от техния порядък - това се връзва с насилието.

От друга страна - в отношенията си към "другите" - притежава рязкостта на Уран на ДС - която ми е до болка позната - внезапни и неочаквани изпълнения - в опозиция на Марс - добре се връзва с насилие. Но, заради тригона и секстила на опозицията към Луната и Нептун на К11 - дали агресията не е насочена към жени.  :017:

Марс получава доста енергия от стелиума в Рак, но този стелиум е в опозиция на ретро Юпитер в падение - има нещо порочно в цялата работа. Порочен, извратен, насилващ, но омайващ масите и с изявен магнетизъм - по тригона Юпитер/Уран/Луна-Нептун.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #843 -: Август 13, 2016, 01:52:59 pm »
с какво е известен този човек-мъж
От наборите на майка ми е- с Плутон в рак  :)

Нептун У5 съвпад Луна У9 в 10д, а Юпитер съУ5 в 3д- писател, може и актьор да е бил


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #844 -: Август 13, 2016, 02:33:41 pm »
Нещо...обърквация на темите
Тук е за прогностика

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #845 -: Август 13, 2016, 02:43:23 pm »
Преди да оправим обърквацията в темата...
Аз първо го обявих за някакъв магьосник.  :57: Сега залагам на човек, който е имал власт, последователи, може би да са го приемали за гуру. Пък дали е бил много читав, дали не е бил малко прикрит... :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #846 -: Август 13, 2016, 03:51:19 pm »
Подходящо ли е в тази тема да споделя картите, защото не се търси какво се е случило- това са картите на двамата сина на моя съученичка от малките класове, които довчера си мислех, че са пенсионери по болест, а се оказа, че получавали социални пенсии, защото никога не са работили, за да получават пенсии за инвалидност, а не са работили защото са болни. Виждат ли се по картите заболяванията им? Часовете са каквито ми ги каза майка им, не съм правила ректификация, но тя каза, че са точни.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #847 -: Август 13, 2016, 03:56:26 pm »
По картата на Стреличка си мисля за някой по-изявен шеф на разузнаване, ЦРУ нещо подобно
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #848 -: Август 13, 2016, 04:11:22 pm »
Акрукс, и при двамата има квадрат на Марс и Меркурий.
Заболяванията им свързани ли са по накакъв начин с двожението, способността им да се движат/говорят?

И има ли наследствена нишка в заболяванията им?

В първата карта слънцето е у4 и в съвпад с един от възлите, на к12 - опозиция к6. В опозиция и с Путон у6 в 6 дом. Луната като естествен у4 е в 6 дом и също ми навява идеи, че има нещо, което се предава родово.
Марс като у6 е в 8 дом...В квадрат с Меркурий 1/5 и в малко широк съвпад с Нептун.

Във втората карта Венера е у6 в Близнаци. На пръв поглед нищо интересно. Но е съвсем близо до мидпойнта на Меркурий, който й е диспозитор. И Юпитер, който е у1. Меркурий е в съвпад с Хирон и в опозиция с Нептун у4. Имаме и нодална ос на иц/мц. И Плутон в опозиция на к6.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #849 -: Август 13, 2016, 05:56:37 pm »
И има ли наследствена нишка в заболяванията им?

В първата карта слънцето е у4 и в съвпад с един от възлите,  Меркурий е в съвпад с Хирон и в опозиция с Нептун у4. Имаме и нодална ос на иц/мц. И Плутон в опозиция на к6.
Не, няма наследственост, различни са болестите на двамата.
В първата карта и на мен ми направи впечатление съвпада на Слънцето с възела, период на Пълнолуние- дали не е имало лунно затъмнение тогава?
А във втората карта ми направи впечатление Хирон на К8, а нодалната ос квадратира  Венера У6, той пък с Новолуние в 8д, като Луната е У8

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #850 -: Август 13, 2016, 07:50:13 pm »
с какво е известен този човек-мъж

Има нещо извратено и манипулативно в този човек, сякаш. Слънце в Рак и съвпад на Луна с Нептун, твърде емоционален ми се струва, още повече, че Плутон е заедно със Слънцето. В същото време земния тригон му дава стабилност. Има и жестокост в него, заради опозицията на Марс с Уран по оста на взаимоотношенията. Но заради хубавите аспекти към Луната, се отказах от първоначалното си мнение, че е палач или че упражнява жестока власт над живота на много хора, като например в концентрационните лагери.

Стори ми се възможно да се занимава и с материя близо до генното инженерство заради аспектите на Плутон от 9 дом, Уран и Марс към Луната и Нептун. :012: :017:

Последното, на което се спрях, беше че би трябвало изявата му да е по-баласирана и невредяща, като писането на книги психотрилъри  :012:
« Последна редакция: Август 13, 2016, 07:58:53 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #851 -: Август 13, 2016, 11:21:48 pm »
По картите на Акрукс имам някои предположения.

По първата карта - астма и кожно заболяване, и като друга хипотеза - онкологично заболяване. Има ли проблеми с психиката? Да не описвам всичко, разглеждах най-вече асц, 6/12 дом, Слънце и Меркурий. 

По втората - болест на двигателната система - тазобедрени стави; мускулно заболяване като резултат, евентуално, от ваксина и като съпътстващо - хормонален дисбаланс. Предполагам, че е ограничено движението му по някакъв начин. При него също ми се струва, че има наследственост. Основно разглеждам асц и Тао-квадратурата.
« Последна редакция: Август 13, 2016, 11:47:43 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #852 -: Август 14, 2016, 12:11:25 am »
Не са им наследствени заболяванията, вече казах, коренно различни са, просто баща им ги е правил пиян  :(

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #853 -: Август 14, 2016, 09:23:33 am »
Това е Бил Козби 

 https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D0%BB_%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B1%D0%B8
http://personi.dir.bg/person.php?id=814&view=bio
https://www.24chasa.bg/novini/article/5528028 тази жена единствена е подала оплакване и ефекта на доминото

 първият афро-американски комедиен актьор – звезда в седмичен телевизионен сериал, режисьор,продуцент,преди това е бил за кратко във флота
правилно схванахте тъмната му половина,изнасилил е над 50 момичета-жени,като първо им е давал силен наркотик,и състояние на безпомощност се е гаврил с тях,
осъмвали са голи  в хотелски стая,без ясни спомени -съвпада нептун-луна и марс-уран по 1-7,пълен контрол
в същото време семеен ,с четири девойки, известност и респект в обществото,нито една от жените не се е оплакала в полицията в разстояние на 20 год.,давност за престъпленията
признал е,че на някой е плащал за да си мълчат
светлата му половина-комедиен актьор,тъмната-трагедия
усетихте го,че е сбъркан  :08:

По картата на Стреличка си мисля за някой по-изявен шеф на разузнаване, ЦРУ нещо подобно

Козби печели две от общо петте си награди „Еми” за ролята си на тайния агент на ЦРУ.


Нептун У5 съвпад Луна У9 в 10д, а Юпитер съУ5 в 3д- писател, може и актьор да е бил

Неговата загриженост за по-младото поколение рефлектира в много от проектите му, включително и серията с детски книги с главен герой "Малкия Бил". Книгите са посветени на сина на Козби, Инис, който е застрелян при опит за грабеж през 1997
издава бестселъра „Бащинство“,


Папи ,сори,че обърках темата  :38:
« Последна редакция: Август 14, 2016, 10:09:50 am от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #854 -: Август 14, 2016, 09:40:27 am »
картата на Акрукс
№1- У1 Меркурий Овен КАРЕ Нептун-Марс У6
Слънце У3 В 12 опозе ПЛУТОН- У6- с главата не е добре този човек,психично заболяване,насилие,малтретиран от бащата